1800 Tl Civarı alabileceğim en iyi cihaz?

zazax1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim için güçlü olması pek önemli değil pek oyun oynamam zaten sadece internette dolaşırım fotoğraf çekerim muzik dinlerim bunlara ek olarak sarj günlük idare etmesi ve dizaynı güzel olması çekici olması benim için ön plandadır.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Peki bu cihazların içinde xperia z1in hiç mi gideri yoktur? 1.5-2 sene beni idare edemez mi?

tabiki eder faat verilen para az değilken daha iyisi neden olmasın.tabi alıp incelemişliğim yok fakat yapılan incelemelerin neredeyse çoğunu takip ettim g2 çok daha iyi bir cihaz özellikle ekranı ile fark atar.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bence samsung note 3 bekleyebilirsin, sanırım 1-2 ay a Türkiye'ye gelir.

2200tl ile ön sparişte gördüm sanırım bugün

g2 32gb 1800
note3 2200
bence aradaki 400tl ye değecek fark yok ve taşınabilirlik söz konusuda var

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım o zaman çok iyi telefon almak istiyorsan ya sony xperia z1 al yada lg g2 al

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Cihazı elime aldığımda o sağlamlık hissini vermesi lazım ben buradayım demesi lazım :)
En önemli etkenlerden biride cihazın yakışıklı olmasıdır benim için.
Ekran ve arka kasa çizilmeye dayanıklı olması.
Görüntü kalitesi.
Kamera
Ses

Not: Pek oyun oynayan birisi değilim internet de rahat rahat dolaşayım, yeri geldiğinde güzel bir çözünürlük de fotoğraf çekeyim birde ses konusunda cihazın iyi olması (dış hoparlör de dahil) yeterlidir benim için.

Herkesin görüşlerine açığım mantıklı açıklamalarıyla birlikte tabi şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

htc one olabilir xperia z1 olabilir lg g2 olabilir ve en iyisi galaxy note 3 olabilir.

zazax1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc one almış bulunmaktayım 1800tl ye distribütör garantili cihaz oratlığı yakıyor ya biraz güzel davranırsanız görünüş açısından onunla yatabilirsiniz o derece bir ses var telefonda pcnin hoparlörlerinden çok çıkıyor yağ gibi arayüz herşeyi yaptım ısınmada olmadı zaten alüminyum oldugundan 5dk boşta dursa cihaz buz gibi oluyor:)

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Htc one almış bulunmaktayım 1800tl ye distribütör garantili cihaz oratlığı yakıyor ya biraz güzel davranırsanız görünüş açısından onunla yatabilirsiniz o derece bir ses var telefonda pcnin hoparlörlerinden çok çıkıyor yağ gibi arayüz herşeyi yaptım ısınmada olmadı zaten alüminyum oldugundan 5dk boşta dursa cihaz buz gibi oluyor:)

Hayırlı Olsun, Güle Güle Kullanın..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bu sene telefon alıcam bence lg g2 de alınması yanlış en iyi nexus 5 çünkü lg g2 aynı donanım olucak ayrıca saf android ve güncellemeler daha çabuk geliyor ben nexus 5 i beklicem

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim için güçlü olması pek önemli değil pek oyun oynamam zaten sadece internette dolaşırım fotoğraf çekerim muzik dinlerim bunlara ek olarak sarj günlük idare etmesi ve dizaynı güzel olması çekici olması benim için ön plandadır.

LG G2 öneriyorum ama sen oyun oynamam çok güçlü olması önemli değil diyorsan LG G2 senin için fazla gelir .

Az Oyun + İnternet + Müzik + Kamera + Sarj + Dizayn = Nokia Lumia ailesi gibi bir telefon sana yakışır .

Ben Aslında Windows Phone önermem çok eskiği var ama senin isteklerin WP daha çok uygun .

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Piyasadakilerden htc one yakında çıkacaklardan xperia z1 veya lg g2 fark etmez ikiside müthiş ama ben g2 nin tasarımını beğenmedim

vokeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim hepinizi seviyorum 1800tlye gidip htc one gümüş aldım distribütör garantili çok mutluyum mağazada bütün cihazları deneme fırsatım oldu lg g2 z1 hariç eline aldıgında telefon ben burdayım diyor resmen biraz iyi bakarsanız telefona tadından yenmez yağ gibi akıyor bundan ötesi tablete kaçıyor.

kamera ses akıcılık dizayn = htc one
ısınıyor fln demışler ama o ısınma arka planda açık kalanları unutanlardır 9 tane çalışanı kapatsalar ısınma fln kalmaz.

4.7 inch olmasıda ayrı bir güzellik bunuda diyeyim.