Öneri 10.000 TL telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Dayex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şuan LG Stylus 2 kullanıyorum. Telefonu uzun süre kullanan biriyim o yüzden uzun vadede beni üzmeyecek bir telefon almak istiyorum. Ufak bir araştırmamla bu fiyat civarında seçeneklerin belirli olduğunu görüyorum. S21 FE, S20 FE SD, Iphone 11 seçeneklerimin arasında. Uzun süre kullanma söz konusu olunca iphone mantıklı diye düşünüyorum. Çok oyun oynamam ama yeni telefonla belki orta düzeyde oynarım, çoğunlukla sosyal medya spotify, whatsapp vs. kullanıyorum. Bataryası bir günü çıkarsa yeterlidir. Nasıl olsa gün sonunda gece şarja takıyorum.

redworld123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
usta bir tele 10 cok be ama sen bilirsin gene de ben olsam tercıhımı apple dan kullanırım cok temız optımızasyon akıcı bir telefon

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Arkadaşlar şuan LG Stylus 2 kullanıyorum. Telefonu uzun süre kullanan biriyim o yüzden uzun vadede beni üzmeyecek bir telefon almak istiyorum. Ufak bir araştırmamla bu fiyat civarında seçeneklerin belirli olduğunu görüyorum. S21 FE, S20 FE SD, Iphone 11 seçeneklerimin arasında. Uzun süre kullanma söz konusu olunca iphone mantıklı diye düşünüyorum. Çok oyun oynamam ama yeni telefonla belki orta düzeyde oynarım, çoğunlukla sosyal medya spotify, whatsapp vs. kullanıyorum. Bataryası bir günü çıkarsa yeterlidir. Nasıl olsa gün sonunda gece şarja takıyorum.
İphone 11 almanı tavsiye ederim.Hem sosyal medya,hem batarya performansı konusunda seni mutlu edeceğini düşünüyorum.

Sneapy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iPhone alırsan yaşayacağın sorunların bir çoğu azalabilir akıcı arayüz ve sistem senin kolay bir şekilde kullanmanı sağlar...

İyi forumlar ^-^

KaanStinson

Asistan
Reaksiyon puanı
191
iPhone 11 daha mantıklı uzun süre götürür. şuan iPhone 6s kullanıyorum redmi note 7 çöpünden daha akıcı kaç senelik telefon

WarpedSplash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
11 kullandım sağlam bir cihazdır sıfır iphonelar arasında fp oranı yüksektir. Ekranı seni tatmin eder fakat oled panel deneyimlemek istersen saydığın androidlerde iyi cihazlardır.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Gözünü kapatıp iPhone 11 alabilirsin. İşlemcisi kesinlikle seni üzmez. Her türlü oyunu oynarsın. Batarya konusunda Apple zaten eski telefonlar haricinde baya iyileştirmeye gitti. Akıcılık desen kullananlar bilir. Telefonları uzun süre kullanırım demişsin, Samsung'un ya da diğer markaların öyle bir garantisi yok ama Apple'ı her türlü senelerce gözün arkada kalmadan kullanabilirsin. İlk çıktığında 6S almıştım. Hala da keyifle kullanıyorum.

Şimdiden hayırlı olsun