Alo Kontör

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Sabahın köründe alo kontör diye bi firmadan aradılar.Bi sürü konuştular yok işte nerden yükleme yapıyosunuz falan filan diye.İlk başta uyku sersemliği kredi kartı numarasıyla güvenlik kodunu verdim ama zaten kartın limiti 200 lira bi de borç var,o yüzden bankadan yanıt alamadılar.Sonra bankadan yanıt alalım biz sizi arayacaz dediler.O arada ben uyanmışım dedim la benim gibi insan,nasıl böyle bişey yapar diye.Tekrar aradığında istemiyorum dedim.Sonra baya bi dil döktü,yok işte 2 milyon vodafone lu kullanıyo,güven sorunu mu var falan diye.Ben art niyetli bi insan olsam kart bilgileriniz var istesem bilgilerinizi aldıktan sonra kapatırım dedi.Ben öyle bi insan mıyım dedi(tamam tamam burayı demedi).Bi de yıllık 89 lira üyelik ücret varmış onun yerine size aylık 15 liraya medline dan sigorta yapıyolarmış falan fişman

Şimdi siz diyeceksiniz ki e adamların elinde bilgilerin var.Zaten kartın limiti 200 lira bi de borcu öderlerse iyi olur.Gerçi merak etmeyin bilgilerinizi siliyorum falan dedi ama ufaktan bi tırsıyorum.Bi de 7010 u arayabilirsiniz daha sonra üye olmak isterseniz dedi

Bi de sabah sabah niye açtın derseniz numarası 0 542 444 10 10.Uyku sersemliği farketmemişim sadece 542 yi gördüm açtım

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
insallah bir sıkıntı cıkmaz

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bi problem Çıkmaz umarım. Bankayla İrtibata Geçip Durumu Bildirmende yarar var çünkü Sen Kartın Borcunu Ödedikten Sonra Bi Sorun Çıkmayacağı Ne malum? Güvenliğin İçin Bankayla İrtibata Geçmeni Öneririm tedbiri Elden Bırakma Bence

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bi problem Çıkmaz umarım. Bankayla İrtibata Geçip Durumu Bildirmende yarar var çünkü Sen Kartın Borcunu Ödedikten Sonra Bi Sorun Çıkmayacağı Ne malum? Güvenliğin İçin Bankayla İrtibata Geçmeni Öneririm tedbiri Elden Bırakma Bence

Bankaya gidip ne diyebilirim,onlar ne yapabilir?

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bankaya gidip ne diyebilirim,onlar ne yapabilir?

Başından Geçenleri Anlatıp, Hesabımın Güvenliği İçin ne yapabilirim ? veya Verdiğim Bilgilerle Hesabıma benim yetkim Dışında işlemde bulunabilirler mi? gibi Sorular Sorabilirsin. Cevabım gecikti k.bakma :))

xxakadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçmiş olsun kardeşim.. İptal edersen bi şey çıkmaz. Bankaya işlemin iptali yönünde bilgi ver. gerkirse dilekçe yaz. Şb fax çek.

ibrahimyzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah tüm kredi kartı kullananlara sabır versin o illete bulaşmamak lazım
sonucunda bu gibi olaylar insanların başına sık olarak gelmekte ve ardı arkası kesilmemekte bankaların buna bir çare bulmaları lazım
Allah yardımcın olsun abi :) inşallah kurtulursun bu illetten ve bu illet insanlardan

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
bankayı arayıp kredi kartım çalındı desen bile yeterli bence...

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
evet bankayla gorus suanki kartını iptal edip yenisini tahsis etsinler sana. sakın ihmal edeyim deme.

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Mesaj geldi alokontör ailesine hoşgeldiniz diye.Ben de aradım bunları,hatırladı zaten siz sevim hanımla konuşmuştunuz onay vermemiştiniz.Başta onay verdiğiniz için o mesaj otomatik olarak gönderildi.Hiçbir şekilde bi işlem yapılmamıştır zaten üyeliğiniz de yok dedi.İşbankasının internet şubesinden de baktım işlem yok herhangi.Az bi borç kaldı içinde onu da ödeyip kapattıracam kullanmayacam zaten.Cevaplarınız için de ayrıca teşekkürler

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bende bugün kredi kartı aldım aman dikkat hocam :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Arkadaş Alo Kontör de çalıştı , vodafonenin anlaşmalı yükleme şirketi gerçekten ordan arıyorlarsa sıkıntı yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benide aradılar kredi kartı babamda ddim akşam gelir babam dedim akşam 6.50de aradılar bu saatte aramaları beni şüpelendirdi bende cvb vermedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar kredi kartlarinizi internet şubesinden veya telefon bankaciliğindan mail ordere kapatin hiçbir problem olmaz inş.
Kartsiz alişverişi kapatin

enelhak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alo kontör, insanlari üye yaparken doğru bilgilendirilmiyor ne yazik ki. Müsterilerden kesilen para kontör için değil, kontör yüklemek için verilen hizmetin karşiliğidir. Yani alo kontör vasitasi ile kontör yüklerseniz, yüklediğiniz kontör parasi kartinizdan ayrica kesiliyor.üyelik için kartinizdan kesilen para ise kontör yükleme hizmeti karşiliğidir.yani bir nevi yapilan yanliş bilgilendirme sonucu dolandiricilik yapilmaktadir...