Acer Nitro 5 An515-44 NitroSense Açılmıyor

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Evet yine :/ ben kusura bakmayın gün geçmiyor ki bir hata ile karşılaşmıyayım Acer Nitro 5 An515-44 kullanıyorum çok güzel bir gaming notebook çok soğuk çalışıyor ve çok rahat kullanımı ama 2de bir size sorun çıkartabiliyor daha alalı 1 ay hatta belkide 3 hafta oldu ama 2 hata ile karşılaştım neyse çok boş yaptım.
NitroSense hiç bir şekilde açılmıyor ne tuşuna bastığıda nede çalıştırdan çalıştırdğımda yüklenme ekranı bile gelmiyor sorunun çözümünü bilen varmı ağlamak istiyorum o duruma geldim artık internette SADECE 1 kaynak bulabildim onun dediğide cmd'den bi komut gircen düzelcek diyor okadar onu yaptım Hata verdi "Unable to rebuild performance counter setting from system backup store, Error Code İs 5" diye bir hata aldım
(Not: Kurulumu ben yapmadım aldığımda teknosada kurulumu yapılmıştı.)

Epes patos

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Abi seninki benimkiyle aynisysa bios da bitane fonksiyon var ona basinca oluyor hatirlamiyorum hangi tus seninki pc acilinxa bir yazı geliyormu geliyorsa benim dedigim olabilir ama direk kapaniyorsa ben bilmiyorum ☹️
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi bios giirliyorsa bir arkadasindan usb alip windows kurarsin yada internet cafe ye gidersin bios acilmiyorsa bilmiyorum