ADSL'de Büyük İndirim

Bu konuyu okuyanlar

tiko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu kampanyaya göre yapılan antlaşmada müşteri alehine olabilecek ayrıntılar çokmuş sanırım tam ayrınıtısını bilmiyorum ama şimdi abone olan blinçsiz kullanıcıları 2008den itibaren sömürecek sanırım ttnet elinde bunlalibilgi olan varmı???

burningblade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence WiMAX filan hikaye, PepsiMAX geldi mi, gitmesin diyorum. Ayrıca Aysun Kayacının öpücüğü bize TTnet'ten giren kazıkları da unutturur dermişim:) Ayrıca böyle işlerde Türkiye'de lisans almak diye birşey var. O'da vatandaşı yakala bir güzel öp mantığıyle işlediğinden bir şey olmaz. Thomas Edison'un dediği gibi ''Benim korkum elektriği bulmak değil, Hükümetin bundan da vergi almasından korkuyorum'' Bu söz biraz geliştirilmiş kişiler farklı olabilir ama olsun güzel oldu:) Yani asıl sorun şirketlerde de değil, Onlardan büyük Allah var. Ama Allah vergi almadığına göre vergi alanı yakaladık mı sorunu gördük demektir:)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
o sanal olarak yapmıştı.

ben fiziksel eylemden bahsediyorum.

aklımda birkaç şey de yok değil aslında...

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
lafcanbazi dedi ki:
Aslında tepkimizi gösterebileceğimiz bir platform oluşturulsa bunu normal adsl kullanıcıları için de yaptırabiliriz. Bu fiyatlar bizim normalde kullanmamız gereken fiyatlar ama yine kullandirtmiyorlar >:( Bence herkes tepkisini belirtmeli başka türlü başa çıkamayız.

Evet yürekten katılyorum......

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
nasıl bir anlayıştır böyle, eski üye yeni üye ayrımı yapmak, yapılabilirde eski üyenin dezavantajlı olması saçma elbette. özelleşince dahamı berbat oldu ne

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
cacar dedi ki:
nasıl bir anlayıştır böyle, eski üye yeni üye ayrımı yapmak, yapılabilirde eski üyenin dezavantajlı olması saçma elbette. özelleşince dahamı berbat oldu ne

çok başarılı olduğu söylenemez.

zira, şu sıralar mahkemelerle başı dertte. son yaptığı tarife değişikliği mahkemelik oldu ve durduruldu.

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Troy dedi ki:
şeytan diyor, etkili bir eylem yap tt için :)

Aslında bu konudaki mesajımı okursanız ben daha geniş ele almıştım bunu.
Ve aslında yapılması da lazım, ama kendimizi sorgulamalıyız.