194 TL Fatura - Modem hediye bahanesi ile bilgilendirilmeden VDSL2'ye geçirildim.

namik_1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, benim sorunum tam 1 ay önce başladı. TTNET' ten arayan bir yetkili sınırsız internet kullandığım için hızımı ücretsiz gönderecekleri modemle 32 Mbit' e çıkarmak isteyip istemediğimi sordu. özellikle bana ek bir maliyet ya da taahüt olmadığı konusunda teyit aldıktan sonra kabul ettim ve 2 gün sonra bahsedilen HUAWEI marka modem geldi. ancak ertesi gün internetim çalışmaması üzerine TTNET' i aradığımda Fiber internet' e geçtiğim ve bu işlemin 2 gün içersinde sonuçlanması nedeni ile bağlantımın olmadığı iletildi.
Kesinlikle böyle bir talabimin olmadığı, Fiber internet için aylık 79 TL ödemek istemediğimi belirterek işlemin iptal edilmesini talep ettim, ve tam 1 aydır haftada 2 defa TTNET' i arayarak işlemin akibetini sorduğumda " inceleme sürecinin devam ettiği, ses kayıtlarının incelendiği " 2gün içersinde bana geri dönüleceği, şikayetimle ilgili yeni kayıt açıldığı şeklinde oyalanıp durdum. TTNET Bölge müdürlüğüne şahsen de gittim, orada da üyelik işleminin 1 ay geçmeden iptal edilemez diye geri çevrildim.

Bugün ise eksik olmasınlar Faturamı göndermişler, her ay sınırsız internet karşılığı 59 TL ödediğim faturam 194 TL gelmiş, ama eksik olmasınlar , 120 TL ' lik ücretsiz olduğunu söyledikleri modemi 24 aylık taahüte sokarak taksitlendirmiş ve 74 TL' ye düşürmüşler...

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
[MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION]

Ahmethz

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
398
ne kadar kullanıcı dostuymuş ttnet yahu gözlerim doldu.

-Hewal-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Telefondan kampanya bahanesi ile arayan bütün reklam temsilcilerinin akıbeti merhaba dedikleri andan itibaren kapatmak olmalıdır.Şahsen ben öyle yapıyorum bir kampanyaya üye olmak ister isem elimin altında internet var açar bakarım kampanyalara öyle kararveririm yoksa kazık lanmamak işten değil.

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

namik_1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
bence artık özel mesaja gerek yok, ADSL numaram 1816552351 , telefon numaram tüm şikayet kayıtlarımda yer almaktadır.

İyi Çalışmalar

Karargaht

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Burada ki TTNETDestek ekibi daha fazla ilgileniyor ve çözene kadar uğraşıyorlar, sağolsunlar. O yüzden 444 0 375'den önce buradan yardım istemek daha hayra çıkar.

madmex

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Yaw sen bu durumu müşteri temsilcilerini arayarak şikayet ettinde çözüm bulamadılarda bizemi yazmaktasın.

Eğer böyleyse sonuna kadar haklısın. Ama fatura yanlş çıkmış olabilir düzeltilebilecek bir durum olabilir. Dolayısıyla yazdıkların aslında farklı kullanıcıların yararına bile olsa tercih sebebi olmayabilir.

realzed2001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
444 lü bir numara arıyorsa sakın açma ne bankadan ne de başka bir yerden hayrına kimse aramaz...

madmex

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Niye aramsın bu kadar cahil olmayın.

namik_1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
madmex arkadaş,
TTNET' i 1 aydır arıyorum, sorunumun özeti; TTNET gibi ciddi olduğunu sandığım bir kurumdan arayarak modem hediye ediicez diye kandırarak, başka bir bilgi vermeden tarifeni Fiber internet' e geçirmeleri, modem için 120 TL ücret almaları, tüm bunlara 1 aydır itiraz etmeme rağmen iptal işlemini yapmamaları, en yüksek fatura bedeli üzerinden fatura kesmeye devam etmeleri...

sanırım bu açıklama yeterlidir...

madmex

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Peki açıklamaları ne olmakta incelemektemiler ?

baaydin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
7
ne diyor ceza abimiz

ttnet ile bu kazıklara alış türkiye.