600 TL'Ye alınabilecek en iyi telefon.

Bu konuyu okuyanlar

mustafa1342

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar.Benim bütçem 600tl.Nokia Lumia 520 vs GM Discovery istemiyorum.Şu an araştıdığımda şu beşi arasında kalmış gibiyim ama siz bunlar dışında da teleonla söyleyebilirsiniz.
1-Samsung Galaxy Wonder
2-Lg Optimus L7
3-Lg Optimus L5 II
4-Sony Xperia U
5-Htc One v
sizce hangisi daha iyidir acil yardım edin lütfen.
şimdiden teşekkürler. :) :)

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İstemiyorum dediğin GM ordaki modellerin hepsinden daha iyi.

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.Benim bütçem 600tl.Nokia Lumia 520 vs GM Discovery istemiyorum.Şu an araştıdığımda şu beşi arasında kalmış gibiyim ama siz bunlar dışında da teleonla söyleyebilirsiniz.
1-Samsung Galaxy Wonder
2-Lg Optimus L7
3-Lg Optimus L5 II
4-Sony Xperia U
5-Htc One v

Bence L5 II en iyisi içlerinde Android sürümü daha güncel ve güzel bir LG arayüzü var başka sebebi de yok hepsi aşağı yukarı aynı.

Biraz daha yukarı çekebilirsen bu var http://www.hepsiburada.com/liste/so...spx?productId=telcepsonyxpl&categoryId=371946 ki aralarında uçurum var senin verdiğin telefonlar ile.

Gidip HTC Chacha alsan bile en azından değişik bir şey aldım dersin yarın sorun olsa. Ki o da iyi bir telefon.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ön sipariş ile hızlı al sitesinden alabilirsin hemde istediğin rengini.Bu yazdıklarından hangisini alırsan al gm discovery almadığın için çok pişman olursun.

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
General mobile discovery, donanım özelliklerine bakıldığında 600 tlye alınabilecek en iyi telefon olarak görünüyor . Ama bu cihazı almak risk işidir . Kumar oynar gibisin . Alanların ortalama %50 memnun %50 pişman . Çünkü ürünlerde Ölü piksel , gevsek tuşlar , kendi kendine bozulan kamera gibi sorunlar bolca mevcut . Teknik servise verdiğinizde en az 30-40 gün bekletiyorlar . Zaten paramız olsada cihazı almıyor olmamız başka bir olay . Ama telefonunun hiç bir sorunu yoksa verdiği performans ve keyif mükemmeldir.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Seceneklerine baktım en iyisi lg optimus l7 gibi duruyor

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İstemiyorum dediğin GM ordaki modellerin hepsinden daha iyi.
Çok haklısın benim yegenim aldı telefon şık ince hızlı bi sorunda yok menülerde hiç takılma yok hem hafıza kartına uygulama falanda kurulabiliyo ama telefon isimden kaybediyo

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çok haklısın benim yegenim aldı telefon şık ince hızlı bi sorunda yok menülerde hiç takılma yok hem hafıza kartına uygulama falanda kurulabiliyo ama telefon isimden kaybediyo
En sevdiğim yanı bu telefonun gören işe yaramaz diyor ama benim her işimi görüyor millet önyargılı olduğu sürece bu telefonda çevrede fazla yaygınlaşmıyor hem herkeste olmuyor hemde benim her işimi görüyor buda çok hoş bir durum :)

Hayristein

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana Sorarsan Discovery Dicem , Ama Arkadaşın Dediği Gibi Kumar Oynamak Gibi... Bence LG Optimus L7 2 Al ... L7 ile Aralarında 50 Tl Fark Var... Olmazsa HTC Desire SV Alıp , HTC Deneyimi Yaşayaiblirsin

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Hayristein mesaj 2013'ün Ağustos ayından, arkadaş herhalde artık telefonu almıştır. :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
1-Samsung Galaxy Wonder
2-Lg Optimus L7
3-Lg Optimus L5 II
4-Sony Xperia U
5-Htc One v
discovery bunlara bin takla attırır. ama illa bu listedekinden olsun dersen tavsiyem htc one v

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence LG Optimus L7 II İyi Bir Seçim Olur.Hem İyi Bir Bataryası Ve Yeterli Performansı Var.Tabi İleride Ne Olur Bilemem Ama Bence L7 II Al.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
O fiyata telefon alacağıma tüplü televizyon alırım daha iyi.

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
niye böyle düşük fiyatlı telefonlara önyargıyla bakıyorsunuz anlamıyorum. Herkesin bir bütçesi var ve insanlar bu bütçeye göre telefon seçmek zorunda.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
O fiyata telefon alacağıma tüplü televizyon alırım daha iyi.
iyimisin fıstık gibi 600 tl ye discovery var herkez sen yada ben gibi 1500 -2000 tl verip telefon almaz durum yoktur fazla para vermez vsvsvsv.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

niye böyle düşük fiyatlı telefonlara önyargıyla bakıyorsunuz anlamıyorum. Herkesin bir bütçesi var ve insanlar bu bütçeye göre telefon seçmek zorunda.
sen bu prorat a bakma kafası iyi çok içmiş. :)

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
GMD'nin avukatı mısın? Malzeme kalitesi yok tek donanım o da kaç ay götürür belli değil. Zaten bundan sonra alıcağım telefona 1000 TL'den az vermeyeceğim. Sen S4 kullanıyorsun;arada o bile donuyor düşün.
iyimisin fıstık gibi 600 tl ye discovery var herkez sen yada ben gibi 1500 -2000 tl verip telefon almaz durum yoktur fazla para vermez vsvsvsv.

sen bu prorat a bakma kafası iyi çok içmiş. :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
GMD'nin avukatı mısın? Malzeme kalitesi yok tek donanım o da kaç ay götürür belli değil. Zaten bundan sonra alıcağım telefona 1000 TL'den az vermeyeceğim. Sen S4 kullanıyorsun;arada o bile donuyor düşün.
yav kardeşim ben senin tüülü televizyon alarım lafına kızdım ama vermez 1500 tl gider discovery alır tamam o zaman bana android 600 tl ye adam gibi bi telefon söyle.... ayrıca s4 gayet iyi sıkıntısı yok Nazar Değmesin :D..... ayrıca discovery ede güncelleme gelecek 4.4 telefona yazılım konusunda bakacaklar yani .....

futbolfenomeni

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar limit 600 tl şu an sevdiğim telefonlar
1.htc windows8x phone
2.sony xperia sola
3.s3 mini
arkadaşlar vakit dar tavsiyelerinizi alabilirmiyim bu 3ünden

yani lg babamda var oyuzden l7 yi tercih etmiyorum daha cok htc Windows 8x i sevdim sizce hangisi ii ?
:turned:

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
arkadaşlar limit 600 tl şu an sevdiğim telefonlar
1.htc windows8x phone
2.sony xperia sola
3.s3 mini
arkadaşlar vakit dar tavsiyelerinizi alabilirmiyim bu 3ünden

yani lg babamda var oyuzden l7 yi tercih etmiyorum daha cok htc Windows 8x i sevdim sizce hangisi ii ?
:turned:

3'ü de kötü. Moto G'ye bak.

Son mesajlar