Apple Bayine Telefonu Satmak İstiyorum

mertkaank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geçenlerde bir apple yetkili servisine gittim aynı zamanda 2. El cihaz da alıyorlar bendeki iphone 6 nın değerini sordum 1500 tl dediler ve bende satmak istiyorum üstüne para koyup 6S e geçicem ama şöyle bir durum var cihazın faturasını bulamıyorum ve de daha 8 aylık taksidi var ödenmesi gereken sizce satsam bir sorun olur mu cihazı firma kabul eder mi etse de bana bir sorun çıkar mı ?

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Geçenlerde bir apple yetkili servisine gittim aynı zamanda 2. El cihaz da alıyorlar bendeki iphone 6 nın değerini sordum 1500 tl dediler ve bende satmak istiyorum üstüne para koyup 6S e geçicem ama şöyle bir durum var cihazın faturasını bulamıyorum ve de daha 8 aylık taksidi var ödenmesi gereken sizce satsam bir sorun olur mu cihazı firma kabul eder mi etse de bana bir sorun çıkar mı ?
Kardeşim iphone 6 yı bikaç ay önce arkadaşım 1800 e sattı. Dolar kurunu da düşünürsek daha fazla etmesi lazım. Bide telefonda sıkıntı yoksa beklet derim. 6s ler 3000 e yaklaştı

mertkaank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geçenlerde bir apple yetkili servisine gittim aynı zamanda 2. El cihaz da alıyorlar bendeki iphone 6
Kardeşim iphone 6 yı bikaç ay önce arkadaşım 1800 e sattı. Dolar kurunu da düşünürsek daha fazla etmesi lazım. Bide telefonda sıkıntı yoksa beklet derim. 6s ler 3000 e yaklaştı
--- Gönderi Güncellendi ---
Telefonda bir sıkıntı yok aslında ve eğer 6S alırsam şöyle alacağım iphone 6 + 1000 tl vererek yani 6S 2500 e gelicek ve 0 kutulu değişim cihazı olduğu için apple bazı vergilerden o cihazları muaf tuttuğu için daha ucuz oluyor ve piyasadaki 6S ler 32 GB benim alacağım 16 GB lık model olucak kısacası bir sıkıntı yaşar mıyım taksidi devam eden telefonu satarak ? Şimdiden teşekkürler :)

mertkaank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonda bir sıkıntı yok aslında ve eğer 6S alırsam şöyle alacağım iphone 6 + 1000 tl vererek yani 6S 2500 e gelicek ve 0 kutulu değişim cihazı olduğu için apple bazı vergilerden o cihazları muaf tuttuğu için daha ucuz oluyor ve piyasadaki 6S ler 32 GB benim alacağım 16 GB lık model olucak kısacası bir sıkıntı yaşar mıyım taksidi devam eden telefonu satarak ? Şimdiden teşekkürler
--- Gönderi Güncellendi ---
Şunu okuyanlar lütfen bi yardımcı olsun

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
16 gb sana yetecek mi? Ben iphone nun plus olmayan modellerine tamamen karşıyım. Bence yaşamazsın çünkü bildiğim kadarıyla taksitle iphone alıp onu hemen satıp nakite dönüştüren bir sürü adam var. Bi nevi kredi çekmek için kullanıyolar. Ama dediğim gibi 6 dan 6s plus geçmek sana çok şey katmaz. Bence 6 ile devam et ya da o fiyata android tarafından bi cihaz al

mertkaank

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
16 GB yeterli olur ben çok uygulama yükleyen ve foto çeken bir insan değilim 6S plus değil bu arada düz 6S :)

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Niye yükseltmek istiyosun ki cebinden 1000 lira çıkacak. Uygulama yüklemiyosun, fotoğraf çekmiyosun 6 sana rahat rahat yeter.