Android'teki Rehber, Artık Hızlı Açılacak!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu ilk aldığımda rehber bomboş. açtım rehberi yine donarak açıldı yahu? bilerek mi yapıyorlar bunlar anlamadım ki?

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bunlar bizim telefonda olmadığı için bi problem olmuyor tabi :mrgreen:
Teknolojiyi ömrüme karıştırtmıyorum en iyi yüzü ben seçiyorum gerek yok yani :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

[MENTION=130683]android3[/MENTION] abi sil şunu internetin azizliğine uğradım kaldırabiliyorsan kaldır :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Androidde telefon cevaplamak tam bir işkence sony go var inanın androidden nefret ettim. Cevap verirken telefonun donması cevap verememek ne kadar komik ve telefonla konuşmak mesajlaşmak temel basit işlemler bunu kolayca yapamayan işletim sisteminden ne beklenir ki bıktım andoridden.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
sunucularda sorun var sanırım herkeste oluyor baksana mesajlara :D

Canlı örnek oldu :D

Canlı örnek oldu :D

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Bir tanesi htcde oluyor demiş, hadi ordan.
Benim telefonda 1 snde açıyor.
Ha şöyle birşeyi sorun edebilirim, geçen telefonu servise vermeden önce rehberden arama kaydını temizleyeyim dedim. 326 tane kayıt vardı ve silmek 1 dkyi buldu:)

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
nexus 4'te böyle bir sorun yok (1)

android 4 ile gelen exchange entegrasyonunu sadece sim'i görüntüle dersek muhtemelen göremeyeceğiz. ne anladım o sevişmeden ben (2)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
nexus4ever arkadaş!! alayına giderimiz var :D

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
contact +'ı öneririm beyaz tasarımlı olduğundan beyaz telefonlarda güzel duruyor

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Önceki mesajımda Nexus 4 hakkında yazmıştım ve görünen o ki HTC'de de böyle bir sorun yokmuş. Neden konuyu açan ve yazıyı yazan editör başlığa Android yazıyor o zaman? Belli ki problem sadece Samsung'un Touchwiz arayüzünü kullanan cihazlarda var. O zaman Samsung'ta yazın gitsin. Genellemenin bir alemi yok.

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Önceki mesajımda Nexus 4 hakkında yazmıştım ve görünen o ki HTC'de de böyle bir sorun yokmuş. Neden konuyu açan ve yazıyı yazan editör başlığa Android yazıyor o zaman? Belli ki problem sadece Samsung'un Touchwiz arayüzünü kullanan cihazlarda var. O zaman Samsung'ta yazın gitsin. Genellemenin bir alemi yok.

Reaksiyon puanı
16,118

ne cektin be samsung'tan ilk modelleri bildigin takozdu benim ch@t527 ise mp3 player gec aciliyor 16gb c10 sandisk micro sd karta ragmen rehber hizli ama ...

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ne cektin be samsung'tan ilk modelleri bildigin takozdu benim ch@t527 ise mp3 player gec aciliyor 16gb c10 sandisk micro sd karta ragmen rehber hizli ama ...

Samsung yazılım konusunda sorunları olan bir firma. Belki de bütün ürünleri için geçerli. Donanım olarak kesinlikle harika cihazlar üretiyorlar. Hatta şu ana kadar kullandığım tüm telefonları oldukça sağlamdı. Elimden LCD monitör ve MP3 çaları da geçti hepsi harika cihazlardı. Ama iş yazılıma geldi mi ne yazık ki sınıfta kalıyorlar. Ben hala Android cihazlarında kullandıkları Touchwiz arayüzüne ısınamadım. Galaxy S3 ile az biraz görsellik kattılar ki gerçi hala siyah, yeşil ve mavi karışımı iğrenç bir tema olarak hayatına devam ediyor. Özellikle touchwiz ile gelen cihazlardaki ek uygulamalar telefonu katlediyor resmen. Ben kolay kolay hiçbir Samsung cihazını rootlamadan ve o gereksiz sistem uygulamalarını devre dışı bırakmadan kullanamadım. Nexus cihazı alınca insan sadeliğin ve hafifliğin ne olduğunu anlıyor. Cihazda dosya yöneticisi bile yok ve evet böyle hoşuma gidiyor. İstediğimi (ES File Explorer) Play Store'dan indirip kullanabiliyorum. Cihazın her şeyi keyfime kalmış.

Samsung yazılım konusunda sorunları olan bir firma. Belki de bütün ürünleri için geçerli. Donanım olarak kesinlikle harika cihazlar üretiyorlar. Hatta şu ana kadar kullandığım tüm telefonları oldukça sağlamdı. Elimden LCD monitör ve MP3 çaları da geçti hepsi harika cihazlardı. Ama iş yazılıma geldi mi ne yazık ki sınıfta kalıyorlar. Ben hala Android cihazlarında kullandıkları Touchwiz arayüzüne ısınamadım. Galaxy S3 ile az biraz görsellik kattılar ki gerçi hala siyah, yeşil ve mavi karışımı iğrenç bir tema olarak hayatına devam ediyor. Özellikle touchwiz ile gelen cihazlardaki ek uygulamalar telefonu katlediyor resmen. Ben kolay kolay hiçbir Samsung cihazını rootlamadan ve o gereksiz sistem uygulamalarını devre dışı bırakmadan kullanamadım. Nexus cihazı alınca insan sadeliğin ve hafifliğin ne olduğunu anlıyor. Cihazda dosya yöneticisi bile yok ve evet böyle hoşuma gidiyor. İstediğimi (ES File Explorer) Play Store'dan indirip kullanabiliyorum. Cihazın her şeyi keyfime kalmış.

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
contact +'ı öneririm beyaz tasarımlı olduğundan beyaz telefonlarda güzel duruyor

contact+ bildiğim kadarı ile exchange desteği sunmuyor. yani Tipik android android contact alanı açıyor kendisi. kurulduğu andaki bütün contact'ları import ediyor ve hayatına öylece devam ediyor :) ama istediğim o değil benim. exchange kişilerine de ulaşssın isrtiyorum ve hala sadece native rehberler yapıyorlar bunu.