[Android] Uygulamaların Save Dosyaları Nerede ?

SaLaaZaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar başlığı tam nasıl yazıcağımı bilemedim ama geniş olarak burdan anlatmak gerekirse size sorunumu şöyle açıklayayım.

Arkadaşlar ben bilgisayar üzerinden bir oyun oynuyorum ve bu oyunda şu gerçek parayla alınan oyun içi para var ondan kazanmak için Supersonic ADS var bilirsiniz onu kullanıyorum.
Benden { [Android]Game Of War - Fire Age } yükleyip sıfırdan başlayıp kaleyi 5 seviye yapmamı istiyor. Buraya kadar olan kısmı anladıysanız sorunuma geçelim.

Benim sorunum bu kazanma olayını tekrar tekrar yapmak istiyorum.Bir kereliğine uygulamayı yükledim kaleyi 5. seviye yaptım çıktım. Sonrada uygulamayı sildim.
Şimdi başka hesap üzerinden bu Supersonic ADS'ni verdiği görevi bir daha yapıp tekrar kazanmak istiyorum.Uygulamayı yüklüyorum oyun o anlattığım kaldığı yerden devam ediyor.
Bu yüzdende o para kazanma işi işe yaramıyor. Aklıma gelen herşeyi denedim. Telefona format atttım - SD Kart'a format attım - Yeni ROM yükledim - Her formattan sonra farklı [MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com hesapları denedim. yok yok yok oyun kaldığı yerden devam ediyor bir türlü oyunu sıfırlayamadım.

Size sorum şu bu oyun nereye dosya oluşturuyor yani nereye save dosyası yüklüyorda format atsam bile oyun kaldığı yerden devam edebiliyor.? Sistem dosyalarının arasınamı ekliyor kendi save dosyasını ne yapıyor ben nasıl bulucam bu oyunun dosyasını bi yardımcı olun lütfen.!

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Bazıları direk sdcard saklanıyor bazen data veya obbde oluyor bazıları da uygulamaların içinde yerleşik oluyor.

SaLaaZaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ee arkadaşlar yokmu cevap vericek başkası bir türlü şu Game Of War - Fire Age oyununu sıfırlayamadım. Format atsam bile oyun kaldığı yerden devam ediyor hep.

@ProAndroid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba [MENTION=465208]SaLaaZaR[/MENTION] Sorununu Anladım Bende Benzer Bir Sorun Yaşamıştım ES Dosya Yöneticisinden Bu İşi Yapabilirsin
Eğe Cihaz Rootlu İse Root Browser İle Daha Kolay Olur Android Dosyasına Girip Eğer Obb Si Olan Bir Uygulama Yok İse Android Kısmını SAKIN SYSTEM APP FELAN SILME Orada Ne Var Ne Yoksa Sil Ama İş Riskli Eğer Yanlışıklada Olsa System Veya Benzeri Bişi Silersen Telefon Medium Brick Bootloop Olabilir LUTFEN DIKKAT Bu Yontemi Önermem Ama Tek Yolu Ve Kesin Sonuçlu Olan Tek Yol Eğer Sd Card Var İse Aynı İşlemi Onada Yap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

H

Heartfast98

SDN Okuru
Merhaba
Hesabınıza baglandiktan sonra hesap mail bilgillerini girmeniz gereklidir.
Mail bilgisi kaydetmezseniz hesap cihazin bord bilgileri ile kaydoluyor
Yeniden baslamak için herhangi mail ile hesabı baglayip cıkıs yapmak lazım.
Yeniden oyuna girince hesap bilgilerini isteyecektir yada alt kısımda kücük punto ile yeni oyun baslat yazmaktadir.
Yeni oyun baslatarak sil bastan oyuna girebilirsiniz.
Oyun dosyalarına erişmeniz mümkün degildir.