App Store Değişim Yapar Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç karlı değil aksine zararlı oluyor. Cihazı ölü fiyatına alıyorlar. Örneğin 2. El bir iPhone 1500 tl diyelim onlar 600 -800 tl ye filan sayıyor olay öyle işliyor.
Hocam alırken tek standart almayacaklar sonuçta iPhone 6 temizi için diyelim 1800₺ veriyorsa örneğin camı kırık iPhone 6 içinden ekranın parasını çıkıp öyle alacak yani bunu yaparken hem piyasayı elinde tutacak hemde yeni ürünü satış rekoru kırar hemde aldığı telefonları bi şekilde yeniden değerlendirme şansı bulur yanlış mı düşünüyorum

Sonarist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekranın hangi bölümünde çıtlama problemi var? Alt bölümse arkadaşın dediği gibi vidalarını sıkıyorlar.

Aynı sorun benim başıma da geldi fakat ekranın sol üst köşesindeydi, servise gönderdim ve ücretsiz cihaz değişimi yapıldı, bugün teslim aldım cihazı.

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sol üstte bende de ses açıp kapama yerinin yanında hemen.
Ekranın hangi bölümünde çıtlama problemi var? Alt bölümse arkadaşın dediği gibi vidalarını sıkıyorlar.

Aynı sorun benim başıma da geldi fakat ekranın sol üst köşesindeydi, servise gönderdim ve ücretsiz cihaz değişimi yapıldı, bugün teslim aldım cihazı.

Sonarist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sol üstte bende de ses açıp kapama yerinin yanında hemen.

Aynı sorundan dolayı geçen hafta gönderdim, ücretsiz cihaz değişimi kararı çıktı, bugün teslim aldım.
Bende de cihazın 1/4 'lük sol üst kısmında nereye bastırırsan çıtlama vardı.
Bence cihazını servise gönder zaten eğer istanbul'da yaşıyorsan aynı gün yeni cihazı teslim ederler, farklı şehirden herhangi bir premium seller üzerinden gönderirsen 7-8 güne yeni cihazı bıraktığın yerden teslim alırsın.

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Kardeşim konuyu geç gördüm. Aynı sorunu yaşadım ekran ortasına baskı yaptıkça çıt çıt insanın sinirlerini bozan bir ses geliyordu. Ankarada olduğum için cihazı resseller servise götürdüm ve 2 gün sonra sıfır cihaz teslim ettiler.

İçiniz rahat olsun %99 değişim yapılacaktır götürün cihazınızı.

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim konuyu geç gördüm. Aynı sorunu yaşadım ekran ortasına baskı yaptıkça çıt çıt insanın sinirlerini bozan bir ses geliyordu. Ankarada olduğum için cihazı resseller servise götürdüm ve 2 gün sonra sıfır cihaz teslim ettiler.

İçiniz rahat olsun %99 değişim yapılacaktır götürün cihazınızı.

Hocam götürdüğün servisin adresini gönderir misin ?

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Hocam götürdüğün servisin adresini gönderir misin ?

Ankara Cepa içerisinde -2. kat Lydia Apple Servis olarak geçiyor.

Sistem Ankaraya bağlı çalıştığı için cihaz beklemiyorsunuz muhtemel 3 güne sonuç alırsınız. Faturaya falanda gerek yok.

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Bu sorun kronik bir problem bende de aynı şekilde çıtlama olayı vardı. İphone yetkili servisine götürdüm. Yenisiyle aynı şekilde değişim oldu. Şuan soracak olursan çıtlama sesi var mı ? Evet hala var.

Ardanuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam zaten yenisinde olmayacak diye bir kural yok ki sonuçta oda iPhone 6 buna başka bi çözüm bulmaları lazım yarın arkadaşların önerisine göre servise gidip soracağım deneyimlerimi aktarırım
Bu sorun kronik bir problem bende de aynı şekilde çıtlama olayı vardı. İphone yetkili servisine götürdüm. Yenisiyle aynı şekilde değişim oldu. Şuan soracak olursan çıtlama sesi var mı ? Evet hala var.

Son mesajlar