App Store Değişim Yapar Mı?

Ardanuc

Üyecik
Öncelikle merhaba telefonum iPhone 6 ve ekranında çıtlata sesi geliyor ve bu benim sinirimi bozmaya başladı acaba App Store telefonu götürsem bu telefonu verip üstüne para verip 6s plus alabilir miyim? Bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Teşekkürler

Lazzz

Rektör
Hayır alamazsın. Cihazını değiştirecek olsala rbile aynı renk aynı kapasiteye sahip aynı cihazdan swap olarak verilir. Üzerine ücret ekleyip yeni modele geçme olayı yok.

Ardanuc

Üyecik
Bide bu benden kaynaklanan bişey değil sonuçta ben araştırdım herkes de var bunun için ücret öder miyim peki ?

Sercan40

Profesör
Malesef sadece İstanbul'da var iki tane ve randevu alması çok sıkıntılı...O yüzden apple ı arayın sorununuzu anlatın onlar size Ankara'daki yetkili servislerinin adresini verir oraya götürürsünüz onlarda gerekli işlemi yaparlar...Cihazı alalı ne kadar oldu...

Oglcnoglcn

Asistan
Evet değiştirebilirsin cihazı. Apple store sadece istanbul'da var fakat ankarada ki yetkili servisleri vardır ben adanada Başarı teknik servis'e vermiştim home tuşu bozulduğunda hiç bir ücret talep etmeden 3 ila 7 iş günü içerisinde cihazımı değiştirdiler. Ankarada ki başarı teknik servis'i buraya bırakıyorum araştırıp verebilirsin. Ziya Gökalp Caddesi, Adakale Sok. No:27/B
Kızılay / ANKARA
Koordinat : 39.921942, 32.859128
Tel: +90 312 433 10 01
Fax: +90 312 433 10 02
Peki App Store sadece İstanbul'da mı var? Ben Ankara'da yaşıyorum.

Ardanuc

Üyecik
Öncelikle cevaplar için teşekkür ederim telefonu alalı 10-11 ay oldu. Peki renk değişikliği yapıyorlar mı? Verdiğiniz adresi biliyorum önünden geçersem soracağım.

Sercan40

Profesör
Ben indirdim ama güncel değil sanırım ekran iPhone 4s'e ayarlı gibi duruyor
Aynen kullanılmıyo o güncelleme gelmesi lazım...Tekrar olsa yine değiştirirler ama sende telefonu alırken iyi bak kontrol et...Bu arada telefonda çizik düşme vb oldu mu iz var mı çünkü eğer büyük iz filan varsa kenarında kasasında çukur vb varsa düştükten sonra olmuş da diyebilirler...

chakinci

Üyecik
Kardeş onun için değişim yapmıyorlar . Bende ıphone 6 kullanıyorum 3 kere randevu alıp gittim ilkinde çivilerini sıktılar ekranını değiştireceklerdi istemedim sordum swap cihazla takaslıyormusunuz diye hayır veremiyoruz dediler sorun olmuyor bendede aynı sorun var

Ardanuc

Üyecik
sor olması mümkün olabilir küçük bir ücret ile yükseltme iphone6 verip iphone6s...
İnşallah öyle bişey vardır.
Aynen kullanılmıyo o güncelleme gelmesi lazım...Tekrar olsa yine değiştirirler ama sende telefonu alırken iyi bak kontrol et...Bu arada telefonda çizik düşme vb oldu mu iz var mı çünkü eğer büyük iz filan varsa kenarında kasasında çukur vb varsa düştükten sonra olmuş da diyebilirler...
Düşme falan yok ilk aldığım gün kaba koydum arada bi temizlemek için çıkarıyorum onun dışında hiç bişeyi yok Allah'a şükür. Biraz hafızadan şikayetçiyim 16 yerine 64 alsaydım keşke diyorum ama aceleye geldiği için 16GB oldu. Keşke güncelleme gelse sayfayı yenilemek beni üşendiyor bide böyle bir uygulama var madem Hakkı abinin kendi ağzıyla dediği şeyi niye yapmıyor onu anlamadım. iPhone 6 çıktıktan sonra kendisi daha güncelleme yapmayan uygulamalara giydiriyordu.(Bu bir eleştiri yanlış anlaşılmasın lütfen)

Son mesajlar