Android Telefon Almak İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Android telefon almak istiyorum . En az 3 GB ram i olacak . Fiyat aralığı 1000-1400 arası hangi telefonu önerirsiniz ? Akıcı, geçişleri hızlı olan ?

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Android telefon almak istiyorum . En az 3 GB ram i olacak . Fiyat aralığı 1000-1400 arası hangi telefonu önerirsiniz ? Akıcı, geçişleri hızlı olan ?

Merhaba,

Bu fiyat bandinda onerebilecegim cihazlar;
* Gm5plus
* Asus zenfone 2 32gb
* Lg g4 (ithalatci garantili)
* Reeder p10s

Ikinci el'e sicak bakiyorsaniz;
* Sony xperia z5
* Samsung s6
* Samsubg note 4

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Valla o zaman seçenekler bayağı bi tükeniyor. Zenfone 2 olabilir ama onunda servisten beri gelmediği söyleniyor. Birde gm5 plus var saf android. Oda fp ürünüdür.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Gm 5 plus nasıldır ? Bir fikriniz var mı
Cihazı genellikle nasıl kullanırsınız? İnternet facebook whatsapp youtube vb şeyler için oldukça iyi bir cihaz. Saf android olduğu için akıcı bir kullanım sunacaktır. Oyun konusunda ise büyük oyunlar orta seviye grafiklerde çalışacaktır.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Cihazı genellikle nasıl kullanırsınız? İnternet facebook whatsapp youtube vb şeyler için oldukça iyi bir cihaz. Saf android olduğu için akıcı bir kullanım sunacaktır. Oyun konusunda ise büyük oyunlar orta seviye grafiklerde çalışacaktır.
Peki belirtilen şartlar altında Hem oyun da hemde sosyal medyada iyi performans sağlayacağım telefon biliyor musunuz ?

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Bu fiyatlarda özellikle oyun konusunda çok tatmin edici bir cihaz bilmiyorum sıfır olarak. ha ikinci el olabilir derseniz s6 çok iyidir s7 ye yakın bir oyun performansı verir. Note 4 te oyun konusunda iyidir. Yada düşünürmüsünüz bilmem ama sahibinden de xiaomi mi5 ler mevcut en iyi performansı alabileceğiniz cihazlardan fakat garantileri yok ve imei çakıp kullanabileceksiniz. Onun dışında htc m9 var fakat ısınan bir işlemcisi var.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Bu fiyatlarda özellikle oyun konusunda çok tatmin edici bir cihaz bilmiyorum sıfır olarak. ha ikinci el olabilir derseniz s6 çok iyidir s7 ye yakın bir oyun performansı verir. Note 4 te oyun konusunda iyidir. Yada düşünürmüsünüz bilmem ama sahibinden de xiaomi mi5 ler mevcut en iyi performansı alabileceğiniz cihazlardan fakat garantileri yok ve imei çakıp kullanabileceksiniz. Onun dışında htc m9 var fakat ısınan bir işlemcisi var.
Ben hiç aradağımı kriterde ikinci el s6 bulamadım ya . Kahramanmaraşta bulabilirseniz link atar mısınız

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Lenovo vibe p1, huawei ascend g8 bulabilirsen galaxy a7 (2016)

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Samsungtan s yada note serisi dışında bir model alınmasını doğru bulmuyorum.

VoLkaN ÖzDeMiR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung'un j (j5,j7) serisi hem fiyatı uygun,hem üst düzey özellikleriyle dayanıklı bir telefon 1000-1300 tl arası bir fiyatı var öneririm.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
honor 7 ,vibe p1 öneririm özellikle honor 7 donanım olarak bu fiyat aralığında iyi işler çıkartıyor

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Hakkındaki yorumlar pek iç açıcı değil ...

kullanıcıların ne amaçla alıp ney için kullandıklarını bilmediğimden dolayı haklı yada haksızlar diyemem ama honor 7 metal kasa, parmak izi okuyucu gibi özelliklerle benim hoşuma giden cihaz tabi ki çok oyun oynayan kişiler için orta segment cihazlar fazla performans sağlayamaz.

1600 1700 lere çıkabilirseniz daha performanslı note 4 önerebilirim

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Samsung'un j (j5,j7) serisi hem fiyatı uygun,hem üst düzey özellikleriyle dayanıklı bir telefon 1000-1300 tl arası bir fiyatı var öneririm.
Özellikleri ancak orta seviyeye denk geliyor,sen üst Düzey diyorsun.Telefona Android güncellemesi gelmiyor,Çiğ,kötü plastik kasalı telefona dayanıklı diyorsun.Bir de buna 1300 tl verecek.Samsung orta segmentteki berbat telefon ve Saçma sapan bir fiyat politikasıyla sen ve senin gibi koyunları kazıklıyor.Kusura bakma biraz sert bir anlatım stili oldu ama özelliklerine bakmadan üst seviye diyorsun 5 para etmez telefonlara.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
kullanıcıların ne amaçla alıp ney için kullandıklarını bilmediğimden dolayı haklı yada haksızlar diyemem ama honor 7 metal kasa, parmak izi okuyucu gibi özelliklerle benim hoşuma giden cihaz tabi ki çok oyun oynayan kişiler için orta segment cihazlar fazla performans sağlayamaz.

Oyun oynamak için belirli kriterde telefon önerir misiniz ?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811

İkinci el S 6 ya ne diyorsunuz ?

Masamone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper VIA M1 32 GB almanı öneriyorum 3 aydır kullanıyorum hiç kasma - donma gibi sorunlar yaşamadım 3 GB ram var oyun ve video performansı harika ısınma pek yok sadece Mortal Combat gibi oyunları oynayınca hafif bir ısınma oluyor ama rahatsız edici düzeyde değil. Hepsiburada.com sayfasında fiyatı 32 GB modeli için 870 TL 16 GB modeli için 845 TL istersen bu karşılaştırma sayfasından tüm özelliklerine bakabilirsin Casper VIA M1

Son mesajlar