3000-4000 TL Arası Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Katılıyorum yurt dışıysa snapdragonludur konu sahibi için de yurt dışı olması sorun değil almışken amiral gemisi almış olur
Bence o fiyata alınabilecek en mantıklısı snapdragon 855 mevcut birde tadından yenmez valla.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Tamam O Halde Telefon Alacaksan Hepsiburadadan Almanı Tavsiye Ederim n11 falan ilerde sıkıntı çıkarabilir

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Fiyat aralığı eğer 2-3 bin olsaydı zaten genellikle o cihaz önerilirdi ama 3-4 bin. Yani burada fiyat olarak daya uygununu değil, belirtilen fiyat banındaki en iyi f/p cihazlarını önermeye çalışıyoruz.
bütçe bol diye az bütçeli telefon önerilebilir arkadaşın cebinde kalır para

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
bütçe bol diye az bütçeli telefon önerilebilir arkadaşın cebinde kalır para
Konu sahibi beklentilerini belirtmiş uygulamalar arasında geçiş yaparım özellikle gece fotoğraf çekimi benim için önemli demiş senin dediğini aldı diyelim beklentilerini karşılayacak mı sence? Gece fotoğraf çekimlerinde oluşacak grainleri, uygulama geçişlerinde yaşanabilecek takılmaları düşünüyor musun öneri yaparken? Hadi hepsini geçtim Redmi Note 9'un sorunlu bir cihaz olduğunu biliyor musun?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Konu sahibi beklentilerini belirtmiş uygulamalar arasında geçiş yaparım özellikle gece fotoğraf çekimi benim için önemli demiş senin dediğini aldı diyelim beklentilerini karşılayacak mı sence? Gece fotoğraf çekimlerinde oluşacak grainleri, uygulama geçişlerinde yaşanabilecek takılmaları düşünüyor musun öneri yaparken?
Ben Kameraya Önem Veren Birisi Değilim Kamera Olsa Ne Olmasa Ne Gibi Nadir Açarım

medlabor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
@
Cvnmrt

hocam önerin için teşekkürler. mi note 10 lite hakkında birkaç sıkıntı okudum yazılımsal gibi duruyor ama kamera için mi note 10 ile lite arasında çok fark var mı? aklımdan geçen şey şu eğer xiaomi alacak olursam yurtdışı garantisiz satan arkadaşlardan almak daha mantıklı değil mi? imei atar kullanırım daha uygun fiyata daha iyi cihaz almış olurum. mi note 10 lite yerine mi note 10 almak mesela. onun dışında realme 6 pro'nun gece performansı nasıl acaba? kıyas olarak iphone 11 ile kıyaslasak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@
gamercat

önerin için sağol hocam. Batarya kısmında çok hoşuma giden bir cihaz olmuştu bu fakat diğer özellikler bakımından beni tatmin etmiyor malesef.

@Yasiin

s10+ bütçemi aşıyor baktım sahibinden ilanlara uygun fiyatlı yok.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
@
Cvnmrt

hocam önerin için teşekkürler. mi note 10 lite hakkında birkaç sıkıntı okudum yazılımsal gibi duruyor ama kamera için mi note 10 ile lite arasında çok fark var mı? aklımdan geçen şey şu eğer xiaomi alacak olursam yurtdışı garantisiz satan arkadaşlardan almak daha mantıklı değil mi? imei atar kullanırım daha uygun fiyata daha iyi cihaz almış olurum. mi note 10 lite yerine mi note 10 almak mesela. onun dışında realme 6 pro'nun gece performansı nasıl acaba? kıyas olarak iphone 11 ile kıyaslasak?

@
gamercat

önerin için sağol hocam. Batarya kısmında çok hoşuma giden bir cihaz olmuştu bu fakat diğer özellikler bakımından beni tatmin etmiyor malesef.

@Yasiin

s10+ bütçemi aşıyor baktım sahibinden ilanlara uygun fiyatlı yok.
2.el 10 ay tr garantili 4.200 TL pazarlıkla 4e alırsınız hocam. İsterseniz link atabilirim.

medlabor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
ikinci el işte hocam :/ almışken sıfır alayım diyorum zaten çok sık telefon değiştiren bir insan değilim.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
mi note 10 lite hakkında birkaç sıkıntı okudum yazılımsal gibi duruyor
Evet ilk çıktığında yazılımsal sorunlar vardı güncellemelerle düzeldi

kamera için mi note 10 ile lite arasında çok fark var mı?
Mi Note 10 Lite'ın kamerası daha iyi

aklımdan geçen şey şu eğer xiaomi alacak olursam yurtdışı garantisiz satan arkadaşlardan almak daha mantıklı değil mi? imei atar kullanırım daha uygun fiyata daha iyi cihaz almış olurum
Mantıklı bu konuda bir çekincen yoksa tabii böyle de yapabilirsin

mi note 10 lite yerine mi note 10 almak mesela
Kamera tarafında çok daha iyi bir cihaz almış olursun

onun dışında realme 6 pro'nun gece performansı nasıl acaba? kıyas olarak iphone 11 ile kıyaslasak?
Kıyaslanamaz bile segment farkı var kamerada iPhone 11 açık ara daha iyi

Son düzenleme:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
performans ve donanım delisi bir insan değilim.Telefonda oyun oynamıyorum ama çok fazla işlem yaparım. Tarayıcıda birkaç sekme,youtube,twitter,instagram vs. altta çalışır oradan oraya atlarım. Ayrıca fotoğraf çekmeyi severim.Kullandığım telefonuda uzun süre kullanırım 3-4 yıl en az. Şuan iphone 6 kullanıyorum ama bütçeme göre cihaz bulamadım kafayı yemek üzereyim.

Şarjı uzun gitmeli,gece fotoğraf çekimi iyi olmalı,bahsettiğim işleri yaparken kasmamalı,donmamalı. ileriye yönelik düşündüğümüzde beni 3 yıl götürsün isterim.
Bütçe 3-4 aralığında. İlla güncel model olmasına gerek yok eski yılların amiral gemileri falanda olabilir kriterim sıfır cihaz.
İyi şarj,güzel fotoğraf çekimi(gece dahil),ortalama performans.

ayrıca garantisiz sıfır cihaz ya da imei atılmış sıfır yurtdışı cihazlarıda olabilir.
Mi note 10 lite yada Realme 6 pro almanı tavsiye ederim.

Adam bütçem 3000-4000 arası diyor sen 1,5 yaşında 5500 TL ye satılan cihaz Öneriyorsun.??

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Mi note 10 lite yada Realme 6 pro almanı tavsiye ederim.

Adam bütçem 3000-4000 arası diyor sen 1,5 yaşında 5500 TL ye satılan cihaz Öneriyorsun.??
Konuyu okusaydın önce keşke, ithalatçı garantili vs olur diyor. 4200e rahat bulur. Önce bir oku ondan sonra laf yaparsın.

Reaksiyon puanı
6,381
İthalatçı garanti olursa S10+

Olmazsa mi note 10 lite veya Realme 6 Pro öneririm.

medlabor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Cihaz alındı mi note 10 arkadaşlar, önerileriniz için teşekkürler

medlabor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
sağolun arkadaşlar. Garantisiz,yurtdışı cihazı aldım 3600’e