Ambulans yolu kapattı gerekçesiyle hemşireye tokat atan maganda

Andromedavor

Profesör
26 Temmuz 2016
1,258
1,339
293
33
Bu korona bize yaramadı. Herkes stresli ve patlayacak bomba gibi. Allah hepimize sabır versin. Bu döneme rast gelmek şans olsa gerek.

İzzet Özer

Öğrenci
22 Ağustos 2020
57
15
8
26
Yazıklar olsun gerçekten, sağlık çalışanlarının hakkını nasıl öderiz diye düşünürken yaşanan olaya bak?
Cerrahpaşa da fizyoterapi okuyorum ve yurdum Esenyurt'ta gerçekten böyle şeyler orada yaşayanlar için normal geliyor. Esenyurt manyaklarla dolu haber başlığını görünce dedim İstanbul ise Esenyurt'tur diye ? ülkemin adalet sistemi çok kötü olduğu için bu tip şeyler daha çok olur . GS feneri evinde yenince yurdun dibinde bir mal şarjör boşalttı sevinçten polisi aradım gelen olmadı. Bence Esenyurt'a Hitler gibi bir amir lazım.

_Zaur_

Rektör
17 Kasım 2017
14,178
5
23,307
4,958
Herkesin dengesi bozulmuş arkadaş be. Bu nasıl rahatlık adamlarda. O zaman adalet böyle işliyorsa herkes yolda böyle saldırmaya başlasın bu tiplere. Karşına çıktı mı toplu linç etmelisin.

""Din'sizin hakkından İman'sız gelir""diye söz var.

İzzet Özer

Öğrenci
22 Ağustos 2020
57
15
8
26
esenyurt sabunu satılır.
Çok iyiydi bu reis ????
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında Tüm Esnafı Toplayıp Adamı Yakalayıp Pişman Olana Kadar Dövmek Lazım.

Kurtları Gta San Andeastaki Big Smoke Gibi Sayalım 20 Tane Big Smoke 200 Kilo İle Adamı Yerle Bir Eder.
Esnafı daha sıkıntılı reis.

Aslında Tüm Esnafı Toplayıp Adamı Yakalayıp Pişman Olana Kadar Dövmek Lazım.

Kurtları Gta San Andeastaki Big Smoke Gibi Sayalım 20 Tane Big Smoke 200 Kilo İle Adamı Yerle Bir Eder.
Esnafı daha sıkıntılı reis.

emir000

Profesör
28 Haziran 2020
1,560
910
293
Aslında Adamın Üzerine Pitbull Sürüsü Salcan Adamı Parçalayıp Ziyafetle Yiyecekler.

26¥¥26

Profesör
31 Mayıs 2020
2,791
1,554
293
22
Az yapmışlar.Tutmayacaktınız küçük enişteyi.Anasından emdiği sütü burnundan getirecekti.Sonra hastanede paspas niyetine yerde süründüreceklerdi.

Aslında Adamın Üzerine Pitbull Sürüsü Salcan Adamı Parçalayıp Ziyafetle Yiyecekler.
Pitbulları yormayalım.