3000 TL Civarında Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Hocam benim arkadaşım da nova 5t kullanıyor yaklaşık bir ay oldu telefonu alalı oda ilk başlarda tereddütte kaldı ısınma sorunu felan yaşanıyormuş gibi yorumlar var diye sonra almaya karar verdi. Şuan da sorduğum da varmı kanka bir sorun diye yok kanka oyunlar da diğer telefonlar gibi ısınma oluyor öyle abartılacak bişi yok diyor. Kullanıcı yorumu olarak belirtmek istedim :)
Yorumun için teşekkürler.Tek bir sorum olacak: Arkadaşınız Nova5t yı kaça aldı? Sorma sebebim şu annem hangi telefonu alırsam alayım 9 veya 12 taksit yaptır diyor.3500 ve üzeri cihazlarda taksit sayısı 3 diye biliyorum.3500 ün altında varsa annem bu cihazı bana aldırabilir.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Merhaba arkadaşlar,

Annemin şu anki telefonu Iphone6 Plus. 3 yıldır kullanıyor, bataryasını 1 yıl önce iphone servisine değiştirtmesine rağmen telefonun bataryası resmen ölmüş ve telefon çok kasıyormuş.

Yeni telefon almak istiyor 3000TL+-250TL civarında.

Telefondan beklentisi;
2 yılda kullanılmayacak hale gelmesin,
Sosyal medya uygulamalarını aktif kullanıyor. (instagram, twitter, facebook)
Batarya performansı iyi olsun.
Çok fazla olmasa da oyun da oynuyor.(okey vs.. performans gerektiren oyunlar değil.)
Akıcı olsun istiyor.
Çok fazla fotoğraf, video çeken biri değil.

Ben de Mi9T kullandığım için o da almak istedi ama burda okuduğum konulara göre A71 daha çok öneriliyor fakat bizim istediğimiz kriterlere uygun mu emin olamadım. Oppo'nun telefonu da varmış bu fiyat bandında.
Ne almamızı önerirsiniz?

Teşekkürler.
6 plus ı satacak mısınız? 3 bin liranın üstüne koyabilirsiniz parasını.

k!ra

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
92
Yorumun için teşekkürler.Tek bir sorum olacak: Arkadaşınız Nova5t yı kaça aldı? Sorma sebebim şu annem hangi telefonu alırsam alayım 9 veya 12 taksit yaptır diyor.3500 ve üzeri cihazlarda taksit sayısı 3 diye biliyorum.3500 ün altında varsa annem bu cihazı bana aldırabilir.
Teknosa'dan dört bin civarı iken almıştı. Ama şuan 3499 yazıyor vatan da felan site üzerinden taksit yapıyorlar mı bilmiyorum

Aykovsky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
72
Teknosa'dan dört bin civarı iken almıştı. Ama şuan 3499 yazıyor vatan da felan site üzerinden taksit yapıyorlar mı bilmiyorum
Huaweinin sitesinde dün akşam kampanya vardı.. Diğer sitelerden daha avantajlı satışa sunmuşlardı :/

Reaksiyon puanı
6,381
P40 Lite da olabilir cihaz çok iyi duruyor (Görünüş açısından değil).
Mesaj otomatik birleştirildi:

3.199 tl olarak belirlediler fiyatını

Ayrıca bankacılık uygulamaları da yok değil App Gallery'de.

Aykovsky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
72
P40 Lite da olabilir cihaz çok iyi duruyor (Görünüş açısından değil).

3.199 tl olarak belirlediler fiyatını

Ayrıca bankacılık uygulamaları da yok değil App Gallery'de.

app galeri konusunda zaten bir sorun yok, insanların vesveseleri var.. Bu konu ile ilgili olarak arka planda çok iyi çalışıyor huawei ve en önemlisi dünyanın en büyük 3. app galerisi şu anda.. İnsanlara yeniyi kabullendirmek bir dert, sonrası başka bir dert :)

Reaksiyon puanı
6,381
app galeri konusunda zaten bir sorun yok, insanların vesveseleri var.. Bu konu ile ilgili olarak arka planda çok iyi çalışıyor huawei ve en önemlisi dünyanın en büyük 3. app galerisi şu anda.. İnsanlara yeniyi kabullendirmek bir dert, sonrası başka bir dert :)
Vesveseli insanlara karşı ya Felak ve Nas ya da 3 Gulhu 1 Elham.

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Huawei p40 lite var 40watt hızlı şarj işlemcisi iyi bataryası 4200 mAh fakat Google servisleri yok ama yüklenebiliyor. Güncel bir cihaz benim hoşuma gitti

Cemkvnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Huawei p40 lite var 40watt hızlı şarj işlemcisi iyi bataryası 4200 mAh fakat Google servisleri yok ama yüklenebiliyor. Güncel bir cihaz benim hoşuma gitti
Google servisleri yok ama hms var kendi mobil servisleri Appsörç üzerinden de uygulama indirilebiliyor sıkıntı yaşanılacak bir durum bence pek yok baya kaliteli bir makina yapmışlar bende beğendim

Reaksiyon puanı
6,381
P40 lite orta segment te performans, kamera performansı, batarya performansı ve şarj olma hızı açısından en iyi telefonlardan biri. Kirin 810, SD 730 dan biraz daha yüksek bir performansa sahip.

HMS'yi hala sıkıntı olarak görmeyin lütfen.

k!ra

Reaksiyon puanı
92
P40 lite orta segment te performans, kamera performansı, batarya performansı ve şarj olma hızı açısından en iyi telefonlardan biri. Kirin 810, SD 730 dan biraz daha yüksek bir performansa sahip.

HMS'yi hala sıkıntı olarak görmeyin lütfen.
Az önce ben de inceleme videolarına baktım oyun performansı ciddi iyi bir seviye de özellikle oyun oynarken pil tüketimi çok başarılı olmuş. Uygulama tarafını izlediğim incelmeye göre çözmüşler gibi geldi bana,moreapps gibi bir uygulamanın kendi marketlerin de yer alması hem güvenlik açısından hem de uygulama indirme kolaylığı açısından kullanıcıya yararlı olmuş. Fiyat konumlandırması açısından iyi bir tercih olur bu cihaz. Ayrıca google servisleri olmayan bir cihaz da google güvenlik güncellemesi şubat sürümü olması da güzel bir detay.

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Az önce ben de inceleme videolarına baktım oyun performansı ciddi iyi bir seviye de özellikle oyun oynarken pil tüketimi çok başarılı olmuş. Uygulama tarafını izlediğim incelmeye göre çözmüşler gibi geldi bana,moreapps gibi bir uygulamanın kendi marketlerin de yer alması hem güvenlik açısından hem de uygulama indirme kolaylığı açısından kullanıcıya yararlı olmuş. Fiyat konumlandırması açısından iyi bir tercih olur bu cihaz. Ayrıca google servisleri olmayan bir cihaz da google güvenlik güncellemesi şubat sürümü olması da güzel bir detay.
Fakat video çekimi berbat yav

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Annaniz oyun vb oynamaz 3000tl ye gerek yok alın rn 8 pro kullansın

k!ra

Reaksiyon puanı
92
Fakat video çekimi berbat yav
Bu segmentte normal dostum bence evet 4K olmaması bir eksik tabi ki de ama üç bin bandında ki bir cihazın video'sun dan da çok şey beklememek lazım kanımca :)

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Bu segmentte normal dostum bence evet 4K olmaması bir eksik tabi ki de ama üç bin bandında ki bir cihazın video'sun dan da çok şey beklememek lazım kanımca :)
Redmi note 8 (1800 TL) stabilizasyonu daha iyi.

traga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bütçem 3500 tl oyun odaklı tel arıyorum epeye baktım işlemcilere ama birde buraya danışıyım dedim önceliğim sdn835 üstü ileriye dönük kullanan tavsiye eden olursa modelleri teşekkürler