Android 'de hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Android 'de hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    173

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Fayrfox'u deniyorum bu aralar. Kırom sıkııntılı :D

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Hala Puffin Browser'ın ücretli sürümüyle ve stock olan tarayıcıyla yarışacak bir tarayıcı çıkmadı bence. Chrome beta 29.cu sürümü şimdilik iyi gidiyor.

ali1792

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kisa bir suredir next browser i kullaniyorum şimdilik iyi bir ilişkimiz var uzmedi beni :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Benim telefonda en stabil çalışan maxthon, en sistem dostu browser o gerisi yalan.

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Maxthon ve dolphin kullanıyorum ama siteleri nereden masaüstü görünümünde göreceğimi bulamadım :D

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Stok Tarayıcı tabii ki de. Çünkü diğerlerinde Flash Player desteği yok, açmıyor videoları.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Yukardaki tarayıcıların çoğunda flash desteği var.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Stock tarayıcının yanında maxthon öneririm her türlü desteği var ve stock kadar stabil çalışıyor hatta daha iyi.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Şimdi yüklüyorum telefona deneyeceğim. :)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Nedense ne kurarsam kurayım en son hep standart tarayıcıya dönüyorum.

ali1792

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nedense ne kurarsam kurayım en son hep standart tarayıcıya dönüyorum.

Hocam ben de yaklasik 2 yildir bu vaziyetteydim ama son bir aydir next browser kullaniyorum aşırı memnunum eger bi guncellemeyle icine etmezlerse her turlu gideri var uzun süre :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
ya herkes paso sallıyor butun tarayıcıları denedım flash playerıda yukledım FLASH çalıştıramıyor hiçbir free tarayıcı

artık şu çalıştırıyor bu çalıştırıyor diye isim vermeyın bana,

hiç birisi çalıştıramıyor işte ötesi varmı paralı bir puffın browser alcan başka yolu yok

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
dostum senin telefonda bir sıkıntı var, bende flash player vs yüklü değil. Şuan telefonda stock tarayıcı ve maxthon yüklü videoda sorun yok denediğim diğer tarayıcılarda da yoktu gerçi.

COqZuMW.png

eShPTzI.png

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
maxhthon ile tesadüfen karsilastim cok güzel yönleri var youtube gibi program bakarkan bir baska pencere actigimda prigram devam ediyor hatta ekrani bile kapatabiliyorum onun haricinde gece modusu da güzel ama ara sira düsme yasiyorum

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
ya herkes paso sallıyor butun tarayıcıları denedım flash playerıda yukledım FLASH çalıştıramıyor hiçbir free tarayıcı

artık şu çalıştırıyor bu çalıştırıyor diye isim vermeyın bana,

hiç birisi çalıştıramıyor işte ötesi varmı paralı bir puffın browser alcan başka yolu yok

Ücretli sürüm istersen yollayım.

Dünden beri Firefoxun Beta sürümünü deniyorum. Sürekli güncelleniyor. Çok hızlanmış. Türkçe gelmiş. Gerçekten mükemmelleşiyor her güncellemede. Yorumlarıda okursanız bana hak vericeksiniz.

Deneyin: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mozilla.firefox_beta

Stabil sürümde hala türkçe yok. Ve beta daha stabil.

Maxthon 2 aydır güncellenmiyor. En az 1 ayda 1 kere güncellenmesi gerek bence tarayıcıların. Çünkü siteler sürekli geliştiriliyor. Önceden kullanırdım ama bu önerdiklerimin yanında pasif kalır. PC de kullanıyorum ama arada.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
denicem bakalım bundan memnun kalıcakmıyım ücretli olarak 4/4 lük hangsini tavsiye edersin

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
denicem bakalım bundan memnun kalıcakmıyım ücretli olarak 4/4 lük hangsini tavsiye edersin

Şuanda kullandıklarım ve stabil olanlar geliştirilenler kısaca süper olanlar :)

Firefox beta
Chrome beta
Opera beta
Stock
Puffin Browser Stabil Pro

Bugün hızlı olan yarın olamıyor işte. Mesela eskiden Dolphinle kimse yarışamıyordu. Şimdi Deolphin yerlerde sürünüyor yavaşlığıyla.. Beta sürümler sizi yanıltmasın. Stabillere göre daha stabil bence. Yeni özellikleri hızı ilk siz tadıyorsunuz. Finale gelene kadar bozuluyor bazen. Ayrıca hepsinin final sürümlerinide denedim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Next browseri de denedim. Buradaki arkadaşların önerisiyle. Daha olmamış bence. Pişmesi gerek. Birde mesela çoğu tarayıcı aynı kodlarla yapılmış. Boat browser, Baidu browser, UC browser, Ninesky, Next browser, vs.. hep aynı arayüz aynı çekirdek motor sadece farklı isimlerde veriliyor. Menüleri bile %90 aynı. Çoğuda ingilizce farkederseniz. Biri türkçe olsa hepsi olacak :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Şuanda kullandıklarım ve stabil olanlar geliştirilenler kısaca süper olanlar :)

Firefox beta
Chrome beta
Opera beta
Stock
Puffin Browser Stabil Pro

Bugün hızlı olan yarın olamıyor işte. Mesela eskiden Dolphinle kimse yarışamıyordu. Şimdi Deolphin yerlerde sürünüyor yavaşlığıyla.. Beta sürümler sizi yanıltmasın. Stabillere göre daha stabil bence. Yeni özellikleri hızı ilk siz tadıyorsunuz. Finale gelene kadar bozuluyor bazen. Ayrıca hepsinin final sürümlerinide denedim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Next browseri de denedim. Buradaki arkadaşların önerisiyle. Daha olmamış bence. Pişmesi gerek. Birde mesela çoğu tarayıcı aynı kodlarla yapılmış. Boat browser, Baidu browser, UC browser, Ninesky, Next browser, vs.. hep aynı arayüz aynı çekirdek motor sadece farklı isimlerde veriliyor. Menüleri bile %90 aynı. Çoğuda ingilizce farkederseniz. Biri türkçe olsa hepsi olacak :)

ben tarayıcımı buldum :) firefox beta sync de yaptım Chrome beta firefox beta 2 si yeter , puffin browserın da pro sürümünü alıcam apk sı yok heralde

yandex de kullanıyorum sayfayı hızlı açıyor ama hızlı yükleyemıyor 2 si farklı şey dolma süresi yavaş

c_a_n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Next Browser
Uc
Maxthon
Dolphin
Chrome

Kullanma sıklığına göre ve vazgeçilmezlik
sırasına yazılmıştır.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
androidde chrome kullanırken mesela atıyorum bir sekmede youtube açık müzik dinliyorum fakat yeni bir sekme açtığımda örneğin haber sitesinde haber okumak istiyosun youtube olan sekme duruyor yani müzik pause oluyor bilmediğim için soruyorum bi sekmede youtubeda müzik dinlerken diğer sekmede haber okumanın bir yolu yokmudur androidde ?

thuglife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iphone 5 te UC BROWSER kullanıyorum süper hızlı tavsiye ederim,androiddede büyük ihtimalle hızlı olarak çalışacaktır.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
ben tarayıcımı buldum :) firefox beta sync de yaptım Chrome beta firefox beta 2 si yeter , puffin browserın da pro sürümünü alıcam apk sı yok heraldegggg

yandex de kullanıyorum sayfayı hızlı açıyor ama hızlı yükleyemıyor 2 si farklı şey dolma süresi yavaş
Şimdi telden giriyorum apksi mevcut göndereyim.

androidde chrome kullanırken mesela atıyorum bir sekmede youtube açık müzik dinliyorum fakat yeni bir sekme açtığımda örneğin haber sitesinde haber okumak istiyosun youtube olan sekme duruyor yani müzik pause oluyor bilmediğim için soruyorum bi sekmede youtubeda müzik dinlerken diğer sekmede haber okumanın bir yolu yokmudur androidde ?
Youtube programından izle diyeceğim fakat oda pauseliyor.Hiç dikkat etmedim bu konuda.

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Next browser da oluyor. Şuan denedim tekrardan. Dolphin hastasıydım. Şimdilerde Next ile devam