AİHM, Kılıçdaroğlu'nu Erdoğan'a karşı haklı buldu!

Bu konuyu okuyanlar

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Kardeş böyle cevap verdikçe çok itici oluyorsun. Düzgün yazıp konuşacaksak konuşalım. Yoksa birbirimizi üzmenin bir anlamı yok

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
AİHM nedir bilir misiniz?
Ülkendeki tüm hukuki yolları tüketirsin. Yine de haksızlığa uğradığını, ülkenin adaletinin işlemediğini düşünüyorsan son çare AİHM vardır. O da bir mahkeme.

Keşke şunuda bilsem AİHM kararlarının bağlayıcılığı yok. Şu kadar para cezası kestik Türkiye'ye der Türkiye karara uymak zorundadır parayı öder ama bildiğini okumaya devam eder.

CHP'nin yaptığı çoğu şey alenen hakaret bunu sende biliyorsun. ( Ama onlar İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ DİYOR. Onlara kalsa Peygamberimizin Karikatürlerine bile ÖZGÜRLÜK diyor istediğini yapabilir dalga geçebilir diyor. Kur'an yakmaya bile protesto hakkı diyorlar. Ben ne güvenecem AİHM sine...

Mesele yakın zamanda Selahattin Demirtaş içinde tutukluluk süresi hakkında para cezası kesmişti ama Türkiye parayı ödedi tutuklu olmaya devam ediyor Selahattin Demirtaş...

Haksız çıkınca nasıl da kuduruyorsunuz :D
Bir bir R yapacaksınız daha.

Bu konuda nasıl haksız çıktım ? Ben halen HAKARET ETTİĞİNİ düşünüyorum.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Kardeş böyle cevap verdikçe çok itici oluyorsun. Düzgün yazıp konuşacaksak konuşalım. Yoksa birbirimizi üzmenin bir anlamı yok
Kaç yıldır forumdayım ben bu arkadaşın nasıl yetkili olduğunu bile anlamış değilim... Açık konuşayım ben bu arkadaşın yetkili olmayı hak ettiğini bile düşünmüyorum. Ve böyle düşündüğüm tek yetkili de bu arkadaştır.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
HDP Akp yı desteklese bu seferde HDP canımız,ciğerimiz dersiniz.Akp yı ve Tayyip Erdoğan'ı savunmana pes diyorum.Daha dün Atatürk heykellerini yıkan, Atatürke nefret kusan bir parti bugün sırf fazla oy almak için Atatürkçü duruş sergiliyor.Bunu bile göremiyorsun.
Sevgili Eren, kusura bakma ama, çürük elmalar için düzdüğün övgüler bile bu söylediklerinden daha mantıklı geldi bana. :)

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
O verdiğim örneklerden sadece 1 tanesi... Bunlar Su damlası gibi üst üste biriliyor...

Erdoğan ile Muhalefet aynı seçime giriyorlar hepsi aday çıkarıyor. Ama seçimi Erdoğan kazanınca Diktatör bozuntusu oluyor bu nasıl iş ? 18 yıldır kazandığı her seçimden sonra aynı söylemler. Ama kendileri seçimi kazansa Demokrasi kazandı halk tercihini yaptı olur bunlar doğru Sözler mi Allah aşkına. Ben neredeyse her hafta Muhalefetin grup toplantılarında veya çıkışta basına yaptığı açıklamaları takip ederim sözler hep bu düzeyde. Diktatör Saray yönetimi tek adam rejimi. ( Adam seçimle gelmiş referandum kazanmış halk seçmiş hiç umurlarında değil sadece ağıza geleni söylemek. )

Üstüne üstte sadece 3-4 Tweet'ini attığım bir isim nasıl oluyorda Ana muhalefet partisinde İl başkanı oluyor bunca senedir ? O atılan küfürlere hakaretlere rağmen. Kemal Kılıçtaroğluda eksik kalan birisi değil yaptığı sözler ile.

Hee hee kesin öyledir. Size Vahii geliyor heralde. Hemen şıp diye anladınız dimi meseleyi hangi yıllardan bahsettiğini. Günümüz varken neden onca yıl geriye bakıyoruz ayrıca ?
Tabii kıymetli kardeşim haklısın sen.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Kaç yıldır forumdayım ben bu arkadaşın nasıl yetkili olduğunu bile anlamış değilim... Açık konuşayım ben bu arkadaşın yetkili olmayı hak ettiğini bile düşünmüyorum. Ve böyle düşündüğüm tek yetkili de bu arkadaştır.
Merak etmeyin yakında benden kurtulacaksınız.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Oh oh bakiyorumda butun forum burda ?
Takim tutar gibi siyasi parti tutun devamm ?
Herkes ölümüne savunsun süper güç olcaz ?
O yuzden laf anlatmaya calismayin bosuna birbirinize ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merak etmeyin yakında benden kurtulacaksınız.
Ben senin yetkililiginden o kadar memnunum ki bırakmanı asla istemem.
Çekemeyenlere bakma kurallara uyan üyelerin baştacısın.
Ban yiyip duranlar kuduruyor. O sebeple bir cok konu acilmadi mi zaten sebepsiz ban yedim hüüü ??

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

Ne olur Allah Aşkına kabul et flan dememi mi bekliyon :)

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakaretten Kemal Kılıçdaroğluna davayı açar atıyorum 50-100-300-500 bin TL artık neyse o zaman açtığı dava.
Mahkeme evet ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret var derse Kemal Kılıçdaroğlu bu parayı öder. ( Daha önceleri kendi cebinden ödüyordu bir kere yazlığını satmıştı sonra parti içinde yardımlaşma derneği kuruldu her kaybedilen davada diğer vekiller arasında para verecek diye. )

Şimdiye kadar Erdoğan 20 Dava açmış Kemal Kılıçdaroğluna 18'ini kazanmış. Bunların çoğu tazminat davası. Bu 2 olaydada AİHM'si Kemal Kılıçdaroğlunun sözleri ağırdır maksadını aşabilir ama bir siyasetçi için İFADE ÖZGÜRLÜĞÜDÜR kararı veriyor. Üstüne 15 bin Euro ceza kesiyor bizim Devlete.

Not: Davayı kazanınca Tazminat'ı Erdoğan alıyor. Ama AİHM kararı ile dava kazanılınca parayı DEVLET ÖDÜYOR... Arada böyle bir farkta var. O kazanılan dava bozulmuyor yani. CHP gene ne yapıp edip devleti zarara sokmayı başarmış anlayacağın :p

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Benim tanıdığım Usain bu değildi. Hele ki bir yönetici olarak hem de!

Açıkçası Yönetici olmadan öncede böyleydi. Taa Sardaukar zamanındada yazdığı yorumlar bu şekildeydi.

Toyluğuna veriyordum. 18 yaşınıda geçti Moderatörde oldu ama hep aynı yolda devam ediyor...

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Açıkçası Yönetici olmadan öncede böyleydi. Taa Sardaukar zamanındada yazdığı yorumlar bu şekildeydi.

Toyluğuna veriyordum. 18 yaşınıda geçti Moderatörde oldu ama hep aynı yolda devam ediyor...
18 yaşını geçenler AKP'li mi oluyor? Veya moderatör robot mu olmalı? Fikir belirtmesin mi?

Asıl siz bu yaşa gelmişsiniz hala tek adama güveniyorsunuz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
18 yaşını geçenler AKP'li mi oluyor? Veya moderatör robot mu olmalı? Fikir belirtmesin mi?

Fikir belirtmene birşey diyen mi var ? Herkesin bir fikri var duruşu ve aklı var. ( Millet saf cahil bilgisiz ben bilirim modunda takılıyon. ) Buda yaşının verdiği tecrübesizlik büyük ihtimal.

Sen yorum yapmaktan çok aşağılama dalga geçme partizanca saldırma modundasın... Direk alıntı yaparak isim vererek.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177

Asıl siz bu yaşa gelmişsiniz hala tek adama güveniyorsunuz.
Fikir belirtme var fikir belirtme var. Sorun şu ki sen fikir belirtmiyorsun isim vererek, alıntı yaparak aşağılıyor, partizanca saldırıyorsun.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
13 Bin avroya değmezdi bence. Ortada iyi bir para olsaydı neyse derdim ? ? ?

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
13 bin avro, kur da yükseldi, iyi para.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Partizanların bana partizan demesine bayılıyorum.

Son mesajlar