AİHM, Kılıçdaroğlu'nu Erdoğan'a karşı haklı buldu!

Bu konuyu okuyanlar

O verdiğim örneklerden sadece 1 tanesi... Bunlar Su damlası gibi üst üste biriliyor...

Erdoğan ile Muhalefet aynı seçime giriyorlar hepsi aday çıkarıyor. Ama seçimi Erdoğan kazanınca Diktatör bozuntusu oluyor bu nasıl iş ? 18 yıldır kazandığı her seçimden sonra aynı söylemler. Ama kendileri seçimi kazansa Demokrasi kazandı halk tercihini yaptı olur bunlar doğru Sözler mi Allah aşkına. Ben neredeyse her hafta Muhalefetin grup toplantılarında veya çıkışta basına yaptığı açıklamaları takip ederim sözler hep bu düzeyde. Diktatör Saray yönetimi tek adam rejimi. ( Adam seçimle gelmiş referandum kazanmış halk seçmiş hiç umurlarında değil sadece ağıza geleni söylemek. )

Üstüne üstte sadece 3-4 Tweet'ini attığım bir isim nasıl oluyorda Ana muhalefet partisinde İl başkanı oluyor bunca senedir ? O atılan küfürlere hakaretlere rağmen. Kemal Kılıçtaroğluda eksik kalan birisi değil yaptığı sözler ile.

Hee hee kesin öyledir. Size Vahii geliyor heralde. Hemen şıp diye anladınız dimi meseleyi hangi yıllardan bahsettiğini. Günümüz varken neden onca yıl geriye bakıyoruz ayrıca ?
Referandum kazanmış.😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😁😁😁😁😁 Hani şu 2,5 milyon mühürsüz oya evet basılıp hileyle kazanılan seçimden bahsediyorsun.O gün en fanatik Akp li bile Akp nin ne mal olduğunu anladı sen hala anlayamadın.Yazık sana.😁😁😁😁😁😁

OzkanK.

Dekan
Referandum kazanmış.😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😁😁😁😁😁 Hani şu 2,5 milyon mühürsüz oya evet basılıp hileyle kazanılan seçimden bahsediyorsun.O gün en fanatik Akp li bile Akp nin ne mal olduğunu anladı sen hala anlayamadın.Yazık sana.😁😁😁😁😁😁

Her seçim hileli her seçimde oylar çalınıyor ondan AKP iktidarda zaten dimi...

Muhalefetin işi ne gözünü açsın abi bir yanlışlık varsa orada konuşacan. Bir ülkede referandum olacak ve oylar çalınacak bunu adam akıllı dillendiren muhalefet olmayacak sistem bu mu .

( Ama onlarda biliyor öyle birşey olmadığını her Türlü referandumu kaybedeceklerini ortaya bir iki bir şey atıp kaçıyorlar senin gibi inaanlarda hee bak bu yüzden kazanmışlar yoksa kazanamıyorlardı diye sanmaya devam et. )
2002 den beri her seçim sonrası yapılan açıklama elektirikler gitti trafolara kedi girdi ondan AKP kazandı deniyor ve sizde Oleyy biz kazanacaktık ama AKP çalmış ondan kaybettik bir daha ki seçme kazanacaz diye avunuyorsunuz... Sırf Muhrram İnce çıkıp bunu demedi ve ADAM KAZANDI dediği için boşuna linç edilmiyor.

Usain

Dekan
Emektar
Her seçim hileli her seçimde oylar çalınıyor ondan AKP iktidarda zaten dimi...

Muhalefetin işi ne gözünü açsın abi bir yanlışlık varsa orada konuşacan. Bir ülkede referandum olacak ve oylar çalınacak bunu adam akıllı dillendiren muhalefet olmayacak sistem bu mu .

( Ama onlarda biliyor öyle birşey olmadığını her Türlü referandumu kaybedeceklerini ortaya bir iki bir şey atıp kaçıyorlar senin gibi inaanlarda hee bak bu yüzden kazanmışlar yoksa kazanamıyorlardı diye sanmaya devam et. )
2002 den beri her seçim sonrası yapılan açıklama elektirikler gitti trafolara kedi girdi ondan AKP kazandı deniyor ve sizde Oleyy biz kazanacaktık ama AKP çalmış ondan kaybettik bir daha ki seçme kazanacaz diye avunuyorsunuz... Sırf Muhrram İnce çıkıp bunu demedi ve ADAM KAZANDI dediği için boşuna linç edilmiyor.
Bu ülkede muhalefet iktidarı devirmek için vatanı devirmeye razıdır.

Üstad Necip Fazıl Kısakürek...

Muhalefetin eylem ve söylemlerine bakınca üstadın ne kadar haklı olduğu ortaya çıkıyor.

Haksız çıkınca nasıl da kuduruyorsunuz :D
Bir bir R yapacaksınız daha.

kudurmak: mec. Çok kızmak, öfkelenmek

Usui Takumi

Profesör

kudurmak: mec. Çok kızmak, öfkelenmek
Sıkıntı şu; adam eleştirmiyor. Yalan söylüyor, iftira atıyor, hakaret ediyor. Bunun adı da fikir / düşünce özgürlüğü oluyor (!) bununla

Muhalefetin eylem ve söylemlerine bakınca üstadın ne kadar haklı olduğu ortaya çıkıyor.

bunun neresinde R var? İkisi de aynı kapıya çıkan söylemler.

Usain

Dekan
Emektar
bunun neresinde R var? İkisi de aynı kapıya çıkan söylemler.
R yapmıyorsunuz. Henüz inkar etme aşamasındasınız. :D

Sıkıntı şu; adam eleştirmiyor. Yalan söylüyor, iftira atıyor, hakaret ediyor. Bunun adı da fikir / düşünce özgürlüğü oluyor (!) bununla
AİHM nedir bilir misiniz?
Ülkendeki tüm hukuki yolları tüketirsin. Yine de haksızlığa uğradığını, ülkenin adaletinin işlemediğini düşünüyorsan son çare AİHM vardır. O da bir mahkeme.

Usui Takumi

Profesör
R yapmıyorsunuz. Henüz inkar etme aşamasındasınız. :D

Ülkendeki tüm hukuki yolları tüketirsin. Yine de haksızlığa uğradığını, ülkenin adaletinin işlemediğini düşünüyorsan son çare AİHM vardır. O da bir mahkeme.
AİHM'nin KK lehine karar vermesi KK'nın söylediği yalanları, attığı iftiraları, ettiği hakaretleri temizliyor da bizim mi haberimiz yok. Kaldı ki sen geri vites yaptınız diyosun bunun neresi geri vites denince de aihm'i katıyorsun. Ayrıca R zaten yok da yazdığım iki mesajda inkar nerde?

Usain

Dekan
Emektar
yazdığım iki mesajda inkar nerde?

Bkz kendini haklı çıkarmak için çırpınmak.
Bkz inkar etmek

Bkz çamur atmak

Zaten dünyaya adaleti AIHM dağıtıyor? AIHM değil mi her konuda Türkiye'yi yerden yere vuran? Tabi buda bazılarının hoşuna gidiyor
Bkz üst mahkemeyi tanımamak.
Aaa bu bana tanıdık geldi :D

SinHa

Doçent
Kardeş böyle cevap verdikçe çok itici oluyorsun. Düzgün yazıp konuşacaksak konuşalım. Yoksa birbirimizi üzmenin bir anlamı yok

OzkanK.

Dekan

Keşke şunuda bilsem AİHM kararlarının bağlayıcılığı yok. Şu kadar para cezası kestik Türkiye'ye der Türkiye karara uymak zorundadır parayı öder ama bildiğini okumaya devam eder.

CHP'nin yaptığı çoğu şey alenen hakaret bunu sende biliyorsun. ( Ama onlar İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ DİYOR. Onlara kalsa Peygamberimizin Karikatürlerine bile ÖZGÜRLÜK diyor istediğini yapabilir dalga geçebilir diyor. Kur'an yakmaya bile protesto hakkı diyorlar. Ben ne güvenecem AİHM sine...

Mesele yakın zamanda Selahattin Demirtaş içinde tutukluluk süresi hakkında para cezası kesmişti ama Türkiye parayı ödedi tutuklu olmaya devam ediyor Selahattin Demirtaş...

Bu konuda nasıl haksız çıktım ? Ben halen HAKARET ETTİĞİNİ düşünüyorum.

Usui Takumi

Profesör
Kardeş böyle cevap verdikçe çok itici oluyorsun. Düzgün yazıp konuşacaksak konuşalım. Yoksa birbirimizi üzmenin bir anlamı yok
Kaç yıldır forumdayım ben bu arkadaşın nasıl yetkili olduğunu bile anlamış değilim... Açık konuşayım ben bu arkadaşın yetkili olmayı hak ettiğini bile düşünmüyorum. Ve böyle düşündüğüm tek yetkili de bu arkadaştır.

HDP Akp yı desteklese bu seferde HDP canımız,ciğerimiz dersiniz.Akp yı ve Tayyip Erdoğan'ı savunmana pes diyorum.Daha dün Atatürk heykellerini yıkan, Atatürke nefret kusan bir parti bugün sırf fazla oy almak için Atatürkçü duruş sergiliyor.Bunu bile göremiyorsun.
Sevgili Eren, kusura bakma ama, çürük elmalar için düzdüğün övgüler bile bu söylediklerinden daha mantıklı geldi bana. :)

ozciceky

Profesör
O verdiğim örneklerden sadece 1 tanesi... Bunlar Su damlası gibi üst üste biriliyor...

Erdoğan ile Muhalefet aynı seçime giriyorlar hepsi aday çıkarıyor. Ama seçimi Erdoğan kazanınca Diktatör bozuntusu oluyor bu nasıl iş ? 18 yıldır kazandığı her seçimden sonra aynı söylemler. Ama kendileri seçimi kazansa Demokrasi kazandı halk tercihini yaptı olur bunlar doğru Sözler mi Allah aşkına. Ben neredeyse her hafta Muhalefetin grup toplantılarında veya çıkışta basına yaptığı açıklamaları takip ederim sözler hep bu düzeyde. Diktatör Saray yönetimi tek adam rejimi. ( Adam seçimle gelmiş referandum kazanmış halk seçmiş hiç umurlarında değil sadece ağıza geleni söylemek. )

Üstüne üstte sadece 3-4 Tweet'ini attığım bir isim nasıl oluyorda Ana muhalefet partisinde İl başkanı oluyor bunca senedir ? O atılan küfürlere hakaretlere rağmen. Kemal Kılıçtaroğluda eksik kalan birisi değil yaptığı sözler ile.

Hee hee kesin öyledir. Size Vahii geliyor heralde. Hemen şıp diye anladınız dimi meseleyi hangi yıllardan bahsettiğini. Günümüz varken neden onca yıl geriye bakıyoruz ayrıca ?
Tabii kıymetli kardeşim haklısın sen.

Uchiha Sasuke

Profesör
Oh oh bakiyorumda butun forum burda 😂
Takim tutar gibi siyasi parti tutun devamm 😁
Herkes ölümüne savunsun süper güç olcaz 😁
O yuzden laf anlatmaya calismayin bosuna birbirinize 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merak etmeyin yakında benden kurtulacaksınız.
Ben senin yetkililiginden o kadar memnunum ki bırakmanı asla istemem.
Çekemeyenlere bakma kurallara uyan üyelerin baştacısın.
Ban yiyip duranlar kuduruyor. O sebeple bir cok konu acilmadi mi zaten sebepsiz ban yedim hüüü 😁😁

OzkanK.

Dekan

Ne olur Allah Aşkına kabul et flan dememi mi bekliyon :)

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hakaretten Kemal Kılıçdaroğluna davayı açar atıyorum 50-100-300-500 bin TL artık neyse o zaman açtığı dava.
Mahkeme evet ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret var derse Kemal Kılıçdaroğlu bu parayı öder. ( Daha önceleri kendi cebinden ödüyordu bir kere yazlığını satmıştı sonra parti içinde yardımlaşma derneği kuruldu her kaybedilen davada diğer vekiller arasında para verecek diye. )

Şimdiye kadar Erdoğan 20 Dava açmış Kemal Kılıçdaroğluna 18'ini kazanmış. Bunların çoğu tazminat davası. Bu 2 olaydada AİHM'si Kemal Kılıçdaroğlunun sözleri ağırdır maksadını aşabilir ama bir siyasetçi için İFADE ÖZGÜRLÜĞÜDÜR kararı veriyor. Üstüne 15 bin Euro ceza kesiyor bizim Devlete.

Not: Davayı kazanınca Tazminat'ı Erdoğan alıyor. Ama AİHM kararı ile dava kazanılınca parayı DEVLET ÖDÜYOR... Arada böyle bir farkta var. O kazanılan dava bozulmuyor yani. CHP gene ne yapıp edip devleti zarara sokmayı başarmış anlayacağın :p

Son düzenleme:

SDN Son Haberler

Son mesajlar