ADSL 'e Yeni Abone Olanlara 3 Aylık İndirim : 18,99 YTL + Modem

Bu konuyu okuyanlar

Fati[H]eaT

Asistan
Katılım
14 May 2007
Mesajlar
272
Reaksiyon puanı
0
Puanları
0
TTNet yine abone kazanmak için bir kampanya başlattı ve yeni abone olanlara 3 aylık 18,99 YTL ödeme fırsatı + Kablolu veya Kablosuz modem bedava ! Ve herzamanki gibi eski abonelere hiç bir indirim YOK !

Fiyat Tablosu :

yjb_bor_rou_sha.jpg

Hediye Modemlerin Markaları :

Kablosuz: 1 port Ethernet ADSL2+ kablosuz modemler:

* Airties RT–205
* Pikatel Airmax

Kablolu: 1 port ethernet, 1 port USB ADS2+ destekli kablolu combo modemler:

* Airties RT–103
* Airties RT–102
* Zyxel P660RU
* Pikatel Combomax

Bizde ADSL'i İptal Edip Tekrar Abone Oluruz?

Diyorsanız orda durun.Hatta aklınızdan bile geçirmeyin!(Metni Okuyunca Anlıyacaksınız) TTNet onada bir çözüm getirmiş ve Eski Abonlere karşı şöyle bir metin yayınlamış :

[size=8pt]-31 Aralık 2007 tarihinden itibaren ADSL hattını iptal ettirmiş müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. -Limitli pakelerde kota aşım ücreti ayrıca ücretlendirilecektir. -İndirim süresi boyunca müşterilerimiz tarife hız/paketlerini değiştiremeyecektir. İndirim süresi bitiminden itibaren 24 aylık abonelik taahhütü süresince, müşterilerimiz kullandıkları tarife paketinin altına düşmemek kaydıyla tarife hız ve paket değişikliği yapabileceklerdir. Düşük ya da yüksek tarife hız/paket, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilecektir. -Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacaktır. -Müşterilerin ADSL hattını 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmeyi istemesi durumunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler geri alınacaktır. Modem hediyeli seçenekten yararlanan müşterilerden ise abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler ve modem ücretleri (kablolu modem için 75 YTL, kablosuz modem için 150 YTL) geri alınacaktır. -Kampanya TTNet ADSL alt yapı olanaklarıyla sınırlıdır.[/size]


SDN - ShiftDelete.net
Yazar : Fatih Aksu
Detaylı Bilgi : TTNet
 

Son mesajlar

Üst