Açık açık tartışalım, İçerik Ekibi adaletli mi yoksa aşırı mı taraflı (!)?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Bu konuda açık açık tarafınızı belli ettiniz bunun gibi 1-2 konuda daha var arkadaşım sen gaberi ver yorumu insanlar yapsın sen ikidebir neden kendi görüşündekini savunuyorsun tabi içerik ekibi isen normal forum üyelerine sözüm yok

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Konuya tam renk gelmeye başladı, kanlandı tam diyeceğim bu sefer de kilitlenir de yine yazacaklarımızı yazamayız diye korkarım ... :(

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392

Evet çok güzel bir konu ?

O kadar para toplanmış ve nereye gittiğinin merağında değilmisin , belki sende veya ailende biri bağış yaptı.. hiçmi merak etmiyorsunuz yani , o kadar mı güveniyorsunuz..

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Sözcü ve Cumhuriyet Gazetesi ne kadar tarafsızsa içerik ekibi de o kadar tarafsız(!) Yani aleni taraflılar.

Normal bir üye taraflı siyasi konu açsa anlarım. Ama içerik ekibini anlamam.

Teknoloji forumunda taraflı siyasi içerik üreten ekibe çok mu ihtiyaç var?

İçerik ekibi tarafından paylaşılan siyasi içeriklerde nedense hep CHP'nin görüşü savunuluyor. Sonra da bu adamlar TRT'ye taraflı deme cüreti gösteriyor.

Bu konu defalarca tartışıldı. İçerik ekibi savunmasında yönetimden bu konuda kendilerine bir uyarı gelmediğini, gelmediği için de taraflı siyasi içerik paylaştıklarını itiraf etti.

Demek oluyor ki yönetim alenen siyasi görüşünü ortaya koyuyor. Sardaukar gittikten sonra Jack Reacher yalnız kalmasın diye yönetim destek oluyor sanırım.

Artık haber bildirim uygulamadan sol medya takip etmiyorum. Çünkü gerek yok. Önemli bir haber varsa içerik ekibi bu konuları açıyor.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Evet çok güzel bir konu ?

O kadar para toplanmış ve nereye gittiğinin merağında değilmisin , belki sende veya ailende biri bağış yaptı.. hiçmi merak etmiyorsunuz yani , o kadar mı güveniyorsunuz..
Ya da çok zenginler umurlarında değil ama halk merak ediyor, sorgulamak yanlış değil :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ne yani konuyu açıyorsun ama doğru düzgün savunma yapamıyorsun başkalarının yardımlarını mı bekliyorsun?
Aceleniz nedir efenim, daha çok kişi ve yorum konu zenginliği açısından da iyi olmaz mı? Ayrıca ben de uygun bir zamanda katkıda bulunacağım demiştim...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Açıkçası forumdaki hiçbir Moderatör veya Editörün körü körüne tek taraflı olduğunu düşünmüyorum. ( Herkesin bir hayat görüşü veya siyasi duruşu vardır o ayrı. )

Ama İçerik Ekibi için aynısını söyleyemiyecem... Hep tek tip kaşıyıcı kin ve nefret oluşturucu ayrıştırıcı konular açılıp kaşınıyor gibi geliyor bana. ( Konu içindede sürekli son lafı söyleme karşı taraf ile dalga geçme küçük görme ve Emojiler ile aşağılama tavrı var gibi geliyor. )

Kanıt olarakta İçerik Ekibi kaç aydır var 4-5 ay oldumu ? 1 tane mi iyi haber olmaz bu ülkede herşey mi kötüdür. Hükümet her işimi yanlış yapmıştır. Çok zor değil 1 tanecik sıyrılmaz mı aradan iyi haber...

Gün içinde takip ediyorum en az 20 kere oldu JACK reis ve Dilara konuları açmada Saniye ile yarışıyor aynı konuları arka arkaya direk açma. Aynı kaynak Körü körüne muhalif SÖZCÜ gazetesinden yanlış yanlı veya ALGI yapacak haberler.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Mağdur edebiyatını nerede görsem tanırım

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
İçerik ekibi çok iyi çalışıyor.Bir editöre veya Moderatöre soru sor 10 dk içinde sana ayrıntılı cevap veriyorlar.Eğer bunu beğenmeyen varsa gitsin abicim.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Konuyu kilitlemiyor ve yaptığınız hakaretleri görmezden geliyorum. Şu andan itibaren her hangi bir kişiye yapılan her bir hakaret veya hakaret manasına gelen sözleriniz için forum kuralları uygulanacaktır. Herkes karşısındakine saygılı olması gerektiğini bir kez daha hatırlasın. Kimsenin bir diğerinden üstünlüğü yok.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Konuya tam renk gelmeye başladı, kanlandı tam diyeceğim bu sefer de kilitlenir de yine yazacaklarımızı yazamayız diye korkarım ... :(
İnsanları birbirine düşürüp konunun kilitlenmesini istiyorsunuz. Çünkü kilitlenirse yönetim sizin konuşmanıza izin vermemiş olacak. Böylece üste çıkacaksınız.
Kilit falan yok. Hadi çıkarın ağızınızdaki baklayı sizi dinliyorum. :)

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Konuyu açan arkadaşı bilmiyorum ama taraflı bir cumhurbaşkanının yönettiği bir ülkedeyiz ve her medya kanalı taraflı bir vatandaşın apolitik kalma ihtimali çok düşük. Her yer herkes artık siyaset ve ben her insanın siyasi görüşünü açık açık dile getirmesi taraftarıyım. İçerik ekibi bu ülkeni vatandaşı olarak herkes gibi düşüncelerini belirtebilir. Taraflı yayından rahatsız olan arkadaşlara şarkı sözüyle cevap verelim; sana düşen kabullenmek zorda olsa çekip gitmek :)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Konu açmada yararlı ama birbirlerini takip etmwdikleri için aynı konuyu açıyorlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Baya hit aldı ama konu ;)

Siz bütün forumun İÇERİK EKİBİ değilmisiniz ? Neden JACK reis için çalışıyorsunuz gibi duruyor. TÜm foruma ve ülkeye hitap etseniz ve o çizgide konular açsanız ne kaybedersiniz ? Veya JACK reis'e yandaş gibi durmayıp tarafsız takılsanız ?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Siz bütün forumun İÇERİK EKİBİ değilmisiniz ? Neden JACK reis için çalışıyorsunuz gibi duruyor. TÜm foruma ve ülkeye hitap etseniz ve o çizgide konular açsanız ne kaybedersiniz ? Veya JACK reis'e yandaş gibi durmayıp tarafsız takılsanız ?

Yaa ozkan sen yapma be :) ne yandaşı ya.. aynı fikirlerde olduğumuz için birbiri için çalışmak mı oluyor yandaş mı oluyor , yorum bile yazmak istemiyorum size ama o kadar saçmalıyorsunuz ki hayret ediyorum gerçekten

Siz bazen benim üstüme 6-7 kişi geliyorsunuz , benim bir sesim çıkıyor mu , diyormuyum size neden birlik oluyorsunuz diye , aynı fikirdesiniz çünkü .. neden 6 kişisiniz diyormuyum size ben :)

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Gerçekte iktidar hangi gazete ve televizyonlardan rahatsızsa forumdaki malum arkadaşlar da o kaynaklardan rahatsız oluyorlar. Kısacası içerik ekibini baskı altına alarak iktidar yanlısı yayın yapan kaynaklardan haber paylaşmalarını istiyorlar.

Bu arkadaşlar gerçekte taraflı, tek yönlü yayınlara o kadar alışmışlar ki aksi yönde paylaşım yapan insanı/insanları direkt karalayıp itibar suikasti yapmaya çalışıyorlar. Olay tamamen budur.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İnsanları birbirine düşürüp konunun kilitlenmesini istiyorsunuz. Çünkü kilitlenirse yönetim sizin konuşmanıza izin vermemiş olacak. Böylece üste çıkacaksınız.
Kilit falan yok. Hadi çıkarın ağızınızdaki baklayı sizi dinliyorum. :)
Esefle kınıyorum seni usain, anlaşılan silahlar çekilmiş, hedef belirlenmiş. :)

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Özkan bey yine bana konuyu çarpıttığımı söyleyeceksiniz ancak partili cumhurbaşkanın avukatlığını yapıp burada taraf tutmaktan dem vurmanız komik değil mi?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bunun başka bir adı var da neyse :tearsofjoy: Ya neyse konuyu yine başka yönlerine çektiler ,cevap veremiyorlar artık dediklerimize..
Yazmayayım diyorum da şu olayları anlamama ısrarınız kendimi tutmama engel oluyor. Bakın şimdi size konuyu Jack'e anlatır gibi anlatayım;

İçerik ekibinin sürekli siyaset içerikli konular açması forum içerisinde sürekli bir tartışmaya neden oluyor, hadi illa siyaset içerikli post atıyorsan da tek tarafın görüşünü değil iki tarafın görüşünü konuya ekle ki tepki görme. Jack ve bu ikili içerik ekibinin beraber olup insanlara sürekli aşağılayıcı tavırlar sergilemesi de ayrı bir konu, gerek emojilerle gerek verdikleri cevaplarla. Gündemde başka bir şey yokmuş o yüzden siyaset postu atıyorlarmış? Dünya virüs ile çalkalanıyor, Libya var, sınavlar var, günlük olaylar var, var da var. Siz bu alanın okulunu okuyorsunuz stajını yapıyorsunuz, sizin bulamadığınızı ben nasıl buluyorum? Yanlış anlaşılmasın amacım milletin yaptığı işe karışmak değil fakat eleştiri yapmakta da özgür olduğumu düşünüyorum, eleştiriye bile gelmiyorsunuz hemen karşı ataklar falan yapıyorsunuz. Siz içerik ekibisiniz siyaset veya rakip ekibi değil, içerik dediğin şey siyasetten ibaret olamaz. Az önce 999-1 muhabbetini "Ben 999 tane laf yedirdim karşı taraf 1 tane laf yedirdi" şeklinde anlayacak kadar olmamalısınız, sizin işiniz bu biz de burada vakit geçiriyoruz insanlara yardımcı oluyoruz peki neden herkes kendi işine bakmıyor da sizin konularınızın altında sürekli tartışmalar oluyor? 4-5 Ayda kastığınız mesajın haddi hesabı yok en azından tartışmalar hakkında buradan bile yola çıkabiliriz. Jack denen elemanla bir olmuşsunuz foruma terör estiriyorsunuz, bırakın abi bir salın ya son konulara bakıyorum problem yaşayan yok millet siyaset tartışıyor, problem yaşayan kişilerin konularını arar duruma geldim bu kadar da olmaz. Umarım açıklayıcı bir metin olmuştur, herkese iyi forumlar.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Bu arada konu sahibinin bana yazmış olduğu hakaretleri raporladım , konu açarken dikkat edin ve sonrasını düşünün. . Çakal tarzı kelimeler hoş olmuyor :)

Hakaret ederek tartışma yapacaksanız baştan söyleyin .

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Esefle kınıyorum seni usain, anlaşılan silahlar çekilmiş, hedef belirlenmiş. :)
Ben sizi kınıyorum. Konuşsanız da görsek 2 saattir konuşacaksınız. Sonra tartışmalar arttığı için konu kilitlenirse taraflı yönetim diyeceksiniz.
Biliyoruz bu taktikleri. :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Özkan bey yine bana konuyu çarpıttığımı söyleyeceksiniz ancak partili cumhurbaşkanın avukatlığını yapıp burada taraf tutmaktan dem vurmanız komik değil mi?

Benim forumda bir yetkim yok görevim yok. İçerik Ekibinden değilim... Tarafsız olma gibi zorunluluğum veya derdim yok.
İçerik ekibinin Taraflı olduğunu sen ve JACK reiste kabul etmiş oldu konu kapanabilir uzatmanın anlamı yok.

Sözcü gazetesinin Tarafsız olduğunu idda eden var mı forumda ? ( A-Haber ne ise aynı yoldalar ve bu forumda A-haberden konu veya içerik paylaşan gördünüz mü hiç ? )

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
TÜRKİYE'DE YAŞIYORUZ GÜNDEM ÇOĞUNLUKLA SİYASET BU YÜZDEN SİYASET İLE İLGİLİ KONULAR AÇMAMIZ ÇOK NORMAL artık büyük büyük yazdım belki böyle anlarsınız
Burası Teknoloji forumu. Biz teknoloji haberi okumak için buraya giriyoruz. Eğer teknoloji yerine siyasi paylaşımlara ağır verecekseniz bizler (teknoloji haberi okumak isteyen) farklı teknoloji haberi bulup okuyalım.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
İyi de ben şunu anlamadım. Devran dönüyor ise bizim suçumuz ne? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...