Soru Aşırı müzik dinliyorum nasıl azaltabilirim?

mel25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar hem müzik dinleyip hemde her zaman hayal kuruyorum nasıl azaltabilirim? Sosyal yaşantımı çok etkiliyor ne yapacağımı şaşırdım lutfen tavsiye verin.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,892
Ben de yanımda konuşacak insan olmadığında her zaman müzik dinlerim. Ruhumu dinlendiriyor ve huzuru buluyorum. Fakat yanında arkadaşın varken onunla konuşmak ve vakit geçirmek yerine müzik dinliyorsan emin ol ki müziğin seni götürdüğü dünyada daha mutlusundur. Yani arkadaşlarını değiştirmen için vakit gelmiştir. :) Belki de yalnız kalmayı tercih ediyorsundur, kim bilir?

mel25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben de yanımda konuşacak insan olmadığında her zaman müzik dinlerim. Ruhumu dinlendiriyor ve huzuru buluyorum. Fakat yanında arkadaşın varken onunla konuşmak ve vakit geçirmek yerine müzik dinliyorsan emin ol ki müziğin seni götürdüğü dünyada daha mutlusundur. Yani arkadaşlarını değiştirmen için vakit gelmiştir. :) Belki de yalnız kalmayı tercih ediyorsundur, kim bilir?
Yalnız kaldığım vakit kendi iç dünyama dönerım orda insanlar istediğim gibi tek sevdiğim şeyler ve etrafımda sevdiğim kişiler var.. tabi bazen çoğu zaman müzik dinleyince hayallere dalıyorum gerçek hayatta olmıyacağını bile bile yani şöyle işimi gücümü bitirip bi yerde zaman yaratıp müzik dinlemek şarkıya eşlik etmek şarkının ritmine göre hayal kurmak beni rahatlatır e tabi ama hayaller bitince... insan üzülüyor bazen gerçek hayattaki şeyler hayal ettiğin gibi olmuyor çoğu zaman. O yüzden müzikle hayallere dalmaya kaçıyorum ama sonra gerçekler kötü oluyor..?

Son mesajlar