Oyun Arkadaşımla oynayacağımız saracak oyunlar?

ftlX

Asistan
Sa. Arkadaşlar arkadaşımla CS:GO oynuyoruz LoL oynuyoruz ama artık farklı oyunlar arıyoruz çünkü sıktı bu oyunlar biraz. Oyun paralı olabilir indirim falan kovalarız veya ucuzsa direk alırız. Yeter ki oyun bulalım gerçekten sıktı çünkü bu oyunlar. Online olursa iyi olur bu arada CO-OP tarzı değil hikaye falan değil onun için Borderlands 2 oynuyoruz zaten. Benim dediğim aynı örneklerde verdiğim oyunlar gibi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Uchiha Sasuke

Profesör
Beni silkroad kadar saran bir oyun daha olmadı.
İkinci sırada da cs go.
Warrock, pointblank, knight, metin2 gibi oyunlarda sardı ama bu ikisi kadar değil

Uchiha Sasuke

Profesör
Hocam o oyunlarda para vermeden gelişmek zor hepsini daha önceden oynadım ve zorluklarını biliyorum.
iSro için evet şuan oynanmaz anca pvp. Kur aşırı bozuyor dengeleri
Cs go da prime hesap varsa paraya gerek yok.
Csgo haric hicbirine sempatin yoksa başlasanda zevk alamazsinda.

Son olarak kendi oynadiklarim arasindan Black Desert Online ı önerebilirim. Daha modern bir oyun

ftlX

Asistan
iSro için evet şuan oynanmaz anca pvp. Kur aşırı bozuyor dengeleri
Cs go da prime hesap varsa paraya gerek yok.
Csgo haric hicbirine sempatin yoksa başlasanda zevk alamazsinda.

Son olarak kendi oynadiklarim arasindan Black Desert Online ı önerebilirim. Daha modern bir oyun
Cs:go zaten önceden aldığım için sahibim evet ama başka oyun arıyorum işte .

Kymaa

Öğrenci
Sa. Arkadaşlar arkadaşımla CS:GO oynuyoruz LoL oynuyoruz ama artık farklı oyunlar arıyoruz çünkü sıktı bu oyunlar biraz. Oyun paralı olabilir indirim falan kovalarız veya ucuzsa direk alırız. Yeter ki oyun bulalım gerçekten sıktı çünkü bu oyunlar. Online olursa iyi olur bu arada CO-OP tarzı değil hikaye falan değil onun için Borderlands 2 oynuyoruz zaten. Benim dediğim aynı örneklerde verdiğim oyunlar gibi. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Portal 2 , Phasmaphobia , SCP: Secret Laboratory , Unturned , Viscera Cleanup Detail , Payday 2. Daha Çok örnek verebilirim istersen.

ftlX

Asistan

1bit

Öğrenci
rust derim susarım sarıyo beni izleyerek sardı pc ve oynucak arkadaşım olsa daha çok sarar