Alemi Kadın Bilinçli Kadınların Sitesi

Edenhazard

Asistan
Katılım
19 Ekim 2018
Mesajlar
108
Reaksiyon puanı
14
Puanları
18
Yaş
28
Sade ve şık bir tasarımıyla göz dolduran Âlemi Kadın sitesi Google en çok okunan kadın sitesi olarak öne çıkmaktadır. Bu siteyi diğer sitelerden farklı kılan en belirgin özelliklerden biri ise kaliteli ve bilgi verici içerikler üretilmesidir. Ana sayfası sade şık ve göz yormayan tasarımıyla okuyucularının dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Kadın
Sitesi içeriklerinin dışında dekorasyon kategorisinde yer alan pratik bilgiler bölümü ön plana çıkmaktadır. Ayrıca kullandığı görsellerde çok başarılı ve yeni içerikler ile sitelerini sürekli güncellemektedirler. Bu doğrultuda kullandığı kaliteli görseller kadar düzenli ve kaliteli içerikler yayınlanması. Bilgi verici içerikleri uygun görsellerle kullanabilen en iyi kadın siteleri listesi içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz.

Sitedeki videolarda çok izlenen videolar arasında yer almaktadır. Moda ve güzellik konusunda bilgi verici içerikler bulmanız mümkündür. Moda ipuçları kategorisinde yer alan çocuk modası, kadın modası sekmeleri ile ön plana çıkan alemi kadın web portalı kullandığı şık tasarımı ile okuyucularını cezp etmektedir. 8 ayrı kategoride okuyucularına kaliteli ve bilgi verici makaleler sunan yazdığı içerikleri güncel tuttuğu için sürekli takipçi kitlesi arttırmaktadır
 
Üst