4. SDN MSN Buluşması Yapılsın Mı?

4. SDN MSN Buluşması Yapılsın Mı?

• Evet

Kullanılan: 20 64.5%
  • Hayır

Kullanılan: 11 35.5%

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
[MENTION=45312]ReasTa[/MENTION] Aklima Neler Neler Geldi Bir Görsen :) En Kisa Zamanda Benimle Iletisime Geç :D

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hemen geçiyorum iletişime o zaman :yes: Bu arada ne aklına geldi ? :rolleyes:

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
[MENTION=45312]ReasTa[/MENTION] Tamamdir Ortak... :) Rahatina Bak :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Bu grup ekli hala bende duruyor online ama kimse yok :)

---------- Post added at 13:01 ---------- Previous post was at 12:06 ----------

s8S51.jpg

[MENTION=52555]by efsane[/MENTION]

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=26151]OnLT[/MENTION] bu grup benim eski msnde kalmış. O eski günlerden tek kalan anılar artık :rolleyes:

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Msn kullanmıyorum ama MSP buluşmasına katılabilirim.

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Merhaba Arkadaşlar... Uzun Zamandır Ayrı Kaldığım SDN'ye Geri Döndüm. Artık Buralardayım. Fakat Bir Sorunla Karşılaştım. Çoğu Üye Değişmiş Ve Aile Ortamı Kaybolmuştu. Foruma Baktığımda Neredeyse Hiçbir Üyeyi Tanımıyorum... Şu Ramazan Günlerinde Üyelerin Birbirleriyle Kaynaşması Ve Tanış Olması Adına Artık SDN Olarak Gelenekselleşimiş Olan 4. SDN MSN Buluşmasını Yapmak İstiyorum. Buluşmayı Yapmak İçin Gerekli İzin Alınmıştır. 3. SDN MSN Buluşmasından Aldığım İyi Ve Kötü Tecrübelerden Dolayı Daha Düzenli Bir Şekilde Buluşmanın Zeminini Hazırlıyorum. Katılmak İçin Herhangi Bir MSN Adresine Sahip Olmanız Yeterlidir. Fakat Kullanıcı Adınızı En Üste Yazarsanız Kimin Ne Olduğu Anlaşılır... Bilmeyenler İçin Kısaca Bahsetmek Gerekirse;

SDN MSN Buluşması, SDN Üyelerince MSN'de Sohbet Ortamıdır. Gün Ve Saat Belirlenir, Ve Sohbet MSN'de Başlar....

Bana Yardımcı Olacak Kişi @ReasTa Adlı Üyedir.

Bir Sorun Olduğunda Benden Sonra Ona Özel Mesaj Atabilirsiniz...

4. SDN MSN Buluşmasına Katılmak İçin Ekleyeceğiniz Adres: group1034165@groupsim.com

Buluşmanın Tarihi 12.08.2011 Cuma Günüdür. Saat 00:00'da MSN Buluşması Başlayacaktır. Sahura Kadar Devam Edecektir. (İsteyen Sonrada Devam Edebilir) Not: Tarih Duruma Göre İleri Veya Geri Alınabilir.

Buluşmada Herhangi Bir Konu Yoktur. Ayrıca Katılan Üyeler Kesinlikle Seviyeli Olmak Zorundadır. Kırıcı, Küfürlü Sözler Sarfeden Ve Sarkıntılık Yapan Üye Uyarılmadan Buluşmaya Veda Edecektir... İlginiz İçin Teşekkür Ederiz...

Ayrıca Buluşma Günü Haxball Maçları Yapılacaktır. Buluşma Saatinde Buradan Link Bildirilecektir... Kurallar Burada da Geçerlidir. :D

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Geç olsun temiz olsun :)

Hepimizin temennisi temiz olması zaten hocam :blush:

Ayrıca Buluşma Günü Haxball Maçları Yapılacaktır. Buluşma Saatinde Buradan Link Bildirilecektir... Kurallar Burada da Geçerlidir. :D

Bu fikre her ne kadar sıcak bakmasam ve katılmayacak olsam da destek veririm. İsteyen arkadaşlar maçlara katılabilir,kendi özgür iradeleri sonuçta :rolleyes:

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Hepimizin temennisi temiz olması zaten hocam :blush:Bu fikre her ne kadar sıcak bakmasam ve katılmayacak olsam da destek veririm. İsteyen arkadaşlar maçlara katılabilir,kendi özgür iradeleri sonuçta :rolleyes:
Tabikide :) Bu Arada 3 Gün Kalir Bulusmaya :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Diğer buluşmalara göre katılımın az olduğu doğrudur ama yeni arkadaşlar için ''yeni'' bir başlangıç diyebiliriz sanırım. :)
Bende öyle düsündüm. :) Zamanla normale döneriz. Bu bulusma çok önemli.

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Önemli derken, benim düşüncem yeni arkadaşlarla kaynaşma olarak önemli :) sonuç olarak yeni bir ''örgüt'' kurulmuyor :rolleyes:
:( Bulusmaya Katilamiycam. Inanilmaz Bir Isim Var 5 Gün Boyunca Soktayim. Iptal mi Edelim Yoksa Sen Devam Ediyor musun? Ve ayrica sana tavsiyem forumdan birini yardimici olarak ata..

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
:( Bulusmaya Katilamiycam. Inanilmaz Bir Isim Var 5 Gün Boyunca Soktayim. Iptal mi Edelim Yoksa Sen Devam Ediyor musun? Ve ayrica sana tavsiyem forumdan birini yardimici olarak ata..

Sağlık üzerine birşeyse geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. İptal etmek değil de ya erteleriz yada bir arkadaşla ortak yaparım :)

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
[MENTION=45312]ReasTa[/MENTION] Tamam Sorun Yok Katılıyorum. :D Devam Yani Olduğu Gibi :D

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=48273]Neotiger[/MENTION] Güzel haber hocam o zaman :)

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
[MENTION=48273]Neotiger[/MENTION] Şartları Zorladım :D Güzel Haber Tabi :D

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=48273]Neotiger[/MENTION] Neyse tekrar aramızda olman güzel işte fazla uzatmaya gerek yoktur dimi :)

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
[MENTION=45312]ReasTa[/MENTION] Evet sadece nefesimi tuttum. Bulusmayi bekliyorum :)