Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ryanat

Öğrenci
16 Şubat 2012
1
0
0
arkadaşlar eğer mümkünse bana bir davetiye gönderir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim. Msn:enes2323_@hotmail.com

deatmania

Rektör
30 Ekim 2009
12,997
62
228
R10 davetiyesi yollayana arena-tr üyeliğimi verebilirim arkadaşlar.Ratio sorunu olmaz.Şifre ve maili değiştirirsiniz hesabı verdikten sonra.

Buyrun buda caps,

djpapi

Öğrenci
23 Ocak 2012
24
0
1
Mümkünse bende alabilirmiyim...djpapi[MENTION=8462]mai[/MENTION]l.ru

Azerbaycandan kayit oluyor dimi ?

teknomoney

Öğrenci
4 Şubat 2012
49
0
0
teknokentli[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com acil davetiye lazım yollayana teşekürler

--- Mesaj Güncellendi ---

teknokentli[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com acil davetiye lazım yollayana teşekürler

teknomoney

Öğrenci
4 Şubat 2012
49
0
0
1 hafta oldu sürekli mail adresimi yazıyorum ama hala davet yollayan olmadı umudum var bekliyorum
teknokentli[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com yollarsanız teşekürler

1 hafta oldu sürekli mail adresimi yazıyorum ama hala davet yollayan olmadı umudum var bekliyorum
teknokentli[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com yollarsanız teşekürler

tarihçi51

SDN Okuru
12 Şubat 2010
10
0
0
teknokentli@[B][URL="http://forum.shiftdelete.net/member.php?u=17725"]Gmail[/URL][/B].com yollarsanız teşekürler

teknokentli@[U][B]gmail[/B][/U].com yollarsanız teşekürler

davetiye yollanmıştır..lütfen torrent kurallarına uyunuz..

arkadaşlar elimde bir taneydi...herkese gönderebilsem keşke....

Polorh

Öğrenci
18 Şubat 2012
10
0
0
Bende mümkünse eğer davetiye rica edebilir miyim?saygılar. [polorh[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com]

evo5558

Öğrenci
18 Şubat 2012
2
0
0
hiç bir yerde davetiye bulamadım, elinde fazla olan p.m den yollayabilir mi acaba, şimdiden teşekkürler.

StReeTsTyLe

Asistan
7 Temmuz 2009
204
2
18
elimde 2 adet davetiye var daha oncede elimde geçen davetiyeleri shiftdelete.net ten paylaştım vede geçtikçede paylaşmaya devam edeceğim.davetiyleri isteyen arkadaşlar bana her ay en az 20 gb upload yapma sozunu verebilecek vede bu sozu tutabilecek delikanlılıkta adamlar olmalılar.torrent mantıgı paylaşımdır sonucta sadece ben dosya indirim gidim demekle olmuyo.isteyenler pm atabilirler saygılar..

AKIN17700

Öğrenci
4 Ocak 2012
3
0
0
arkadaşlar bilgi paylaşıldıkça çoğalır ve özellikle sanal ortamda saçma sapan kullanıcılar var sizlere katılıyorum doğru kullanıcılara ulaşmak istiyorsanız verdiğiniz davetiyelerden kullanım hakkı kazananları bir başka davetiye ihtiyacı olan arkadaşlara davetiye gönderimini bir şekilde kontrol ederseniz amaca daha uygun olacağı kanısındayım siteye üye alıp davetiye alan arkadaşların davetiye hakkı kazandıklarında size dönmeleri çok daha güzel olacaktır. daha önce üye olduğum bazı sitelerden ihtiyacı olanlara her zaman davetiye göndermişimdir fakat şimdi benim ihtiyacım var ama davetiye alamıyorum işte bu şekilde gerçek paylaşımcı kullanıcılar kaybediliyor. saygılarımla davetiye ihtiyacım hala devam etmektedir ulaşamasam da teşekkürler... AKIN_17700@hotmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...