2013ün En Çok Beklenen Filmleri

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
A Good Day to Die Hard
2079die-hard-5.jpg

“Yine mi zor ölüm?” dediğinizi duyar gibi olduk. Bruce Willis’in meşhur serisinin 5. filmi 14 Şubat’ta vizyona girecek. John McClane bu defa oğluyla beraber Rus mafyasının peşinden gidecek…

The Host
8242the-host-2013.jpg

The Twilight serisinin yazarı Stephenie Meyer, beyaz perdedeki ikinci sınavını The Host ile veriyor. Bilim kurgu – gerilim türündeki The Host’ta, uzaylı bir ruh, Melanie adlı genç bir kadının bedenine girer. Ancak zaman ilerledikçe ruh ve beden arasında beklenmedik bir bağlantı kurulur… Film için 29 Mart’ı beklemeniz gerekiyor…

Iron Man 3
4138Iron-Man-3.jpg

Tony Stark en büyük sınavını veriyor! En büyük düşmanı Mandarin ile karşı karşıya gelecek olan Iron Man, uzun zamandır merak edilen felsefi bir sorunun yanıtını da verecek. Zırh mı Tony’i kontrol ediyor yoksa Tony mi zırhı? Yanıtı için 3 Mayıs’ı bekleyin…

Star Trek Into Darkness
7850Star-Trek-Into-Darkness.jpg

Lost’un yapımcısı J. J. Abrams, yeni Star Trek filminin yönetmen koltuğuna oturdu. Dünyaya çağrılan Atılgan gemisi, geri döndüğünde gezegeni yerle bir edilmiş bulur. Kaptan Kirk ve mürettebatının artık yeni bir hedefi vardır. Bunu yapanları bulup cezalandırmak… Star Trek severler 7 Haziran tarihini bir yerlere not etmeli.

The Hangover Part III
2184The-Hangover-Part-III.jpg

Bu defa başlarına ne geldi? 24 Mayıs’ta vizyona girecek olan The Hangover Part III’de kurt sürüsünün yolu Meksika’ya düşüyor… Yapım değişmeyen kadrosuyla yine eğlenceli saatler vadediyor.
Fast and Furious 6
4173fast-furious-6.jpg

24 Mayıs’ta vizyona girecek olan Fast and Furious 6, serinin beşinci filminin sonundaki sürprizin çevresinde ilerleyecek. Ayrıca Dominic Toretto ve Luke Hobbs arasındaki kavgada ikinci rauntu izleyeceğiz.

Man of Steel
9837man_of_steel1.jpg

The Dark Knight üçlemesinin yapımcı ve yönetmeni Christopher Nolan, DC’nin bir diğer kahramanı Superman’i beyaz perdeye uyarlıyor. Ancak bu defa yönetmen koltuğunda değil, yalnızca yapımcı koltuğunda. 21 Haziran’da vizyona girecek olan Man of Steel, Superman serüveninin baştan ele alacak.

World War Z
431World-War-Z.jpg

Marc Foster’ın yönettiği, başrolünde ise Brad Pitt’in oynadığı World War Z, bilinmeyen bir nedenle zombiye dönüşen milyarlarca insanı ve bu felaketten kurtulmaya çalışanları konu alıyor. 21 Haziran’ın bir diğer filmi olan World War Z, Max Brooks’un kitabından uyarlandı.
The Wolverine
3240The-Wolverine.jpg

26 Temmuz’da vizyona girecek olan The Wolverine’in Türk filmlerini andıran senaryosuna göre Logan, ilk aşkı Mariko Yashida’yı bulmak için Japonya’ya gidiyor. Yashida’nın bir işadamıyla evlendiğini öğrenen Wolverine, bir şeylerin ters gittiğini fark ediyor ve en büyük düşmanlarından Silver Samurai ile karşılaşıyor. Klişe gibi görünen bu hikayenin beyaz perdeye nasıl aktarıldığını merak ediyoruz…
Pacific Rim
3716pacificrim.jpg

Guillermo Del Toro ve dev robotlar… Pasific Rim, modern bir “robot vs. yaratık” savaşı filmi. 12 Temmuzda bolca özel efekte hazırlıklı olun.

The Hobbit: The Desolation of Smaug
4424The-Hobbit-The-Desolation-of-Smaug.jpg

The Hobbit: An Unexpected Journey’in kaldığı yerden devam edecek olan The Desolation of Smaug, serüvene yeni karakter ekleyeceği gibi, seyirciyi Orta Dünya’nın karanlık büyücüsüyle de tanıştıracak. Serüven 13 Aralık’ta vizyona girecek.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
The Hobbit: The Desolation of Smaug ve diğerleri :)

Bu yazıyı nereden alıntıladın allahısan?

26 Temmuz’da vizyona girecek olan The Wolverine’in Türk filmlerini andıran senaryosuna göre Logan, ilk aşkı Mariko Yashida’yı bulmak için Japonya’ya gidiyor.

Hangi filmmiş bu Türk filmi? 1 tane özgün senoryosu olan Türk filmi var mı ki ? (komedi dışında)

Bu filmi de unutmayalım :)

G.I. Joe: Retaliation (2013)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
The Hobbit: The Desolation of Smaug ve diğerleri :)

Bu yazıyı nereden alıntıladın allahısan?

Hangi filmmiş bu Türk filmi? 1 tane özgün senoryosu olan Türk filmi var mı ki ? (komedi dışında)

aynı sende benim takıldığım yerde takılmışın bende hepsini tek tek okurken bunda takıldım hangi türk filmiymişki bu diye biraz düşündüm vardır bi hikmeti bende bilemedim :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bakalım bu sene güzel filmler var gibi :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bende hızlı ve öfkeliyi bekliyorum o filmi sinemada izlemesi güzel oluyor ses efektlerinden dolayı

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sağlam filmler var Hobbit'cimin yeri ayrı :wub:

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
War Z ve Pacific Rim belki...

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
hepsi de güzel ama ne yazık ki maraş'ta adam akıllı bir sinema yokmuş. vay başıma gelenler.

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
World War Z ve The Hangover Part III filmleri kesinlikle izlenir :)

AeonfluxTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G.I. JOE yu nasıl unutmuşlar anlayamadım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaaaa Açlık oyununlarının ikinci serisi çıkacaktı nasıl unutursunuz?

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Hobbit 2 ve Man of Steel izlenirr :)

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
valla bomba filmler. ben en cok g.i.joe yu bekliyorum. turkiyedeyken son haftasina kadar beklemistim. bi hafta kala adamlar ertelemez mi gosterimi hemde bir sene. ALLAHim delirdim resmen :)

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
az önce hansel ve gratel cadı avcıları fragmanını izledim film süper olacağa benzziyor