Alman Arabaları mı ? Japon Arabaları mı ?

Bu konuyu okuyanlar

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Üstelik arazi araçları konusundada hiç bir araba japonlar gibi fiziksel dinamik den faydalanıp daha tasarruflu ve güzlü bir arazi aracı da yapamaz
Arazi konusunda Amerikanlar dahada öndedir ama tasarruflu değildir Gmc Yukon Jimmy chevy taheo blazer Suburban Jeep GrandChorooke bunların üstüne arazide araba tanımam ama dediğin gibi tasarruf konusunda iyi değiller

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
BMW'deki konfor başka hangi arabada var.;)

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Almanları sevmesem de yaptıkları arabalar çok iyi

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Alman derken hangi alman arkadaşlar. Japonların mercedes ve bmw markasına eşdeğer bir markası yok. en iyi markaları toyota ve honda, onlar da volswagen ve opel araçlarıyla yarışır.

babam toyota korollanın 2 nesil modelini kullandı, 2005 modelini 3 sene 2008 modelini de hala kullanıyor, dolayısıyla ben de kullandım, 1 senedir de kendi arabam olan yeni kasa honda city kullanıyorum, şunu söylemeliyim, japon arabaları motor dayanıklığında almanlardan iyi, dış malzeme kalitesinde ise almanlar iyi. bunu 20 senelik doğuş oto ustası tanıdğım da söylemişti. mesela arakdaşımda seat leon var, kapılarını çelimsiz bir bayan açamaz. ben bile açarken zorlanıyorum. 20 kilo kapı var arabada. dış sacına fiske attığım zman tırnağım acıyor. kendi hondamda ve babamın toyotasında aynısını yapıyorum teneke gibi tın tın ses çıkıyor.

japon motoru da bozulmak bilmiyor arkadaş. zaten bütün arap ülkelerinde sadece toyota görürsünüz. afganistan arabistan suriye vs. sadece toyota vardır çünkü o sıcak ve çöl kumlarında banamısın demiyor motoru.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Bakıyım kim hortlatmış bu konuyu :D

Yılı eskidikçe japonun parçaları zor bulunuyor. Onun dışında ikisi de konforlu araç. Ancak yine de Almanlar bana göre daha iyi.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Alman araçlarından sadece Mercedes diyebilirim. Gerisi boş..

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Almandan şaşmıycan

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Nissan GTR R35 ve Lancer Evo X 'i saymassak Alman arabaları çoğu bakımdan daha iyi.

Ve Tabiki

girl-chewing-gum-bubble-sweet-funny-_tmun.jpg

Japon Kızları :p

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Konu dışına çıkmayalım isterseniz.:)

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Alman derken hangi alman arkadaşlar. Japonların mercedes ve bmw markasına eşdeğer bir markası yok. en iyi markaları toyota ve honda, onlar da volswagen ve opel araçlarıyla yarışır.

babam toyota korollanın 2 nesil modelini kullandı, 2005 modelini 3 sene 2008 modelini de hala kullanıyor, dolayısıyla ben de kullandım, 1 senedir de kendi arabam olan yeni kasa honda city kullanıyorum, şunu söylemeliyim, japon arabaları motor dayanıklığında almanlardan iyi, dış malzeme kalitesinde ise almanlar iyi. bunu 20 senelik doğuş oto ustası tanıdğım da söylemişti. mesela arakdaşımda seat leon var, kapılarını çelimsiz bir bayan açamaz. ben bile açarken zorlanıyorum. 20 kilo kapı var arabada. dış sacına fiske attığım zman tırnağım acıyor. kendi hondamda ve babamın toyotasında aynısını yapıyorum teneke gibi tın tın ses çıkıyor.

japon motoru da bozulmak bilmiyor arkadaş. zaten bütün arap ülkelerinde sadece toyota görürsünüz. afganistan arabistan suriye vs. sadece toyota vardır çünkü o sıcak ve çöl kumlarında banamısın demiyor motoru.

Lexus infitini acura

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Cevrende gormemis olman rakipsiz oldugu anlamina gelmez.

peki bay bilmiş, sen kıyasla o zman bahsettiğin arabalarla mercedesi bmw'yi. bunlardan bi tanesine binmişliğin varsa tabi. honda toyota ile opel vw kıyaslıyorum çünkü ancak bunlara binme gücümüz var hepimizin. tabi sitede benim bilmediğim bi ultra zengin yoksa.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Mercedes, BMW, Audi.

Almanlar bu işi biliyor. Hem tip hem konfor bakımından tek geçerim. Öyle aşırı pahalı modellerinden bahsetmiyorum tabi ki :)

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
peki bay bilmiş, sen kıyasla o zman bahsettiğin arabalarla mercedesi bmw'yi. bunlardan bi tanesine binmişliğin varsa tabi. honda toyota ile opel vw kıyaslıyorum çünkü ancak bunlara binme gücümüz var hepimizin. tabi sitede benim bilmediğim bi ultra zengin yoksa.
Bir arabayla diğerini kıyaslaman için illa binmen mi gerekiyor ? Demek ki bunca inceleme bunca videolar boşuna yapılıyormuş söyleyinde millet dükkanı kapatsın. Segment denen bir şey var bir zahmet az araştırırsanız kim kimin rakibiymiş görürsünüz.