8 Mbps'de Superonline'ın farkı

Bu konuyu okuyanlar

ozgur79

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTNET'İN SİTESİNDEKİ :
8 Mbps'ye kadar yükselebilen bağlantı hızı, fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızdır. 8 Mbps'lik hızın, mümkün olan en yüksek seviyede Türkiye genelinde sağlanabilmesi için altyapı geliştirme çalışmaları artarak devam etmektedir.

TURKCELL SUPERONLINE'IN SİTESİNDEKİ :
16 Mbps'ye kadar paketlerinden yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.

Beyler yani Superonline'a geçsem 8 Mbit tam alabilirmiyim? TTNet'in verdiği 1.7 Mbit'den sıkıldım :cursing:

Not : TTNet interneti ilk aldığımda 6.5 Mbit'di :crying:

Son düzenleyen moderatör:

hanxhanx

Asistan
Reaksiyon puanı
4
zor bir olasılık sonuçta Superonline da TT altyapısını kullanıyor, Çok büyük farklar oynamaz

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
TTNET'İN SİTESİNDEKİ :
8 Mbps'ye kadar yükselebilen bağlantı hızı, fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızdır. 8 Mbps'lik hızın, mümkün olan en yüksek seviyede Türkiye genelinde sağlanabilmesi için altyapı geliştirme çalışmaları artarak devam etmektedir.

TURKCELL SUPERONLINE'IN SİTESİNDEKİ :
16 Mbps'ye kadar paketlerinden yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.

Beyler yani Superonline'a geçsem 8 Mbit tam alabilirmiyim? TTNet'in verdiği 1.7 Mbit'den sıkıldım
:cursing:

Not : TTNet interneti ilk aldığımda 6.5 Mbit'di :crying:
1.7 mbps den sıkıldım diyorsunuz ya kaç mbps lik paketi satın almıştınız?

ozgur79

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bende 8 mbps sınırsız paket almayı düşünüyordum. PSN ye bağlanmakta kullanıcaktım. Şu andan itibaren vazgeçtim. Ama bağlantı hızı bağlandığın servera göre değişiyormuş. bağlantı hızının yavaş olması o yüzden olabilirmi?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Superonline fiber yoksa Superonline adsl almana gerek yok. Ttnetin altyapısını kullanıyor zaten adsl olarak. Fiber gelirse durma geç ama.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Süperonline fiber var ise hemen geç derim, bizim sitelere merkezi sistemi bağladırlar, hemen geçtim, 20 mbit akk 50 gb 49tl, hız düşünce yine video felan izleniyor, ben memnunum, bir ev için ideal bir internet tarifesidir, tabi sürekli download yapan birine gelmez tabi, adamlar işi biliyor 10mbit sınırsız fiber 99 tl idi kaldırdılar, 20mbit sınırsızı 199 tl yaptılar, göstere göstere kazık zam, sanki 10mbit ile 20mbit arasında kablo farkı varda fiyatı ikiye katladılar, ne iş anlamadım

ozgur79

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Süperonline fiber var ise hemen geç derim, bizim sitelere merkezi sistemi bağladırlar, hemen geçtim, 20 mbit akk 50 gb 49tl, hız düşünce yine video felan izleniyor, ben memnunum, bir ev için ideal bir internet tarifesidir, tabi sürekli download yapan birine gelmez tabi, adamlar işi biliyor 10mbit sınırsız fiber 99 tl idi kaldırdılar, 20mbit sınırsızı 199 tl yaptılar, göstere göstere kazık zam, sanki 10mbit ile 20mbit arasında kablo farkı varda fiyatı ikiye katladılar, ne iş anlamadım

Kotayı aşınca düşmüyor diyenler var , ayrıca 150m ilerde var ve benden başka fiber internet alacak kimse yok gelir mi buraya?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Hız düşüyor ben düşmüyor demedimki, sadece ttnetten daha hızlı hız düşse bile.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Düşmüyor diyenler var , bende rastladım . Ama o büyük bir şans çok az kişi . Bende şuan kullanıyorum İzmir'de bulunduğum yerde düşüyor.

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
16 Mbit süperonline kullanıcısıyım ama santrale biraz uzaklıktan dolayı 16 yerine 12 Mbit alıyorum... kopma gibi sıkıntılar yaşamıyorum ve 6 aylık 9.90 kampanyasındn yararlandığım için indirimli sürede AKK yansıtılmıyor ama 59 lira ödemeye başladığımda bakalım 50 gb ı geçince hızımda düşüş olacak mı bakıp göreceğim...

metehsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 8 mgbt internet alıcam fiber hemen 1 metre uzağında ve 59.90 nasıl

Son mesajlar