8 Megapixel internet!

Bu konuyu okuyanlar

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Geçen günlerde TTnet'ten bir kadın arkadaş aradı ve bana inanılması güç bir teklifte bulundu. inanıyorum ki daha önce kimseye bu teklif sunulmamıştır. olay şöyle gelişti;

ev telefonu çaldı. açtım telefonu, arayan TTnet'ten bir kadındı. TTnet olduğunu söylediği an ben süperonline kullanıcısyım 10mbit sınırsız internetim var ve aylık 49 tl ödüyorum. siz bana bundan daha iyi bir teklif sunabilir misiniz dedim. tabi kadının işi gereği beni bir şekilde cezbetmesi gerekiyordu. TTnet'in daha cazip olduğunu inandırması gerekiyordu. buna saygı duyarım fakat vereceği herhangi bir cevap beni tatmin etmeyeceği çok açıktı. ya işe yeni başladı ya da o an ki süperonline baskısından mıdır nedir bilemiyorum. bana "8 Megapixellik" bir internet teklifi sundu. o cümleyi duyduğum an gülsem mi ağlasam mi bilemedim. yaptığım şey sadece kadını dinlemek oldu ve teşekkür ediyorum tüm çabalarınız için fakat ben süperonline'dan memnunum iyi günler diliyorum dedim ve kapattım. :D

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
daha ne yapsın kadın ikna edebilmek için:biggrin:ttnet teknolojide çığır açmış sana gene yaranamamış:lol:

murat_57_

Asistan
Reaksiyon puanı
2
8 megapixselle nasıl şeyler çekmeyi düşünüyorsunuz hanfendi deseydin :D

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
8 megapixel hız. Vay canına :D Yeni mi çıktı bu :p

Qzey

Asistan
Reaksiyon puanı
1
8 megapixellik internetiniz ile HD kalitesinde filmler izleyebilirsiniz yanında D-Smart uydu alıcısıda bedava :D

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Dil sürçmesidir. bence abartılmamalı.. yada etkilendi sesinden orasıda var :) heyecan yapmıştır :)

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
yanlış bilmiyorsam, özel call centerlar var ve ttnet gibi, türk telekom gibi firmalar bu firmalara işi ihale ediyor. tabii orada oturan operatörün bunu bilmesi yada karıştırması çokta anormal değil. ama bilen birileri olarak bildiklerimizi bize anlatmaya çalışmaları komik geliyor, yada sıkıcı....

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=83278]samilcan[/MENTION]. Bir an gerçek sandım.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Her önüne geleni Cağrı merkezine işe alırlarsa böyle olur kaç kere başvurdum beni almadılar :D

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
bu tarz satıcılara çok üzülüyorum. bankalardan ve sigorta şirketlerinden bu şekilde arayanlar sık sık oluyor.
direkt konuyu kestirip atsam mı yoksa dinleyip biraz düşüneyim diyip kapatsam mı diye kararsız kalıyorum. ben dinlerken yoruluyorum onlar anlatmaktan yorulmuyor. sonuç hep aynı hüsranla bitiyor.

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
xyz1234 ; haklısın ,oraların adı KOL SENTIR,tek dertleri vatandaşa KOL gibi g....(amiyane oldu ama gerçek bu,kusura bakmayın)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Farklı demişsiniz ya o da farklı olsun diye megabit yerine megapiksel demiş. :)

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Dil sürçmesidir. bence abartılmamalı.. yada etkilendi sesinden orasıda var :) heyecan yapmıştır :)

yanlış bilmiyorsam, özel call centerlar var ve ttnet gibi, türk telekom gibi firmalar bu firmalara işi ihale ediyor. tabii orada oturan operatörün bunu bilmesi yada karıştırması çokta anormal değil. ama bilen birileri olarak bildiklerimizi bize anlatmaya çalışmaları komik geliyor, yada sıkıcı....

bu tarz satıcılara çok üzülüyorum. bankalardan ve sigorta şirketlerinden bu şekilde arayanlar sık sık oluyor.
direkt konuyu kestirip atsam mı yoksa dinleyip biraz düşüneyim diyip kapatsam mı diye kararsız kalıyorum. ben dinlerken yoruluyorum onlar anlatmaktan yorulmuyor. sonuç hep aynı hüsranla bitiyor.

Farklı demişsiniz ya o da farklı olsun diye megabit yerine megapiksel demiş. :)

dil sürçmesi olduğu kesin ya da değil. kişinin, ne kadar bilgili olduğunu bilmiyorum fakat 2 kez tekrarlayınca "şüphe" ile ilgili olan hormonlarım salgılanmadı değil. işin komik olan kısmı ise bayağı heyecanlı heyecanlı anlatıyor olması idi. kesin bir şey söyledim "fiberden daha kaliteli hizmet verecekseniz hemen geçebilirim" dedim. bana söylediği ise "8 mbit'e kadar" yani 8 mbit değil, kadar. artık Allah ne verdiyseye getiriyor cümleyi ilk 3 ay bilmem ne fiyat sonraki 6 ay şu kadar gibi fiyatları sentezleyip yedirmek amacı.

şunu farkettim, bizi arayan bu kişiler bizi dinlemiyorlar. onlara ne görev verilmişse, sadece ama sadece onu yerine getirip gerek yalan gerek doğru söyleyerek kendi kuruluşlarına çekme amacındalar. artık sesimden mi etkilendi ya da fiberimiz yok ama 8 megapixelimiz var hadi gel buyur mu dedi onu artık sadece o bilir. :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
dil sürçmesi olduğu kesin ya da değil. kişinin, ne kadar bilgili olduğunu bilmiyorum fakat 2 kez tekrarlayınca "şüphe" ile ilgili olan hormonlarım salgılanmadı değil. işin komik olan kısmı ise bayağı heyecanlı heyecanlı anlatıyor olması idi. kesin bir şey söyledim "fiberden daha kaliteli hizmet verecekseniz hemen geçebilirim" dedim. bana söylediği ise "8 mbit'e kadar" yani 8 mbit değil, kadar. artık Allah ne verdiyseye getiriyor cümleyi ilk 3 ay bilmem ne fiyat sonraki 6 ay şu kadar gibi fiyatları sentezleyip yedirmek amacı.

şunu farkettim, bizi arayan bu kişiler bizi dinlemiyorlar. onlara ne görev verilmişse, sadece ama sadece onu yerine getirip gerek yalan gerek doğru söyleyerek kendi kuruluşlarına çekme amacındalar. artık sesimden mi etkilendi ya da fiberimiz yok ama 8 megapixelimiz var hadi gel buyur mu dedi onu artık sadece o bilir. :)

Sektörün içinde olduğm için , Bu tip aramalar IVR tarafındanda yapılabilir ama milletimiz makine arıyor diyerek pek dinleme zahmetinde bulunmuyorlar, Şimdi 3 senelik bir teknik elemanım X şirkettinde gidip bana arama yaptırmalarıda olmaz şimdi :) , dolayısıyla genelde sektöre yeni başlayan arkadaşlara arama yaptırırlar ama şundan emin olabilirsin , Yaptığı her aramaları kayıt altına alınıyor yani orda sana 20tl bile dese yanlşlıkla kayıtlardan çıkartılabilir ve 20tlye kullanabilirsin. İçin rahat olsun :)

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ses tonun çok etkileyici heralde senden etkilenmiş olmasın :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Herşey net. :p

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Vay be... Ne büyük bir olay yakalamışsın. İyiki bu olayı buraya yazarak bizi aydınlattın. Bu olay sonrasında dolar yükselir, enflasyon tavan yapar, ülke yeni bir krize girer.
Ne var bunda, karşıda konuşan bir makine değil, insan. 2 defada hata yapabilir, 10 defada.

Son mesajlar