Allah hepinizi Aveadan korusun

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Bence bu kadar haksızlık etmemek lazım. bende 5 sene kadar avea kamu hatlarını kullandım hiçbir sıkıntı olmadı. çekimle ilgili hiç sıkıntı yaşamadım. görüşmelerde de sıkıntı yoktu. trabzondan istanbula kadar ankarası konyası hatta van dolaştım bi sorun yaşamadım. aradım arandım.

avea jet aldım 1 tane çok memnun kaldım gittim 1 tane daha aldım. hala istanbulda 1 gb 9 lira olanını babamlar kullanıyor hiçbir sıkıntısı yok. evimde (kocaeli) avea 3g full çekerken turkcell vınn 1-2 çekiyor 3g yerine 0.2 g gibi geliyor. vodafone biraz daha iyi ama avea süper ötesi çekiyor
şuan vodafone kullanıyorum ve bende vodafone a geçtiğime pişmanım. sürekli görüşme yaparken hat kesiliyor ayrıca faturasız hatlarının pek ucuz bir tarafınıda görmedim. kardeşimde mesaj kampanyası için vodafonedan avea ya geçti ve memnun.
Müşteri hizmetlerinde kontör gitmesi hepsinde var zira 444 lü nolar aşırı pahalı oldu. ama telefonu acıyorlar açmıyor diye birşey yok.
Avea yada vodafone kullanmanın tercih sebebi olduğunu düşünüyorum. ama turkcell i paran varsa kullanırsın...
şahsi görüşümde avea vodafone dan daha iyi.

canki1903

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benimde kontorumu yedi internet paketi aldım sınırsız 1gb bi baktım hala nete girince kontorumden gidio tam 14 tlm boşa gitti lanet girsin sana avea

TaGaLoG

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş kazık yiyeceksende kaliteli kazık olacak Turkcell 1 numara..Çekim gibi alım gücü verim gücü yiğidi öldür ama hakkını ver :) Turkcelle bekliyoruz

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Vodafone bu konuda kendini baya geliştirdi... Artık çekememe gibi bi sorunu yok diye biliyorum... Siz neredesiniz??..

samsun-çarşamba havaalanına 8 km mesafede oturuyoruz,ikamet ettiğimiz yere yaklaşık olarak aynı uzaklıkta 3 yerde vericiler var ama sinyaller zayıf,hele evde otururken konuşmak imkansız,açık alanda eh işte.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben avea kullanıyorum 2 gün önce 315 tl fatura ödedim. ama hata bende internete girmiştim...

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Avealıyım Hiçbir tatifesini kullanmıyorum :D Mümkün oldugu kadarda kullanmamaya calsınız benim ceverem avea kulandıgı icin kulanıyorum yoksa terk edecegim :S birde bu arayanı bil diye uygulaması ben kapatıtgım halde geri açmışlar ayda 0,79 kuruşa bende geri kapattım bende öncedne anlamazdım her ay beli günlerde para eksiliyordiye merger bu tarifelerden alıyorlarmış..

Ücretsiz oldu :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Avealı'lara çok yükleniyorlar :)

trgevent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah kurtarsın. avea berbat ötesi bir operatör. diğer 2 operatör aveadan iyidir.

harun.arslan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben avea kullanıyorum 2 gün önce 315 tl fatura ödedim. ama hata bende internete girmiştim...

Çözümü vardı onun.

Yazın bende öyle bir hata yaptım. bana 150 dediler.

Ama kendileri uyardılar. Bir insaflı aradı beni. 150 liralık sadece internete girmişsiniz haberiniz varmı diye

Ben afalladım. girdiğim toplam 70 mb mış. internet paketi almadığım için çok pahalıymış.
Alsaydım 30 lira ödeyecektim.

Sizi şimdi pakete alalım, 30 lira ödeyin eğer internete bir daha girmeyecekseniz yarım saat sonra iptal ettirin dediler...

öyle yaptım. 150 yerine 30 ödedim o ay.

Belki siz paketiniz var ona rağmen fazla girdiyseniz. yapılacak birşey yok.
Eğer benim gibi bir durumsa da fatura ödedikten sonra da yapılacak birşey yok.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çözümü vardı onun.

Yazın bende öyle bir hata yaptım. bana 150 dediler.

Ama kendileri uyardılar. Bir insaflı aradı beni. 150 liralık sadece internete girmişsiniz haberiniz varmı diye

Ben afalladım. girdiğim toplam 70 mb mış. internet paketi almadığım için çok pahalıymış.
Alsaydım 30 lira ödeyecektim.

Sizi şimdi pakete alalım, 30 lira ödeyin eğer internete bir daha girmeyecekseniz yarım saat sonra iptal ettirin dediler...

öyle yaptım. 150 yerine 30 ödedim o ay.

Belki siz paketiniz var ona rağmen fazla girdiyseniz. yapılacak birşey yok.
Eğer benim gibi bir durumsa da fatura ödedikten sonra da yapılacak birşey yok.
vallaha biz akıl edemedik. keşke bende öyle yapsaydım ama ne yapalım iş işten geçti.. gitti 312 tl.

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
valla ilk çıktığında avea iyidi sonra kendini bozdu neyseki vodo var iiki varsın vodo:D:D

harkk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
avea ya sakın gecmeyin en büyük sorunu CEKMİYORRRR

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
köyde mi yaşıyorsunuz anlamıyorumki. 3 senedir kullanıyorum hiç şebeke problemi yaşamadım.