Arkadaşımla oynayacağımız saracak oyunlar?

Bu konuyu okuyanlar

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Sa. Arkadaşlar arkadaşımla CS:GO oynuyoruz LoL oynuyoruz ama artık farklı oyunlar arıyoruz çünkü sıktı bu oyunlar biraz. Oyun paralı olabilir indirim falan kovalarız veya ucuzsa direk alırız. Yeter ki oyun bulalım gerçekten sıktı çünkü bu oyunlar. Online olursa iyi olur bu arada CO-OP tarzı değil hikaye falan değil onun için Borderlands 2 oynuyoruz zaten. Benim dediğim aynı örneklerde verdiğim oyunlar gibi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
The Forest,Rocket League, Party Panic,Party Animals,Ets 2 Online,Friday 13th,Fall guys,Among Us

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Sağolun cevaplar için baya bir oyun var inşallah bulabiliriz uygun olan bir veya birkaç tane.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
CS GO Gta 5 online among us CS source (Beğenmeyenler olabilir beni bayağı sarıyor):)

despotr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Biz arkadaşla gta 5 online girip birerde 4x4 bulup dağlara ormanlara gezmeye gidiyorduk avcı misali

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,258
Sa. Arkadaşlar arkadaşımla CS:GO oynuyoruz LoL oynuyoruz ama artık farklı oyunlar arıyoruz çünkü sıktı bu oyunlar biraz. Oyun paralı olabilir indirim falan kovalarız veya ucuzsa direk alırız. Yeter ki oyun bulalım gerçekten sıktı çünkü bu oyunlar. Online olursa iyi olur bu arada CO-OP tarzı değil hikaye falan değil onun için Borderlands 2 oynuyoruz zaten. Benim dediğim aynı örneklerde verdiğim oyunlar gibi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
mordhau, rainbow6

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Black Squad oynayabilirsiniz. Steam uzerinde online fps oyunudur ve ücretsizdir. Uzun zamandır severek oynuyorum zamanım ayırabilirsem