TTNET Neden alınmaz ?

Bu konuyu okuyanlar

First Kwas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ttnet dolandırıcılık. anlatayım hak vereceksiniz...

yeni eve taşındk ve ev telefonu varken bir de internet alayım dedim. annemler imzalayıp gelmişler ttnetten yaptık dedi niye yaptınız filan dedim iş işten geçmiş. her neyse mesaj geldi işte 3 gün sonra gelecez yapıcaz telefonu. sonra yok işte internet telefon geldikten sonra gelecek modemi de ben getiricem filan. bekle bekle 11 gün oldu ses seda yok. telefon 9. gün geldi ama internet yok. gittik taşındımız yere kadının lafı şu '' ya ben sizi arayacaktım ama o günler çalışmıyorum. hattınızda başka internet gözüküyor. dedim ilk kez alıyorum ? dedi bu daha ucuz hızı ne kadar dedim günlük internettir bu dedi kullanmazsanız ödemezsiniz 3 tl ücreti vardır hızı içinde 8 ve ya 16 dedi. 42 tl dedi modem ile verirsek 52 tl aylık dedi. neyse tamam dedik imzaladık gittik modem ile 4 gün sonra haber geldi bağlayın diye modemi bağladık. giiş ypaın dedi neye dedim (biliyorum arayüzü) şifre vermemişler kullanıcı adı vermemişler yok bende diyorum nasıl yok diyor. aldım şifremi ismimi girdim. lan speedtest açılmıyor bile hız 1 mbps bile değil. aradım bu ne lan 15 gün uğraştım bunun için mi ? paketi değiştirelim dediler tamam deidk ama annenizin kızlık soyadı eksik dedi. hiç istemedin ki dedim verdim yok burdan söylemeyin faks ve ya internetten atın bize dedi. dalgaya bak bak bak internette nat diyor. her şeyi hallettim. fotokopisini fotosu çektim attım. beklemedeyim. 2 gün geçti ulaştı bize değiştirdiniz mi dedim değiştirdik dedi oh tamam. ilk aylar 6 7 mbps neyse ferhatpaşadayım belli yani alt yapı. yan binada fiber var sende yok. her ay bağlantı kopuyor arıyorum düzeltiyorlar. ama interneti 1 kişi kullanmak zorunda aksi takdirde ping çoşuyor. tam 1 ay önce işler sıklaştı. aradım düzeltim diyor telefon kapatıyorum çat yine gidiyor günde 35 kere filan kopuyo bağlantı. ara dur ara dur düzeltemiyorlar arıza kayıtları filan falan. dedim elit hizmet ekibi yollayın bakın ben bunu istediğim tarih şubatın 2 si filan. yollayın dedim tamam dedi yarın saat kaç gibi müsaitsiniz dedi 3 30 gelin tamam dedi. bekledik yok aradık şikayet kaydı açalım arıza kaydını burdan halledeyim ben dedi. ulan 1 haftadır sorun var. arıyorum yarın saat kaç gibi müsaitsiniz diyorum 3 .30 tamam diyorlar glemiyorlar. 2 kere oldu 3 kere oldu dedim sizin şirkete dava açıcam yarın o adamlar gelmezse. gelmedi.
her yere şikayet ediyorum twitterdan bilginizi verin dedi verdim aramadılar. 2 haftadır internet yok. yine istedim bir elit hizmet ekibi ücretli ekip bu bakın. saat akşam 7 aradım bunları dedim noldu gelmediniz? '2saat 2.30 da iptal edilmiş.'' lan dedim kim etti ? onun bilgisine ulaşamıyorum dedi. lan gelsenize şuraya baksanıza soruna neymiş sorun halledin. gittik yine taşındığımız yere. orada kadın aradı dedi hemen eve gidin öğleye kadar gelcekler. tamam dedim. gittik eve otobüsle. cumaya gititm geldim kimse yok. saat 1 2 3 deidm -** iptal ettiriyorum. gittim annen gelecek onun üzerine dedi on çağırdım 15 dk kala filan güvenlik çıkartacak beni neredeyse dedim 2 hafta bekledim bekliceksiniz. herkes gitti kadının tekine derdimi anlattım. iptal ettirdim. 2 gün sonra dedi ki iptale alındı. kadının dediği şey tabi ki cayma bedeli. sorun bizden kaynaklanıyorsa ödemezsiniz dedi. dedim sorunun kimden kaynaklandığını nasıl anlayacağız ? ekip gelecek dedi. dedim gelirler gelirler kesin. imzayı atar atmaz az önce turknet ile antlaştım. adamlar sevecen güler yüzlü ya da ben öylesine denk geldim şansıma. Bakalım 59 tl ye ev ve interneti alabilecez mi . Dava açmadığıma şükretsinler.

Son düzenleyen moderatör:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
ttnet dolandırıcılık. anlatayım hak vereceksiniz...

yeni eve taşındk ve ev telefonu varken bir de internet alayım dedim. annemler imzalayıp gelmişler ttnetten yaptık dedi niye yaptınız filan dedim iş işten geçmiş. her neyse mesaj geldi işte 3 gün sonra gelecez yapıcaz telefonu. sonra yok işte internet telefon geldikten sonra gelecek modemi de ben getiricem filan. bekle bekle 11 gün oldu ses seda yok. telefon 9. gün geldi ama internet yok. gittik taşındımız yere kadının lafı şu '' ya ben sizi arayacaktım ama o günler çalışmıyorum. hattınızda başka internet gözüküyor. dedim ilk kez alıyorum ? dedi bu daha ucuz hızı ne kadar dedim günlük internettir bu dedi kullanmazsanız ödemezsiniz 3 tl ücreti vardır hızı içinde 8 ve ya 16 dedi. 42 tl dedi modem ile verirsek 52 tl aylık dedi. neyse tamam dedik imzaladık gittik modem ile 4 gün sonra haber geldi bağlayın diye modemi bağladık. giiş ypaın dedi neye dedim (biliyorum arayüzü) şifre vermemişler kullanıcı adı vermemişler yok bende diyorum nasıl yok diyor. aldım şifremi ismimi girdim. lan speedtest açılmıyor bile hız 1 mbps bile değil. aradım bu ne lan 15 gün uğraştım bunun için mi ? paketi değiştirelim dediler tamam deidk ama annenizin kızlık soyadı eksik dedi. hiç istemedin ki dedim verdim yok burdan söylemeyin faks ve ya internetten atın bize dedi. dalgaya bak bak bak internette nat diyor. her şeyi hallettim. fotokopisini fotosu çektim attım. beklemedeyim. 2 gün geçti ulaştı bize değiştirdiniz mi dedim değiştirdik dedi oh tamam. ilk aylar 6 7 mbps neyse ferhatpaşadayım belli yani alt yapı. yan binada fiber var sende yok. her ay bağlantı kopuyor arıyorum düzeltiyorlar. ama interneti 1 kişi kullanmak zorunda aksi takdirde ping çoşuyor. tam 1 ay önce işler sıklaştı. aradım düzeltim diyor telefon kapatıyorum çat yine gidiyor günde 35 kere filan kopuyo bağlantı. ara dur ara dur düzeltemiyorlar arıza kayıtları filan falan. dedim elit hizmet ekibi yollayın bakın ben bunu istediğim tarih şubatın 2 si filan. yollayın dedim tamam dedi yarın saat kaç gibi müsaitsiniz dedi 3 30 gelin tamam dedi. bekledik yok aradık şikayet kaydı açalım arıza kaydını burdan halledeyim ben dedi. ulan 1 haftadır sorun var. arıyorum yarın saat kaç gibi müsaitsiniz diyorum 3 .30 tamam diyorlar glemiyorlar. 2 kere oldu 3 kere oldu dedim sizin şirkete dava açıcam yarın o adamlar gelmezse. gelmedi.
her yere şikayet ediyorum twitterdan bilginizi verin dedi verdim aramadılar. 2 haftadır internet yok. yine istedim bir elit hizmet ekibi ücretli ekip bu bakın. saat akşam 7 aradım bunları dedim noldu gelmediniz? '2saat 2.30 da iptal edilmiş.'' lan dedim kim etti ? onun bilgisine ulaşamıyorum dedi. lan gelsenize şuraya baksanıza soruna neymiş sorun halledin. gittik yine taşındığımız yere. orada kadın aradı dedi hemen eve gidin öğleye kadar gelcekler. tamam dedim. gittik eve otobüsle. cumaya gititm geldim kimse yok. saat 1 2 3 deidm *** iptal ettiriyorum. gittim annen gelecek onun üzerine dedi on çağırdım 15 dk kala filan güvenlik çıkartacak beni neredeyse dedim 2 hafta bekledim bekliceksiniz. herkes gitti kadının tekine derdimi anlattım. iptal ettirdim. 2 gün sonra dedi ki iptale alındı. kadının dediği şey tabi ki cayma bedeli. sorun bizden kaynaklanıyorsa ödemezsiniz dedi. dedim sorunun kimden kaynaklandığını nasıl anlayacağız ? ekip gelecek dedi. dedim gelirler gelirler kesin. imzayı atar atmaz az önce turknet ile antlaştım. adamlar sevecen güler yüzlü ya da ben öylesine denk geldim şansıma. Bakalım 59 tl ye ev ve interneti alabilecez mi . Dava açmadığıma şükretsinler.
türknetin farkı yok die biliorum

Son düzenleyen moderatör:

sdt2495

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende yeni ttnet bağlattım. binada asansör çağrılınca internet kopuyor. ttnet 2 kez geldi düzeltmeden düzeldi diyip gitti. elit hizmet çağırmanız gerek diyip para istemeye başladılar. birde üstüne tvlerde durmadan fiber reklamı yapıyorlar. ulan siz daha adslde başarı sağlayamadınız fiber ne alaka

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Bulunduğum yer konumundan dolayı kararsız kaldık yine araştırıyorum bakalım Dilekçe verdim iptal ettiriyorum :mad:

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
bana denk gelmedı sanırım 7. senem suan daha sıkıntı cıkarmadı akk hariç..

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Bende 5.yılıma girdim ve ilk defa akk için tantana yaptılar bende gereğini yaparım gerekirse wın alırız bee reklam vermek kolay altyapı sıfır...4.5g miş ya güldürüyorlar beni ,daha ankastreleri düzgün çalışmayan tonla yer var kediler içinde cirit atıyor
Oyyy oyyyo_O

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Böyle şeyler niyeyse hiç benim başıma gelmiyor. Bana hizmet veren TTNET başka ülkeden geliyor herhalde(!)
Konuyu açan arkadaş, bir kere böyle konu açma adabı olmaz. Böyle bir üslup ile konu açılmaz. Burası mahallenin kahvesi değil.