Android 'de hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Android 'de hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    173

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Skyfire_Android_2.0beta.png

Benim ilk tercihim Dolphin Browser & Jetpack fakat bu zamanlar yavaşladı. Maxthon ve Opera versiyonlarını kullanıyorum. Birde son zamanlarda Baidu ve UC Browser tercihim. Peki ya sizinki hangisi? Önerebileceğiniz Android tarayıcı hangisi?​

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
opera mini ve standart tarayıcı onu da ekle

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bu arada forum saati yanlış Firefox güzel ama türkçe olmadığı için kaldırdım . Chrome kendi androidinde berbat en azından bende öyle .

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bir ara Opera kullandım.Sonra Dolphin,sonrada Maxthon kullandım.
Şu an standart tarayıcıyı kullanıyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada forum saati yanlış Firefox güzel ama türkçe olmadığı için kaldırdım . Chrome kendi androidinde berbat en azından bende öyle .
Geçenlerde bendede yanlıştı forum saati.Bir saat geride idi.
Ama şu an doğru.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bir ara Opera kullandım.Sonra Dolphin,sonrada Maxthon kullandım.Şu an standart tarayıcıyı kullanıyorum.- - - Mesaj Güncellendi - - -Geçenlerde bendede yanlıştı forum saati.Bir saat geride idi.Ama şu an doğru.
şimdi düzeldi

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ben standard interneti kullanıyorum yani androidin kendisinde olan tarayıcı ile.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
1gb lik ram li telefonlarda en iyi tarayıcı opera ve chromedur . Opera ice android için çıkıcak diye okumuştum onu beklemek lazım

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Wifi ile bağlıysam Chrome, mobil internet kullanıyorsam Opera Mini.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Boat browser mini. Kullanan var mi bilmiyorum ama net olarak tavsiye ediyorum.
Opera ile birlikte kullaniyorum opera da yüklü.

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
opera skyfire ve firefox kurulu genelde opera kullanıyorum

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar 2 gündür Puffin Web Browser tarayıcıyı deniyorum. Hayatımda Android üzerinde bu kadar hızlı çalışan bir tarayıcı görmedim. Bırakın sitelerin mobil sayfalarını Facebook 'un masa üstü sitesini Avea kota aşılmış hız 128 kbps ye düşürülmüş bağlantıda açması 5 saniye sürüyor. Kasılma yok. Reklam yok. Üstelik birde masaüstü sitesi. Sayfada hiç bir hata yok. Pool Live Plusı bile oynayabiliyorum telden tarayıcı ile. Tasiye ediyorum. Yükleyin sonuçları buraya yazın.

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ICS Stock kullanıyorum.Chrome'un geçişleri hızlı olsa onu kullanırım.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar Chrome 'u bende deniyorum kurulu. Bunu yükleyin. Bana dua ediceksiniz. Ücretsizide mevcut. Flash player kısıtlaması var ücretli sürümle arasındaki farkta.

SmH51

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar 2 gündür Puffin Web Browser tarayıcıyı deniyorum. Hayatımda Android üzerinde bu kadar hızlı çalışan bir tarayıcı görmedim. Bırakın sitelerin mobil sayfalarını Facebook 'un masa üstü sitesini Avea kota aşılmış hız 128 kbps ye düşürülmüş bağlantıda açması 5 saniye sürüyor. Kasılma yok. Reklam yok. Üstelik birde masaüstü sitesi. Sayfada hiç bir hata yok. Pool Live Plusı bile oynayabiliyorum telden tarayıcı ile. Tasiye ediyorum. Yükleyin sonuçları buraya yazın.
Puffin Web Browser Free denedim. Gerçekten bayağı hızlı geldi. Ayrıca reklam olmaması büyük bir artı. Puffin Web Browser 2.99 dolarmış. Bedava olanından ne gibi bir farkı var? Bilginiz var mı?

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Puffin Web Browser Free denedim. Gerçekten bayağı hızlı geldi. Ayrıca reklam olmaması büyük bir artı. Puffin Web Browser 2.99 dolarmış. Bedava olanından ne gibi bir farkı var? Bilginiz var mı?

Ne zaman denediniz şimdi mi? daha önce mi? Arasındaki fark galiba flash player kısıtlaması. Yani free olanında bir süre sonra flash player özelliğini kapatıyorlar fakat çaresi var.

SmH51

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Ne zaman denediniz şimdi mi? daha önce mi? Arasındaki fark galiba flash player kısıtlaması. Yani free olanında bir süre sonra flash player özelliğini kapatıyorlar fakat çaresi var.
Daha önce denemiştim. Ancak nasıl olduysa silmişim. Şimdi hatırlattığınız iyi oldu :) Flash Player özelliğinin açmak için ne gibi çareler var :)

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Denemiştim ama tekrar deneyeceğim.Heveslendirdiniz :laugh: