AMD mi Nvidia mı?

AMD mi Nvidia mı?

• Kullanılan toplam oy
    199

connaught

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu tur basliklar her tartisma cikarir iki marka gpu nun her oyuna tepkisi farklidir gpu secerken amd nvidiadan ziyade oynadiginiz oyunlarinizi goz onune alarak secim yapmak daha mantikli

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Islemci amd secerim ama ekran karti kesinlijle Nvidia

casusrobot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
amd atiler fandan zamanla çok ses gelmeye başlıyor invidada öle bişe görmedim ama eski kartım 3870 di yenisi 7850 2 gb olan model ikisini bir kullanıyorum F/P derim sonuçta herkes aynı imkanlara sahip değil

Destrugh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nvidia PyshX, gpu boost gibi teknolojiler geliştirirken AMD lara croftun saçından bahsediyor. tabiki nvidia

- - - Mesaj Güncellendi - - -

amd kaç tane oyun şirketiyle anlaşma yapıyor amd ye özel grafik seçenekleri geliştiriyor ama nvidianın kartları amd ye özel efektlerde daha üstün performans sağlıyo :D amd kendi oyununa yeniliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence Ekran kartı:Amd Radeon,ati değil.İşlemci:American Micro Devices(AMD) dir

çılgınSincap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lapptoplarda amd ekran kartları uyumsuzluk yaşıyormuş diye duydum :/ nvidia da iyi amd de aslında :D bu modelden modele değişir.nvidianın gtx780 i amd nin 8670 idir ;)

yunusemre746

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence her türlü nvidia hem atilerde overclock yapılıyor ve daha çok ısınıyor ati nvidia yı geçmek için overclock yapıyor
Ama fakirseniz ati derim

lqnd

Profesör
Reaksiyon puanı
4
lapptoplarda amd ekran kartları uyumsuzluk yaşıyormuş diye duydum :/ nvidia da iyi amd de aslında :D bu modelden modele değişir.nvidianın gtx780 i amd nin 8670 idir ;)

söylediğin iki kart arasında uçurum var işte gtx 780 8670 ı 2 ye 3 e katlar

mertt46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bence ikiside derim hepsinin ayrı ayrı özellikleri var ama kalite bakımından nvidia bir adım önde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
siz boş konuşuyorsunuz. En iyi en güçlü ultra h-HD 3D - 4D Grafik perfonmansı en iyi ekrankaartı Nvıdıa GEFORCEDİR Titan 780 GTX len Gta5 çıksın çok rahat oynarsınız.

Fpsci1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
amdnin tek sorunu artifacts yeni çıkardığı tüm kartlarda bu sorum var özelliklede r9 280x de chipin yanındaki ramlere sogutma koyulmadığı için ısınıp ekranda mor mor noktalar oluyor bende bir r9 280x kullanıcısıyım 4 ay dır kullanıyorum 3. ayda bendede bu sorun başladı ilk aylarda olmuyor ama şöylede bişi var amdnin kullandığı malzemeler 10 15 senede olsa ilk günki gibi performans veriyor ama nvdia öyle deil 5 sene sonra performansda düşmeler oluyor 2. nesil i3 ü olanlar bunu çok iyi bilir

1987

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
[h=2]amd[/h][h=2]amd[/h][h=2]amd[/h]

omer_909

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Amd ekran kartı canavar karttır,Nvidia GTX serisi iyi bir oyun deneyimi sunuyor tavisiyem Nvidia

tanerkamber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 yıl işlemcide ve ekran kartında amd kullandım amd den başkasını kullanmazdım en sonunda okadar tavsiye üzerine işlemcide intele ekran kartında nvidia ya geçtim 1 seneyi geçik kullanıyorum şu an o 8 seneme yanıyorum çile çekmişim 8 sene boyunca

ustamani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AMD KARA DÜZENDİR güncelleme olmadan :D çalışır nvidia kırılgan dır :D para açısından bahsetmeme gerek yok herhalde bence AMD

Goliath

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şu Ana Kadar 2 Markayıda Kullandım. Kesinlikle AMD Tercihim. Watch_Dogs Oyununu Ultrada 50 FPS'de oynadım. Ama Gel Görki Nvidia Ekran Kartı Olan Arkadaşımda Oynadığımda 25-30 arası FPS Aldım. AMD :thumbup1:

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hayatımda en anlamsız bulduğum sorulardan biridir. Aynı mercedes mi bmw sorularına benzer. Yani bir segmentte biri daha iyidir diğerinde öteki. Şöyle benzeteyim. Bana göre BMW 5 serisi Mercedes E serisinden iyidir ama Mercedes CLA serisi de 3 serisinden iyidir.
(Ekran kartı modellerini pek bilmediğim için böyle bir örnek verdim.)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Şu Ana Kadar 2 Markayıda Kullandım. Kesinlikle AMD Tercihim. Watch_Dogs Oyununu Ultrada 50 FPS'de oynadım. Ama Gel Görki Nvidia Ekran Kartı Olan Arkadaşımda Oynadığımda 25-30 arası FPS Aldım. AMD :thumbup1:

Hangi ekran karti oldugunu da yazda neyin ne oldugunu bilelim.

Goliath

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu ekran kartiyla ultra'da 50 FPS mi almis?

Evet :) Başlarda Oyun İntel Ekran Kartını Kullanıyormuş. Sonradan Grafik Ayarlarından Yüksek Performansı Seçtim AMD Kontrol Merkezinden. Artık Oyunlarda AMD Ekran Kartını kullanıyor. Radeon HD 8730. Sonra İşlemci hızına baktım turbo devreye otomatik olarak girmiş ve işlemci hızım 3.0'a Çııktı

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=336416]Goliath[/MENTION]

Arkadasin hangi ekran kartini kullaniyor?