5 Önemli Teknikle Kız Tavlama

Bu konuyu okuyanlar

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar bu güne kadar bi çoğumuzun kız tavlama teknikleri ve denemeleri olmuştur kimimiz hüzünlere boğulup yıkılmışızdır kimimizde aldığı telefon numarasını zafer eşliğinde kutlamalarla telefonumuza kaydetmişizdir. (aslında bi çoğumuz yıkılmıştır ama yazının bu satırını erkekliğe sığdıramıyorum işte) Bu yazıyı okurken inatla haykırdığınızı duyar gibiyim bu teknükler neymiş yaaauuuuuuvvv dediğinizi hemen geçiyorum tekniklere

1.Teknik aynı ortamda muhabbete girme:
erkek önce avını gözüne kestirir ve bir süre sürüden ayrılmasını bekler ve müsait bi anda hızlı ve kıvrak hareketlerle yanına yaklaşır.bu yaklaşımda iki hal vardır ilki kişi gözlerini kıza matkapla deler misali bakar ve ağzının suyu niyagara şelalerinden taşmaktadır:drool: İkinci halde ise kişi sanki hiç oralı değilmiş uzaydan gelmişte taş örneklerini incelermişcesine takmadan yaklaşır ve her halikarda olacak dialog şudur

asabi kız
erkek:merhaba saat kaçtı acaba
kız:bu seni ilgilendirmez tamammı
erkek:niyeki zamanı bilmek benimde hakkım değilmi
kız:ya sen ne salak şeysin ya
erkek:yooo arkadaşlarım gayet akıllı olduğumu söyler
kız:git o zaman onlarla takıl
erkek:iyide sendeki şey onlarda yok
kız:neymiş o bende olupta onlarda olmayan
erkek:50 gram desem bu sana neyi ifade eder
kız:senin şimdi ağzına
erkek tamam ben kaçar

çekimser kız
erkek:merhaba bi adres sorucaktım
kız:bilmemki ya
erkek:daha sormadımki ama
kız:hımm adres sorup ne yapıcaksınki
erkek:bağdata gidicemde oda sora sora bulunur dediler:confused1:
kız:ne kadar komiksin sen öyle
erkek:sizde güzel olduğunuz kadar küstahsınız
kız:ney anlamadım
erkek:yani diyorumki muhabbetiniz güzel bu güzel muhabbeti daha uzun zamana yaymak için telefonla iletişime katkıda bulunmaya ne dersin
kız:telefon olmaz msn adresini ver ben eklerim
erkek:tamam yaz elligram@hotmail.com

abazan kız(evlerini bi görseniz duvarlar hep ayak izidir malum düz duvara tırmanmaktan)
erkek:merhaba bakamısınız sizi birine benzettim sanırım
(kız önünü döner)
kız:bende sizi tanıyorum sanırım
erkek:ne yalan söyleyim sizi görünce birden fikrim değişti
kız:ne gibi
erkek:ya benim daha önce hiç bi uzaylı tanıdığım olmadı
kız:ne kadar komiksin tanışalımmı ne dersin
erkek:yok daha buna hazır değilim hem ben çok gencim daha ömrüme doymadım
kız:yani
erkek:yani ben kaçar

2.Teknik gitar:
bu yöntemi bizzat uygulamış biriyim ilk önce büyük bi hırsa kursları gezdim hep hayalimde kızlı erkekli kocaman bi odada ders almak vardı ama meyersem aç tavuk kendini gitar kursunda görürmüş

ben:merhaba ben gitar kursu için gelmiştim
kurs:tabi buyrun
ben:kursunuz nerdeydi tam olarak
kurs:bak şu masa varya hah onun önündeki sandalye
ben:nası ya dersliğiniz felan yokmu:eek:hmy:
kurs:var ama bu masa ve sandalyeden ibaret
ben:yani özel ders diyosunuz
kurs:evet çok özel öyle herkeze vermiyoz

anladımki bu gitar işi özel dersle oluyomuş ve bi kankamın tavsiyesiyle hiç iş yapmayan bir kursa yazıldım hatta gitarı ordan almadım diye adam intihar edecekti
eee malum gitar kursuna başlıyınca önce tırnaklarınız uzuyo ve bi süre sonra saçınızda uzamış oluyo ve evrim geçirerek entel bi kimliğe bürünüyosunuz bi süre sonra anadolunun bağrından kopup batının kucağına düşünce o enteresan hayat başlıyo

gitarla ilk icraat: artık akor basabiliyor ritimleri yapıyor etrafıma "adam ol gitarda neymiş saz öğrensene"diyen bi hayran kitlesi bile toplamıştım.(hatta gitarı ilk çaldığımda babam gelin ayşemle başlıyıcağımı düşünüyodu çalmaya) ve artık icraat anı gelmişti üç arkadaş elimizde gitarlarla karaoğlan parkına inmiştik(antalyadaki zibidi abaza ve mazlum gençliğin buluşma noktası) önce bi iki mırıldanmalardan sonra koro halinde dugusala bağlayıp ben seni sevduğimi dünyalara bildirdum şarkısını söylüyorduk gözler artık üzerimizdeydi ve hafif rüzgara gül kokusunu bırakmış cennetten dünyaya indirilmiş güzellikte kusuru olmayan bi peri kızı tılsımlı adımlarla kalbime aşkın nakışlarını işlercesine yürüyordu şunu söyleyebilirimki saçları bahtımdan bile daha karaydı artık iyice yaklaşmıştı ve kalbim çıldırıyor sesim ise titreyip dalgalanıyordu peri kızı şimdi önümdeydi yavaşça elini cebine uzattı biliyorum biliyorum önceden yazdığı telefon numarasını uzatıp ne kadar tatlı olduğumu söyleyip tanışmak isteyecekti ve :eek:hmy:eek:da ne:eek:hmy: cebinden çıkardığı bozuk paraları önüme attı ve pis fakir dercesine sırıttı ve o anda gitarı bırakıp kıza dalacakken arkadaşlar önüme etten bi duvar ördü ve katil olmadan ordan uzaklaştık

not:bunu duyan bi arkadaşım o iş öyle olmaz diyip elinde sazıyla parka inmiş ve kızlar başına toplanmış ardından EEŞŞŞŞŞEEEE SALDIM ÇAYIRAAAAA diye feryat edince bütün kızlar kaçtığı gibi bekçidende paçayı zor kurtarmış

3.Teknik kızdan kanka yapma:
Hepimiz bilirizki arkadaş arkadaşın pezevengidir ve hatta bunu en güzel yapacak olanda kız bi kankadır bunun için malesef bi kızı feda etmelisiniz bununda seçerken dikat edin çirkin ve sevgilisi felan olsun çünkü bi süre sonra size yazılabilirler.Ona yakın bi kanka olursanız ve çevreside iyiyse artık fabrikayı seri üretime bağlamışsınız demektir.

erkek:kanka kaçta gelicekti kız
kız kanka:yarım saate burda olum nası heyecan felan varmı sende
erkek:heyecenmı? altıma yapıyom haberin yok
kız kanka:yuh.bak kız en yakın arkadaşım ona göre
erkek:tamam kanka bende yakınlaşmak için tanışıyom zaten sonuçta en yakın sevgilim olucak dimi
kız kanka:prova yapalımmı
erkek:yok istemem kanka en son prova yapacağımızda dudağıma yapıştın ilk buluşmada
kız kanka:kanka o kız kaşardı ondan role uygun oynadım
erkek:evet farkındayım içinden gelerek oynadın baya
kız kanka:aha geliyo
erkek:bu ne lan:eek:hmy:
kız kanka:sus çıkarma sesini geldi

4.Teknik sevimli köpek:
Zamanında arkadaşlarla düşündük taşındık anladıkki hatunlarda hayvan sevgisi üst seviyede öyle olmasa bizi sevmezler bende elimdeki bütün parayı denleştirip 250 tl bayılıp terier cinsi 3 numara bi köpek aldım (250 tl ile bitmiyomuş iş aşısı ilacı derken 400ü buluyo) Bu cinsler asla ev korumaz hatta kediye bile seslerini çıkarmazlar tek bildikleri iki ayağının üstüne kalkıp size sarılmaktır anlıyıcağınız yalaka bi köpek çıktı ama benim için bi avantaj tabi (burayı kesin okuyun köpek yalaka olabilir ama malesef çok güçlü bi köpektir) ben cici ve tüylü köpeğimle her zamanki karaoğlan parkına indim dikat çeken bi köpek olduğu için hayvan sever bi kız koşturarak geldi ve

kız:ayyyy ne kadar tatlı
ben:sağolun valla ilk defa bana tatlı diyen kişisiniz:w00t:
kız:yok ben köpeğe dedim
ben:bende anlamıştım zatende işte bi üstüme alınıyım dedim

hayvan sever kız benim tüylü cici köpeği çağırdı bizim yalaka dururmu koşturup koşturup kızın üstüne atlayınca kız yere düştü ve kafasını taşa çarpıp bağırmaya başladı ordan nası kurtuldum hatırlamıyorum bile

5.Teknik küçük yiğen:
Erkek yengesinden bin rica ve minnetle bir akbaba misali 1 yaşındaki yiğenin kapar ve süzülerek ortama iner amacı kızlardaki bebek sevgisini kullanmaktır ve en güzel yönü 1 yaşındaki hiç bir bebek bi kızı yere düşüremez o yüzden bunun bi tehlikesi yoktur.masum bebeğimiz ise herşeyden bi haberdir ve agucuk gugucuk hayat geçmektedir ona:turned: sevimlii bir canlıya hasret olan kızımız mutlu adımlarla havada yürüyerek yaklaşır

kız:ayy ne kadar yakışıklı
erkek:maşallah bu yaşta behlül gibi dimi
kız:yok ben size demiştim ama madem alınmadınız kalsın
erkek:ben anlamıştım zatende espiri olsun diye demiştim
kız:sevebilirmiyim
erkek:neden olmasın ilk görüşte aşk olunca malum sevebilirsin
kız:bebeği kasdettim
erkek:al bakalım çok sevme kıskanırım valla:mrgreen:
kız:ha ha ha
bebek:memme memme
kız:aaa ne isityo bu ya
erkek:dayısına çekmiş kerata malum dayı ne isterse yiğende onu istermiş
kız:sapık
erkek:sapık felan ama sevimli dimi kerata
kız:sana dedim salak

:clap:arkadaşlar bu güzel ayda sizi bir nebze güldürebildiysem ne mutlu bana:clap:

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Bunlar tavlama tekniği mi şimdi? Başlık yanlış olmuş :D :D

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
erkek:kanka kaçta gelicekti kız
kız kanka:yarım saate burda olum nası heyecan felan varmı sende
erkek:heyecenmı? altıma yapıyom haberin yok
kız kanka:yuh.bak kız en yakın arkadaşım ona göre
erkek:tamam kanka bende yakınlaşmak için tanışıyom zaten sonuçta en yakın sevgilim olucak dimi
kız kanka:prova yapalımmı
erkek:yok istemem kanka en son prova yapacağımızda dudağıma yapıştın ilk buluşmada
kız kanka:kanka o kız kaşardı ondan role uygun oynadım
erkek:evet farkındayım içinden gelerek oynadın baya
kız kanka:aha geliyo
erkek:bu ne lan:eek:hmy:
kız kanka:sus çıkarma sesini geldi
Aklıma `School Days` geldi.:drool:

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
sonuncusu fenaymis ya ama hepsi guzel sagol:D

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Kendi tekniklerimi tek geçerim :D Dilin olacak biraz da tipin :D Geris her zaman gelir :D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
denemek lazım.:D şimdi dışarı çıkıyorum:D

geri gelebilcen mi??
pis.png
pis.png

Ketumm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
valla iyi güldüdün saolasın her zman beklıyoruz boyle paylasımları =))

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ne tekniği ya kandırıyor bu arkadaş sizi, az önce şu tekniklerden birini deneyeyim dedim dayak yedim geldim :D

-Dur vurma ya hanfendi teknik deniyorum..
-ayyhh yardım edin doslaaaarr sapıııkkkk... :D:D:D

ReNight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Köpekle ve gitarla kız tavlama taktiğini birebir uygulamıştır yunus kanka köpek işe yaramadıydı galiba :D

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Ben de bunların herzaman işe yaramayacağı düşüncesindeyim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar hiç inanmıyaçaksınız belki ben kızlarlan fazla hasır nesir değilim ama 9 sınıf tanıstıgım bir kızla öle samimiydimki resmen kız beni ayarladı :=)) eee bende salaklığımı yapıp baska kıza çıkma teklifi geldi kız bana sert bakışşlarıylan ooo güzel değilki dedi ben güzel güzel deyip onun sinirini dahada bozdu neyse ondan sonra kız reddetti tabi onunda haberi yokkk hemen kız mesleğe gitti ama sonra kızın kankasına dedim ben onu cok seviyorum felan dedi ettim kızı getirdi ve ben onu seviyorum dedim güldü gitti ondan sonra 1 ay sonra gene geldi sanki hiç bisey olmamış gibi gözlerle bana tatlı tatlı bakıştık size bir taklik eger bir kızdan hoslandıgınız zaman onun kız kankasıylan biraz samimi olun ama asırı dereceye gittmeyin aranıza mesafe koyun zaten ona derdinizi anlatıgınız zaman o hemen kankasına ispitliycektir ve amacınıza yetiseceksiniz bu taktiklere kahka atarak okudum sanki biz aslanızda ceylan yakalamaya calısıyoruz bazı arkadaşlarımız bu kız tavlama tekniklerini belgesele cevirdi neyse iyi günler :((