2000 TL Telefon Önerisi

hakanccoskun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Uzun süredir LG G2 kullanıcısıyım. Eğer ekranı kırılmasaydı bozulana kadar da kullanmaya devam edecektim, o derece seviyordum. O yüzden yeni telefon almak mecbur oldu.

Telefon Kullanımım:
- Standart kullanıcı olarak fotoğraf ve video çekimi,
- Sosyal medya uygulamaları,
- Orta düzey oyun.
Not: Mobil PUBG vb. gibi oyunlar oynamıyorum.

Yeni alacağım telefondan beklentilerim:
- Ön ve arka kamera kalitesi,
- Sosyal medya uygulamalarında rahat gezme,
- Orta düzey oyun.
Not: Çentikli ekran olayını sevmiyorum, tercihim çentiksiz ekran ama yeni çıkan telefonların neredeyse hepsinde bu olay var. O yüzden çentiği kabul de edebilirim. Ayrıca belirttiğim bütçeme en fazla 200 TL ekleyebilirim.

yaltunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Xiaomi A2 öneririm fiyata göre çok ideal telefon.

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Xiaomi Redmi Note 5 öneririm, ben de cuma indirimlerini bekliyorum kendim alacağım telefon da bu zaten. Xiaomi Mi A2 de çok iyi seçenek, telefondan beklentilerinize göre ikisi arasında tercih yapmanız bence en doğrusu olacaktır. Ben oyun oynamayı sevdiğim için batarya açısından bu tercihi yaptım.

emre_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kronik sorunu yoksa eğer Samsung Galaxy A8 2018 düşünebilirsiniz.Şu an vatanda 2350 civarı ve cuma günü indirim olabilir.Şık bir tasarıma sahip ve Çin ürünlerine göre sar değeri daha düşük.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Xiaomi Redmi Note 5 öneririm, ben de cuma indirimlerini bekliyorum kendim alacağım telefon da bu zaten. Xiaomi Mi A2 de çok iyi seçenek, telefondan beklentilerinize göre ikisi arasında tercih yapmanız bence en doğrusu olacaktır. Ben oyun oynamayı sevdiğim için batarya açısından bu tercihi yaptım.
Oyun oynuyorsanız mobil pubg gibi redmi kötü bir seçim olacaktır

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Ben mi a2 de pubg'yi ultra ayarda oynayabiliyorum ama onda takılma falan olabilir işlemcisi daha düşük çünkü tabi düşük ayarda iyi dersen orda sorun yapmaz

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
iki işlemci arasında çok az fark var hocam ve dediğim gibi sıkıntı yok ultrada oynanıyor redmi note 5'te de. Şarjı da daha iyi olduğundan bu telefona daha yakınım.

hakanccoskun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Asus Zenfone Max Pro için ne diyorsunuz beyler?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kesinlikle mi8lite'dan şaşma kamera+sd660+3400mah batarya+süper şık tasarım+miui ve bu cihaz n11 mishop adlı satıcıda 64gb 2130 civarı 128 olan 2200 civarı zannedersem 128'lik daha fazla ram var ve bu cihaz türkiye distribütör cihazı yani garanti servisi var ;)
Zenfone max pro m1 uygun fiyatlı ama sadece bataryası ile öne çıkan bir model asus ekran+ses çipi+kamera donanımı tarzı zenfone 5 serisine koyduğu oyuncakları buna koymamış

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tavsiyem 128'lik mi8 light al ram'de fazla kılıf ekran koruyucu al arkana uzun süre bakma ;)

Son düzenleme:

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Kesinlikle mi8lite'dan şaşma kamera+sd660+3400mah batarya+süper şık tasarım+miui ve bu cihaz n11 mishop adlı satıcıda 64gb 2130 civarı 128 olan 2200 civarı zannedersem 128'lik daha fazla ram var ve bu cihaz türkiye distribütör cihazı yani garanti servisi var ;)
Zenfone max pro m1 uygun fiyatlı ama sadece bataryası ile öne çıkan bir model asus ekran+ses çipi+kamera donanımı tarzı zenfone 5 serisine koyduğu oyuncakları buna koymamış

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tavsiyem 128'lik mi8 light al ram'de fazla kılıf ekran koruyucu al arkana uzun süre bakma ;)
Honor play de ayni fiyat suan ve islemci olarak cok daha iyi bence honor play daha iyi bir secenek olur

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Tavsiyem 128'lik mi8 light al ram'de fazla kılıf ekran koruyucu al arkana uzun süre bakma
Honor play de ayni fiyat suan ve islemci olarak cok daha iyi bence honor play daha iyi bir secenek olur

Adam 1. mesajda ne yazmış okudunuzmu düşük,orta grafik oyunları rahat kaldırıyor sd660 yüksektede biraz fps düşer ama kasmaz geri kalan yönlerden mi8light eziyor.

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Tavsiyem 128'lik mi8 light al ram'de fazla kılıf ekran koruyucu al arkana uzun süre bakma

Adam 1. mesajda ne yazmış okudunuzmu düşük,orta grafik oyunları rahat kaldırıyor sd660 yüksektede biraz fps düşer ama kasmaz geri kalan yönlerden mi8light eziyor.
Ben mi 8 lite kotu demedim ama honor playle ayni fiyatda ve honor play kamera ve video performansinda bence mi 8 lite dan kötü degil