Bacak kıllarının yoğunluğunu nasıl azaltabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Yoğunluğu yüzde 80 civarında azaltıyor lazer. Hormonal bozukluk yoksa tekrar uzamadığı belirtiliyor.

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Tiras olmak gibi basit bir yontemle bu sorunun ustesinden gelmek cok kolaydir, bacaklarinda kil olan futbolcularin hepsi ya tiras ediyor ya da epilasyon yaptiriyor, dolayisiyla tiras etmek, garip acayip, tuhaf bir sey degildir, maymun gibi dolasmaktan cok daha iyi bir secenektir

Reaksiyon puanı
77
aga bi ara benim dapdar pantolonum vardı onu giymiştim tiyatro için mola verildi la bi baktım beyaz pantalon arasından simsiyah kıl çıkmış dimdik asojdvgşuaslıydgav gittim çektim geldi elime çok garip bir durumdu her yer bembeyazken son kalan beyin hücrem gibi yapayalnız duruyordu orda.d

Reaksiyon puanı
77
Tiras olmak gibi basit bir yontemle bu sorunun ustesinden gelmek cok kolaydir, bacaklarinda kil olan futbolcularin hepsi ya tiras ediyor ya da epilasyon yaptiriyor, dolayisiyla tiras etmek, garip acayip, tuhaf bir sey degildir, maymun gibi dolasmaktan cok daha iyi bir secenektir
traş olunca jilet sadece kıl kökünün yani derinin üstündeki yeri alır ve kıl kökü kalır diğer çıkışlarda kalan kıl kökü daha da büyür ve daha kalın gür çıkar tekrar alınır kıl kökü yine genişler ve sonra arkadaşın biri bi çakmak çakar ghost rider olursun .d

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
traş olunca jilet sadece kıl kökünün yani derinin üstündeki yeri alır ve kıl kökü kalır diğer çıkışlarda kalan kıl kökü daha da büyür ve daha kalın gür çıkar tekrar alınır kıl kökü yine genişler ve sonra arkadaşın biri bi çakmak çakar ghost rider olursun .d
Tiras olmak kilin daha sert daha cok veya daha gur cikmasina neden olmaz,, aksi halde kimse kel kalmazdi bunlar dogru bilinen yanlislardir,