6800TL Fatura!?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Canpark AVM'de bilgisayar başında otururken wifi adreslerine baktım ve Türk Telekom WİFİ diye bir şey gördüm. Hemen bağlanayım dedim ve bir kaç dakika sonra faturamın 6800TL olduğunu gördüm. Lütfen bilen birisi varsa yardımcı olsun ne yapacağım ben ya?

Screenshot_20200121-210143.png
Screenshot_20200121-210151.png

TRTURKEYTR

🇹🇷 TÜRKİYE 🇹🇷
Yönetici
Moderatör
İtiraz edin diyeceğim ama neye itiraz edeceksiniz.Çünkü kullanmışsınız.
Demek ki faturalı olmak pek iyi değilmiş.

OzkanK.

Profesör
Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeye çalış. Ayrıca 3-4 GB ne indirdiniz AVM'de otururken öyle :D
Benim bildiğim bu Wifi noktalarında ücretsiz GB'ların oluyor sen nasıl bir sisteme ağa girdin öyle dolandırıcı ağlar olmasın :D

ÆSir

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Super Moderator
Bu işte kocaman bir bit yeniği var. Türk telekomda aşımlı tarifelerde max 50 tl aşım ücreti yansır bunun üstü sınırsız gider saniyeli hepsi bir gibi.

okurbaba

Profesör
OHA o ne, benim evin 2 aylık kirası o para, kesinlikle orada bir terslik var, bu ara TT'de sıkıntı var, müşteri hizmetleri ile görüşün olmazsa Tüketici Hakem Heyeti'ne vaya Tüketici Mahkemelerine başvurun derim.

ÆSir

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Super Moderator
Arkadaşım sana içeriden bilgi veriyorum,

Yaşanan sorun bir çok müşteriye bu şekilde yazılmış. Hava alanından bağlanan bazı kişilere de bu durum olmuş. Faturanın kesileceği gün bu sorun düzelecek.

1579689226740.png

MücahiT|3ey

Asistan
Belkide avm nin aylık yada günlük wifi kullanım parasıdır, yani panel olarak sanada gösteriyor olabilir , müşteri hizmetleriyle görüş sorunu öğren ama panik yapma.

ercumendov

Üyecik
Canpark AVM'de bilgisayar başında otururken wifi adreslerine baktım ve Türk Telekom WİFİ diye bir şey gördüm. Hemen bağlanayım dedim ve bir kaç dakika sonra faturamın 6800TL olduğunu gördüm. Lütfen bilen birisi varsa yardımcı olsun ne yapacağım ben ya?

Ekli dosyayı görüntüle 85955Ekli dosyayı görüntüle 85956
hocam geçmiş olsun her wifiye bağlanmamak lazım demek ki ama mutlaka hakkını aramalasın böyle saçmalık olmaz

Waddler

Profesör
Hayır yani normalde mobil veride geç bu kadar gelmez faturan olur 400 500 tl :D iyi rakammış harbiden, sıkılma nasılsa itiraz etme hakkın var.

Creative

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Admin
O zaman bu oluyor ki Türk Telekom'a yapılan siber saldırı tarafında çok ciddi bir parseli kaldırma yapıldı.

stat counter