Yardım Acer New nitro 5 laptopum ve Dolandirilma korkum

Bu konuyu okuyanlar

Aez32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar benim Acer New nitro5 laptopum var ve 3 ay önce ekran kararma hatası vermeye başladı ancak şu şekilde oluyordu ekran 144hz iken ekranın üst kısmı kararıyor ve titreme yapıyor ancak 60hz aldığımda bir sorun olmuyordu ben de bilgisayarımın garantisine baktım ve biteli 2 ay olmuştu daha sonra bir bilgisayarciya götürdüm ve sorunu anlattım bana bakacaklarini ve arayacaklarini söylediler ve o gün arayıp sorunun Erkan oldugunu ve ekranın değişmesi gerektiğini ve fiyatını söylediler kabul ettim ve ne zaman alacağımı sordum 2 gün sonra elinde kardeşim dediler ancak 2 gün sonra aradığımda ekranda başka hata olduğunun uğraştıklarını söylediler aradan 1 hafta geçti ve tekrar aradım bana gelen ekranın arıza çıkardığını yeni ekran söylediklerini onu beklediklerini söylediler tekrar 1 hafta geçti ve ekranın geldini ancak bilgisayarin başka arızalarının olduğunu chipsette arızalar olduğunu söylediler ve Türkiye'de bulamadık yurtdışı siparişi geçtik dediler tamam dedim ve 1 ay bekledikten sonra aradığımda sipariş boş geldi tekrar sipariş verdik dediler tekrar 1 ay bekledim ve şimdi de sipariş geldi ancak sorun hallolmadi chipleri taktik ancak bilgisayardan ses gelmiyor sistem arızası veriyor gibi şeyler söylediler ve ben artık bilgisayarımı onların bozduğunu ve beni dolandirip ustune yatacaklarini düşünüyorum yasal haklarım nelerdir yardım edin lütfen