Almanyadan ne getirtebilirim..

Bu konuyu okuyanlar

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar Almanyadan ne getirtebilirim..Haziran sonunda arkadaşım arabası ile Türkiyeye gelecek..Türkiyede pahalı almanyada ucuz olan elektronik,hırdavat veya başka bir şeyy..farketmez...tabii almanyadan buraya gelmeye değecek bir şey olması gerek..eğer bildiğiniz varsa yazarsanız sevinirim.teşekkürler

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
teknologs dedi ki:
arkadaşlar Almanyadan ne getirtebilirim..Haziran sonunda arkadaşım arabası ile Türkiyeye gelecek..Türkiyede pahalı almanyada ucuz olan elektronik,hırdavat veya başka bir şeyy..farketmez...tabii almanyadan buraya gelmeye değecek bir şey olması gerek..eğer bildiğiniz varsa yazarsanız sevinirim.teşekkürler

sarışın mavi gözlü 1.80 boylarında Anna , Helena vs.... hahahaha :D

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

sarışın mavi gözlü 1.80 boylarında Anna , Helena vs.... hahahaha :D
[/quote]

süper fikir:) mantıklı lütfen:p

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bu da soru mu? Tabiki her Almanya'dan Türkiye'ye dönen tanıdıklarımız gibi sen de çikileta getir. ;D

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
tabikide çikolataa :) ve poranın peyniri var süoppppeeer bişe ama bencew bool booll çikolata ben bayılıyorum oranın çikolatasına bana teyzemgil bir vabul çikolata şeker getiriyorlardı süpeeer :D :D

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Be5tE dedi ki:
tabikide çikolataa :) ve poranın peyniri var süoppppeeer bişe ama bencew bool booll çikolata ben bayılıyorum oranın çikolatasına bana teyzemgil bir vabul çikolata şeker getiriyorlardı süpeeer :D :D

iyi teyzenlar çikolata kaçakçılığından tutuklanmamış :D

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
keyloger dedi ki:
Be5tE dedi ki:

iyi teyzenlar çikolata kaçakçılığından tutuklanmamış :D

:D :D hele sen onları giderken görecektin salçalar yemekler oooooo ne varsa adana da aldılar bi açsalar bavulu :D :D :D ama herhalde bizimkiler Salça rekorunu kırarlardı :D

resident

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Playstation 3 yada Xbox 360 getirt, fazladan getirt tekini bana hediye edersin..

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Almanya'da varmı bilmiyorum ama?
iPhone getirtebilirsin.

leylak

Doçent
Reaksiyon puanı
4

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ben olsam şayet ps3 ve eeepc 901 getirtirdim ;) tabi birde profesyonel olta takımı ;)

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar anlatamadım galiba bu getirteceğim şey türkiyede ucuz olması gerek..sizin dediklerinize baktım türkiye ile almanya arasında fark pek yok..yani mantıksız...iphone var ama almanyada 450 euro gibi vede 24 ay sözleşmeli...iphone yi giderim doğubanktan 400 euroya ve sim kilidi olmadan sözleşme olmadan alır paşa paşa kullanırım...çikolata zaten gelecek o olmadan olmaz..dediğim gibi fotoğraf makinelerine bakrım türkiye ile fiyatlar aynı %5-%10 farkediyor..bu rakkama göre mantıksız yani getirtmek...% 30 veya % 40 farketmeliki fiyatta o zaman getirtmek mantıklı bir hal olsun...yinede üşenmeyip yazanlara teşekkür ederim

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
eee pc nin hangi versiyonunu getirtirsen getirt ucuzdur emin ol :D

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
asus eeepc türkiyeden pahalı almanyada:)

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
enteresan valla :S şimdi tam olrak anlıyorum ne demek istediğini ama çok ilginç bir yaklaşım getirteceğin şeyin orada pahalı burada ucuz olması ya bu arkadaşına bir garezin var :D :D yada bir iddia söz konusu :D

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
almanyalı akrabası bu kadar talep doğrultusunda sadece bir heil getirirse hiç şaşmam :D

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet almayadan değil burdan bişiler getirtim kendime ...nihahhaha

teknologs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet varmı farklı fikirleri olan arkadaşlar

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bence www.amazon.de www.idealo.de, www.guenstiger.de gibi sayfalara gözat, birincisi webshop diğer ikisi arattığın ürünün en ucuz olduğu yerleri gösterir (teknofiyat, akakce gibi). Dahası var ama aklımda değil şuanda.. Al burada teknosa dan bimeksten bilmem nerden reklamları karşılaştır fiyatları.

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Xbox, her türlü müzik çakar (Apple iPod, Creative Zen), irili ufaklı bilgisayar aksesuarları (Hama, bir Alman markası :D ), fotoğraf makinesi ve objektif... Valla ben bunlardan sorar souştururdum.