Yardım Acer Nitro 5 AN515-57 Açılmıyor!

Bu konuyu okuyanlar

itsburakcelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar herkese,
Bir buçuk senedir sorunsuz kullanmakta olduğum bilgisayar bir süredir açmak için tuşuna bastıktan sonra klavye ışıkları yanıyor fakat fanlar 3 saniye çalışıp duruyor ve siyah ekranda kalıp açılmıyor. Çok nadir bazen açılıyor onda da ekran tamamen donup tepkisiz kalıyor ve güç tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum. Döngü tekrar başlıyor böylece.
Ayrıca, garantisi devam ettiği için servise gönderdim fakat bana laptopun çalıştığını söyleyip formatlayıp geri gönderdiler. Bana geldiğinde ilk 2 gün çalıştı laptop ama şimdi yine aynı.

Bu sorunun sebebi nedir ve ne yapmalıyım? Umarım bilen birisi vardır. İyi forumlar herkese.

Reaksiyon puanı
13
Abi seninki benimkiyle aynisysa bios da bitane fonksiyon var ona basinca oluyor hatirlamiyorum hangi tus seninki pc acilinxa bir yazı geliyormu geliyorsa benim dedigim olabilir ama direk kapaniyorsa ben bilmiyorum ☹️

itsburakcelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam Pc en fazla acer yazısına kadar geliyo sonra donuyo orada da bios a da giremiyorum. Hangi fonksiyon acaba dediğin

Reaksiyon puanı
13
Abi bende yillar once yapmistim bi ayar vardi herhalde securty boot tu herhalde evet oydu sen ne olur olmaz bilgisiyarda bios tuşuna bas acilirsa orda securty boot ayari vardi onu kapatirsen olur herhalde ams olmazsa abu gecmis olsun ☹️

Son mesajlar