Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
İnce %99.9
Demirtaş %99.9
Akşener %99.9
Diğerleri %99.9
'da alsa kimi kime şikayet edip sonuç alacak.
Akp %53 ile üsküdar'ı geçer ahada buraya yazıyorum.

Demiştim kime oy verdiğinizin hiç önemi yok,önemli olan oyları kimin saydığıdır.

Bir Japon atasözü derki hiçbir başkan seçimle gitmez.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
siz hile yapıyorsunuz, oy çalıyorsunuz diye iftira atabilirken biz doktara görünmenizde fayda var diye tavsiye ettiğimizde mesajımız siliniyor...! adalete bak.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
siz hile yapıyorsunuz, oy çalıyorsunuz diye iftira atabilirken biz doktara görünmenizde fayda var diye tavsiye ettiğimizde mesajımız siliniyor...! adalete bak.
Adaletli olmaya çalışıyoruz. Bireysel atışmalarımızın yeri burası değil. Bireysel olarak konuşursanız elbet silinecektir.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
7d130fb9-f3bb-47a6-bb88-57d0d079cebd.jpeg

yorumsuz...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Adaletli olmaya çalışıyoruz. Bireysel atışmalarımızın yeri burası değil. Bireysel olarak konuşursanız elbet silinecektir.
Lütfen yönetim olarak iftira, karalama içeren mesajların yayınlanmasına izin vermeyin yoksa bize cevap hakkı doğar. Sessiz kalmamız doğru olmaz.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Yok Konfi o bizi tekmeleyemedi de sanırım ya Kılıçdaroğlunu tekmeleyecek, ya da Kılıçdaroğlu onu tekmeleyecek.
Hangisinin tekmesi daha güçlü olur bilmem ama ikisinden biri galiba yolcu. :)

Verirler bir belediye başkanlığı, kavga biter:D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

Kılıçdaroğlu aslında onu cumhurbaşkanı yapmak için değil, harcamak için aday yapmıştı. Kaybedeceğini biliyordu çünkü. Lakin onun oyları parti oylarından daha fazla çıkınca durum biraz karmaşık oldu. Ama sanırım Kılıçdaroğlu siyasi tecrübesi ve ayak oyunları ile İnce'yi bir şekilde şutlayacaktır. İnce'nin bu saatten sonra belediye başkanlığı yemine tav olacağını pek zannetmem. :)

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Kılıçdaroğlu aslında onu cumhurbaşkanı yapmak için değil, harcamak için aday yapmıştı. Kaybedeceğini biliyordu çünkü. Lakin onun oyları parti oylarından daha fazla çıkınca durum biraz karmaşık oldu. Ama sanırım Kılıçdaroğlu siyasi tecrübesi ve ayak oyunları ile İnce'yi bir şekilde şutlayacaktır. İnce'nin bu saatten sonra belediye başkanlığı yemine tav olacağını pek zannetmem. :)

KK'nın siyasi tecrübesi? :D :D Hocam suflör olmadan KK olmaz :p

Reaksiyon puanı
5,172

Kk yı zaten kaset kumpasından dolayı sevmezdim ancak kk nin bu kadar basit biri olduğunuda düşünmüyorum.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
foto shoplu çakma.
Yorma kendini hocam. Biz bunlara "ekonomi, eğitim" diyoruz, onlar hala "Demirtaş'ı ziyaret etti, chp-hdp" kafasındalar; mevzuya uyandıkları zaman çok geç olacak. Oy verdikleri kazandı ama Türkiye kaybetti. Neyse, yollar güzel en azından. :D Tüp sırası da yok, daha ne olsun? :)

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Nihat Genç bunu TV programında söyledi yanlız :D

Doğru da söyledi. Gördük seçimlerde

Reaksiyon puanı
5,172
Valla kimse sevinmesin hem akp hem chp kaybetti kazanan bahçeli oldu:). Ne diyelim allah akp nin yardımcısı olsun:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...