App Store Değişim Yapar Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba telefonum iPhone 6 ve ekranında çıtlata sesi geliyor ve bu benim sinirimi bozmaya başladı acaba App Store telefonu götürsem bu telefonu verip üstüne para verip 6s plus alabilir miyim? Bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Teşekkürler

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hayır alamazsın. Cihazını değiştirecek olsala rbile aynı renk aynı kapasiteye sahip aynı cihazdan swap olarak verilir. Üzerine ücret ekleyip yeni modele geçme olayı yok.

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Swap olarak derken ?

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bide bu benden kaynaklanan bişey değil sonuçta ben araştırdım herkes de var bunun için ücret öder miyim peki ?

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki App Store sadece İstanbul'da mı var? Ben Ankara'da yaşıyorum.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Malesef sadece İstanbul'da var iki tane ve randevu alması çok sıkıntılı...O yüzden apple ı arayın sorununuzu anlatın onlar size Ankara'daki yetkili servislerinin adresini verir oraya götürürsünüz onlarda gerekli işlemi yaparlar...Cihazı alalı ne kadar oldu...

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet değiştirebilirsin cihazı. Apple store sadece istanbul'da var fakat ankarada ki yetkili servisleri vardır ben adanada Başarı teknik servis'e vermiştim home tuşu bozulduğunda hiç bir ücret talep etmeden 3 ila 7 iş günü içerisinde cihazımı değiştirdiler. Ankarada ki başarı teknik servis'i buraya bırakıyorum araştırıp verebilirsin. Ziya Gökalp Caddesi, Adakale Sok. No:27/B
Kızılay / ANKARA
Koordinat : 39.921942, 32.859128
Tel: +90 312 433 10 01
Fax: +90 312 433 10 02
Peki App Store sadece İstanbul'da mı var? Ben Ankara'da yaşıyorum.

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle cevaplar için teşekkür ederim telefonu alalı 10-11 ay oldu. Peki renk değişikliği yapıyorlar mı? Verdiğiniz adresi biliyorum önünden geçersem soracağım.

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bide shiftdeletenin forum uygulaması var mı ?

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Yapmazlar büyük ihtimalle...Elindeki telefonun hangi renk kaç gb ise aynısı gelir...

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım peki aynı sorun gene olursa değiştirme yaparlar mı ?

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Ben indirdim ama güncel değil sanırım ekran iPhone 4s'e ayarlı gibi duruyor
Aynen kullanılmıyo o güncelleme gelmesi lazım...Tekrar olsa yine değiştirirler ama sende telefonu alırken iyi bak kontrol et...Bu arada telefonda çizik düşme vb oldu mu iz var mı çünkü eğer büyük iz filan varsa kenarında kasasında çukur vb varsa düştükten sonra olmuş da diyebilirler...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sor olması mümkün olabilir küçük bir ücret ile yükseltme iphone6 verip iphone6s...

chakinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş onun için değişim yapmıyorlar . Bende ıphone 6 kullanıyorum 3 kere randevu alıp gittim ilkinde çivilerini sıktılar ekranını değiştireceklerdi istemedim sordum swap cihazla takaslıyormusunuz diye hayır veremiyoruz dediler sorun olmuyor bendede aynı sorun var

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Anladım peki aynı sorun gene olursa değiştirme yaparlar mı ?
Eskişehir yolundaki Cepa AVM de Lydia diye bi mağaza var oraya git telefonu göster ne sorarsan cevaplıyolar...Göndermek istersen ordanda gönderebilirsin telefonu...

chakinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boşuna gönderme en fazla ekranı değişiyor onada değmez işine yaramaz çözüm değil

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sor olması mümkün olabilir küçük bir ücret ile yükseltme iphone6 verip iphone6s...
İnşallah öyle bişey vardır.
Aynen kullanılmıyo o güncelleme gelmesi lazım...Tekrar olsa yine değiştirirler ama sende telefonu alırken iyi bak kontrol et...Bu arada telefonda çizik düşme vb oldu mu iz var mı çünkü eğer büyük iz filan varsa kenarında kasasında çukur vb varsa düştükten sonra olmuş da diyebilirler...
Düşme falan yok ilk aldığım gün kaba koydum arada bi temizlemek için çıkarıyorum onun dışında hiç bişeyi yok Allah'a şükür. Biraz hafızadan şikayetçiyim 16 yerine 64 alsaydım keşke diyorum ama aceleye geldiği için 16GB oldu. Keşke güncelleme gelse sayfayı yenilemek beni üşendiyor bide böyle bir uygulama var madem Hakkı abinin kendi ağzıyla dediği şeyi niye yapmıyor onu anlamadım. iPhone 6 çıktıktan sonra kendisi daha güncelleme yapmayan uygulamalara giydiriyordu.(Bu bir eleştiri yanlış anlaşılmasın lütfen)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
çok saçma farkı verip eskiyi verip 6s alabilmeli parasıyla...

Oglcnoglcn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle cevaplar için teşekkür ederim telefonu alalı 10-11 ay oldu. Peki renk değişikliği yapıyorlar mı? Verdiğiniz adresi biliyorum önünden geçersem soracağım.
Hayır renk ve kapasite değişikliği veya üstüne para verip bir üst modeli ala işlemlerini yaamıyorsun telefonu verirsin sorununu söylersin eğer değişime uygun bulurlarsa telefonun aynısını yani değiştirip verirler.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
apple'a bizim zihniyet gerek biz olsak farkı ver eskiyi ver değişim yapalım derdik ki bunu takograf'ta yapıyorduk şapşal apple böylece daha çok kullanıcıya ulaşırdı...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
apple'a bizim zihniyet gerek biz olsak farkı ver eskiyi ver değişim yapalım derdik ki bunu takograf'ta yapıyorduk şapşal apple böylece daha çok kullanıcıya ulaşırdı...
Eskiyi getir yeniyi götür kampanyası yurt dışında var zaten....

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence de olması lazım çünkü piyasayı böyle elinde tutması daha da yüksek neden diye sorarsanız adam telefonu değiştirip üst modeli almak için zaten telefonunu satıp üstüne para koyup almayacak mı bunu kendisi yapsa daha karlı olabilir diye düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bence de olması lazım çünkü piyasayı böyle elinde tutması daha da yüksek neden diye sorarsanız adam telefonu değiştirip üst modeli almak için zaten telefonunu satıp üstüne para koyup almayacak mı bunu kendisi yapsa daha karlı olabilir diye düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen
Hiç karlı değil aksine zararlı oluyor. Cihazı ölü fiyatına alıyorlar. Örneğin 2. El bir iPhone 1500 tl diyelim onlar 600 -800 tl ye filan sayıyor olay öyle işliyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Hiç karlı değil aksine zararlı oluyor. Cihazı ölü fiyatına alıyorlar. Örneğin 2. El bir iPhone 1500 tl diyelim onlar 600 -800 tl ye filan sayıyor olay öyle işliyor.
sıfırını satarken onlar ettiği kardan vazgeçse biraz canavar gibi işleyen en çevreci şirket olurdu apple parmakla gösterilirdi herkes onu seçerdi aple ise koy sepete olurdu...

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Öncelikle merhaba telefonum iPhone 6 ve ekranında çıtlata sesi geliyor ve bu benim sinirimi bozmaya başladı acaba App Store telefonu götürsem bu telefonu verip üstüne para verip 6s plus alabilir miyim? Bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Teşekkürler
Ankara da apple ın teknik servisleri var lydia filan oraya götür.Değişim olayı apple için son çaredir oda donanımsal bir sorun ise ekran değişebiliyor diye biliyorum ben o yüzden değişim olacağını zannetmiyorum.