Ad-Aware Benzeri Ne Önerirsiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

BuGRaHaN1989TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar ben ad-aware son sürüm yükledim ama etkinleştirme olmuyor ve serial & crack bulamadım bu resimde göstermiş olduğum ad-aware gibi bir program önerebilirmisiniz hatta etkinleştirmeside olursa çok iyi olur full kullanmak istiyorum ondan dolayı ve resimdeki gibi firefox eklentiside olursa çok iyi olur....

rdOrLB.jpg

kYOm4v.jpg

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
ESET Smart Security 7 kullan o en iyisi zaten seriallerini rahatça bulabilirsin

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Toolbar eklentisi yok ama Malwarebytes anti malware programını öneririm, türleri arasında en etkili çözüm sunan programlardan birisidir. Serialini de çok rahat bulursun.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
ad aware nin ücretsiz bir sürümü olması gerekli diye biliyorum ancak malwarebytes i de öneririm açıkçası toolbar konusuna takılırken website korumasıni dert ediyorsan wot gibi mcafee nin de vardi boyle kucuk programlar var websitenin guvenligini belirtme adina

BuGRaHaN1989TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben ad-aware gibi bir program arıyorum ama o ayrı olsada bir toolbar istedim ama bakın şu resim koyduğum bölümede orada güvenlik açısından sitelerde çok iyi bir şekilde koruma sağlıyor buna benzer bir program olsun toolbar olsun hangisi olur siz bilirseniz lütfen bana yardım edin....

zEM3J7.jpg

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
wot kullanabilirsin malwarebytes e ek.Toolbar istiyorsan avg antivirus 2014 kur.Onda da toolbar olacak diye hatirliyorum.Olmadi avg toolbar diye aratabilirsin ayri program da vardi.

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Toolbarlı bişi arıyorsan avast,norton tarzı kapsamlı antivirüs kurman lazım bunlardada toolbar olsada çoğu zaman stabil çalışmıyor bizzat test ettim