Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kartal8603

Öğrenci
14 Şubat 2012
18
0
0
arkadaşlar arena-tr davetiyesi rica ediyorum.

sadece bittürk kullanıyorum onunla başladım daha bir buçuk ay olmasına rağmen 2.2 ratio ve üstün kullanıcı grubundayım siteye yılbaşı hediyesi sayesinde ücretsiz üye olmuştum.

aslanpayi

Doçent
12 Ağustos 2009
523
1
0
bu güne kadar hep hotfile,upload vs. lerden indirdim ama onlar birer birer kapanınca diğerlerine yüklenmeler oldu ve indirme hızlarıda doğal olarak düştü.

Şu gariban kardaşınıza bi arenatr davetiyesi yollayan olursa çok sevinecek :)

yesil116@hotmail.com

1 indirdiğinizi 1.10 upload etmek şartıyla özel mesajla gönderilmiştir. Davetiye gönderip de Ratio oranını 1.10 üstünde tutan arkadaşlara teşekkürler.

homeros99

Öğrenci
12 Mart 2011
1
0
0
homeros99[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com bir tane de ben davetiye almak istiyorum lütfen

--- Mesaj Güncellendi ---

homeros99[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com bir tane de ben davetiye almak istiyorum lütfen

aslanpayi

Doçent
12 Ağustos 2009
523
1
0
sonunda davetiye buldum bedavaya davetiye yollamak istemeyenlere de yazıklar olsun herkes çıkarcı olmuş.

Senden önce yazılan 9468 mesajın 9400 tanesi aynı senin gibi istemiştir bu davetiyeleri. Her gelen de mesaj yazmadan önce ana konuları okusa ve nasıl davetiye isteyeceğini, kimlere dağıtıldığını görse bu problemler inan hiç olmazdı. Önce neyi nasıl isteyeceğinizi öğrenin öyle gelin derim. Her şeyin bi adabı var. Foruma dalan ilk on mesajın birini buraya sallıyor. Yok arkadaş, ya forumda eski birisi olacaksınız ya da kendini kanıtlamış torrent sitelerinden iki tane eski ve hatrı sayılı upload miktarlarına sahip hesabı referans göstereceksiniz. Bu şartları sağlamıyorsanız daha ne diye mesaj atarsınız anlamam ben. Bir de çıkarcıdır bilmemnedir diye mesaj atarsınız millete. Yok bedava elde ettiği davetiyeyi size satmaya çalışan mı var rahatsız mı oluyorsunuz? O zaman rumuzu ile birlikte afişe edersiniz herkes bilir. Öyle ona buna laf çarpacağınıza kendinize bakın önce.

wave

Öğrenci
10 Şubat 2012
5
0
0
arkadaşım bu 3. mesajım....

ne yapalım şimdi olmayacak konulara gereksiz mesajlarla yorum sayımızı mı yükseltelim, forumda eski olmanın süresi nedir ve kim belirliyor ? kaç ay veya yıl bu nasıl bir mantık, üye olmadan forum takip edilmiyor mu ?
göndereceğiniz bir kod bizde teşekkür edeceğiz bu kadar. nasıl bir beklentiniz var bir çıkıp anlatsın lütfen..
kaldı ki 9468 mesajın içinde sayamayacağım kadar yeni üye olup davetiye gönderilen var.

yeni kurulmuş site olsanız anlarım bu kadar geniş forum sitesi böyle ucuz işler peşinde mi koşuyor ?

t_durgut

Öğrenci
15 Ocak 2011
7
0
0
Wave bulabildinmi davetiye bulamadıysan cevapla mesajımı atayım sana arena-tr davetiyesi

ne yapalım şimdi olmayacak konulara gereksiz mesajlarla yorum sayımızı mı yükseltelim, forumda eski olmanın süresi nedir ve kim belirliyor ? kaç ay veya yıl bu nasıl bir mantık, üye olmadan forum takip edilmiyor mu ?
göndereceğiniz bir kod bizde teşekkür edeceğiz bu kadar. nasıl bir beklentiniz var bir çıkıp anlatsın lütfen..
kaldı ki 9468 mesajın içinde sayamayacağım kadar yeni üye olup davetiye gönderilen var.

yeni kurulmuş site olsanız anlarım bu kadar geniş forum sitesi böyle ucuz işler peşinde mi koşuyor ?

Wave Davetiye bulabildinmi hala davetiyen yoksa alıntı olarak cevapla davetiye yollayım

Wave Davetiye bulabildinmi hala davetiyen yoksa alıntı olarak cevapla davetiye yollayım

aslanpayi

Doçent
12 Ağustos 2009
523
1
0

site yönetimi böyle kararlar almış biz uyguklamakla mükellefiz. Sorgulamak istersen yararlı linklerin içinde forum yöneticilerini bulabilirsin. Bu tür sorularının cevabı orada.

wave

Öğrenci
10 Şubat 2012
5
0
0
Wave bulabildinmi davetiye bulamadıysan cevapla mesajımı atayım sana arena-tr davetiyesi

bulamadım gönderirsen memnun olurum teşekkürler...

gokmen.mazi@hotmail.com.tr

t_durgut

Öğrenci
15 Ocak 2011
7
0
0

kartal8603

Öğrenci
14 Şubat 2012
18
0
0
arkadaşlar bana da yollayabilirmisiniz bi davetiye lütfen istenilen şekilde şablon da yaptım yok gönderen yok

kartal8603[MENTION=8779]MsN[/MENTION].com

t_durgut

Öğrenci
15 Ocak 2011
7
0
0
Arkadaşlar yardımcı olmak isterdim fakat sadece 1 tane var idi forumda davetiye sahipleri yardım edeceklerdir umarım
Yeni davetiye kazanınca muhakkak buradan paylaşacağım esen kalın

teknomoney

Öğrenci
4 Şubat 2012
49
0
0
teknokentli[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com acil lazım davet için teşekürler

teknokentli[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com acil lazım davet için teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...