App Store Değişim Yapar Mı?

Oglcnoglcn

Asistan
Öncelikle cevaplar için teşekkür ederim telefonu alalı 10-11 ay oldu. Peki renk değişikliği yapıyorlar mı? Verdiğiniz adresi biliyorum önünden geçersem soracağım.
Hayır renk ve kapasite değişikliği veya üstüne para verip bir üst modeli ala işlemlerini yaamıyorsun telefonu verirsin sorununu söylersin eğer değişime uygun bulurlarsa telefonun aynısını yani değiştirip verirler.

apple'a bizim zihniyet gerek biz olsak farkı ver eskiyi ver değişim yapalım derdik ki bunu takograf'ta yapıyorduk şapşal apple böylece daha çok kullanıcıya ulaşırdı...

Ardanuc

Öğrenci
Bence de olması lazım çünkü piyasayı böyle elinde tutması daha da yüksek neden diye sorarsanız adam telefonu değiştirip üst modeli almak için zaten telefonunu satıp üstüne para koyup almayacak mı bunu kendisi yapsa daha karlı olabilir diye düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen

Lazzz

Rektör
Bence de olması lazım çünkü piyasayı böyle elinde tutması daha da yüksek neden diye sorarsanız adam telefonu değiştirip üst modeli almak için zaten telefonunu satıp üstüne para koyup almayacak mı bunu kendisi yapsa daha karlı olabilir diye düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen
Hiç karlı değil aksine zararlı oluyor. Cihazı ölü fiyatına alıyorlar. Örneğin 2. El bir iPhone 1500 tl diyelim onlar 600 -800 tl ye filan sayıyor olay öyle işliyor.

Hiç karlı değil aksine zararlı oluyor. Cihazı ölü fiyatına alıyorlar. Örneğin 2. El bir iPhone 1500 tl diyelim onlar 600 -800 tl ye filan sayıyor olay öyle işliyor.
sıfırını satarken onlar ettiği kardan vazgeçse biraz canavar gibi işleyen en çevreci şirket olurdu apple parmakla gösterilirdi herkes onu seçerdi aple ise koy sepete olurdu...

Batu97han

Doçent
Öncelikle merhaba telefonum iPhone 6 ve ekranında çıtlata sesi geliyor ve bu benim sinirimi bozmaya başladı acaba App Store telefonu götürsem bu telefonu verip üstüne para verip 6s plus alabilir miyim? Bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Teşekkürler
Ankara da apple ın teknik servisleri var lydia filan oraya götür.Değişim olayı apple için son çaredir oda donanımsal bir sorun ise ekran değişebiliyor diye biliyorum ben o yüzden değişim olacağını zannetmiyorum.

Ardanuc

Öğrenci
Hocam alırken tek standart almayacaklar sonuçta iPhone 6 temizi için diyelim 1800₺ veriyorsa örneğin camı kırık iPhone 6 içinden ekranın parasını çıkıp öyle alacak yani bunu yaparken hem piyasayı elinde tutacak hemde yeni ürünü satış rekoru kırar hemde aldığı telefonları bi şekilde yeniden değerlendirme şansı bulur yanlış mı düşünüyorum

Sonarist

Öğrenci
Ekranın hangi bölümünde çıtlama problemi var? Alt bölümse arkadaşın dediği gibi vidalarını sıkıyorlar.

Aynı sorun benim başıma da geldi fakat ekranın sol üst köşesindeydi, servise gönderdim ve ücretsiz cihaz değişimi yapıldı, bugün teslim aldım cihazı.

Ardanuc

Öğrenci
Sol üstte bende de ses açıp kapama yerinin yanında hemen.
Ekranın hangi bölümünde çıtlama problemi var? Alt bölümse arkadaşın dediği gibi vidalarını sıkıyorlar.

Aynı sorun benim başıma da geldi fakat ekranın sol üst köşesindeydi, servise gönderdim ve ücretsiz cihaz değişimi yapıldı, bugün teslim aldım cihazı.

Sonarist

Öğrenci
Sol üstte bende de ses açıp kapama yerinin yanında hemen.

Aynı sorundan dolayı geçen hafta gönderdim, ücretsiz cihaz değişimi kararı çıktı, bugün teslim aldım.
Bende de cihazın 1/4 'lük sol üst kısmında nereye bastırırsan çıtlama vardı.
Bence cihazını servise gönder zaten eğer istanbul'da yaşıyorsan aynı gün yeni cihazı teslim ederler, farklı şehirden herhangi bir premium seller üzerinden gönderirsen 7-8 güne yeni cihazı bıraktığın yerden teslim alırsın.

trm

Asistan
Kardeşim konuyu geç gördüm. Aynı sorunu yaşadım ekran ortasına baskı yaptıkça çıt çıt insanın sinirlerini bozan bir ses geliyordu. Ankarada olduğum için cihazı resseller servise götürdüm ve 2 gün sonra sıfır cihaz teslim ettiler.

İçiniz rahat olsun %99 değişim yapılacaktır götürün cihazınızı.

Ardanuc

Öğrenci
Kardeşim konuyu geç gördüm. Aynı sorunu yaşadım ekran ortasına baskı yaptıkça çıt çıt insanın sinirlerini bozan bir ses geliyordu. Ankarada olduğum için cihazı resseller servise götürdüm ve 2 gün sonra sıfır cihaz teslim ettiler.

İçiniz rahat olsun %99 değişim yapılacaktır götürün cihazınızı.

Hocam götürdüğün servisin adresini gönderir misin ?

PrestigeMan

Profesör
Bu sorun kronik bir problem bende de aynı şekilde çıtlama olayı vardı. İphone yetkili servisine götürdüm. Yenisiyle aynı şekilde değişim oldu. Şuan soracak olursan çıtlama sesi var mı ? Evet hala var.

Ardanuc

Öğrenci
Hocam zaten yenisinde olmayacak diye bir kural yok ki sonuçta oda iPhone 6 buna başka bi çözüm bulmaları lazım yarın arkadaşların önerisine göre servise gidip soracağım deneyimlerimi aktarırım
Bu sorun kronik bir problem bende de aynı şekilde çıtlama olayı vardı. İphone yetkili servisine götürdüm. Yenisiyle aynı şekilde değişim oldu. Şuan soracak olursan çıtlama sesi var mı ? Evet hala var.