Yardım Acer Nitro 5 Tamir Sonrası Oluşan Problem

Bu konuyu okuyanlar

berkantaktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba

Bugün acer nitro 5 cihazıma daha önceden az birşey kola dökülmüştü , şekerli içecek oldugu için içim rahat etmedi temizlesem bile anakartında oksitlenme olabilceği için destek almak istedim ve kurumsal bir tamir firmasına cihazımı sabah teslim edip detaylı temizliğinin yapılmasını belirttim.

Aksam beni aradılar ve cihazımı teslim almaya gittim teslim aldıgımda temizlendiğini söylediler. fakat farkettim ki klavesi yapış yapış durumdaydı belirttim ve temizlemek için klavyesini gözümün önünde acıp temizlemeye başladılar fakat klavyeyi temizlerken pimlerini kırdılar .Kendileri bir şekilde yapıştırdilar ve 1 2 gün içinde geçer vb diye geçiştirmişlerdi o esnada fakat eve geldiğimde tuşlar yerinden çıkıyor ve basılması zor geliyor arayıp belirttiğimde cihazı yarın tekrar getirmem gerektiğini söylediler .

Bu konuda nasıl bir yol izlemeleyim yarın sorunumu çözmezler ise ne yapmayalıyım yardımcı olabilir misiniz ?

(Cihazımın garantisi mevcut fakat sıvı teması olayı oldugu için garantiye göndermedim kurumsal bir firma tercih ettim temizliği için.)
( Cihazım calısıyor ve klavye harici hiç bir problem yok)
( Laptopu verdiğimde klavye ile ilgili sadece bazı tuşlarda yapış yapış durumu oluyordu fakat klavyem sağlamdı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

++ Güncel yardımcı olabilcek var mı ?

Son düzenleme: