16 yaşındaki genç kıza 16 gün boyunca 23 kişi tecavüz etmiş !

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Adana’da evden kaçan 16 yaşındaki K.G.’ye 16 gün boyunda 23 kişinin tecavüz ettiği iddia edildi. Şüphelilerden 15’i yakalanırken 8 kişi kayıplara karıştı.

K.G., geçen 15 Ağustos’ta sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta tanıştığı erkek arkadaşı M.E.’nin yanına gitmek için annesi ile yaşadığı evden kaçtı. K.G., iddiaya göre, kaçtığı ilk gün erkek arkadaşının tecavüzüne uğradı. Daha sonra 16 gün boyunca M.E. ve onun tanıştırdığı iddia edilen kişiler tarafından götürüldükleri evlerde tecavüz edilen K.G., bu kişilerin korkup serbest bırakması üzenine ailesine döndü. K.G., başından geçenleri ailesine anlatınca, durum polise bildirildi. Polis, K.G.’nin ifadesinde isim ve adreslerini verdiği kişilere yönelik operasyon başlattı. Şüphelilerden 3’ü çocuk 15’i gözaltına alındı, erkek arkadaşı M.E. ile birlikte 8 kişiye ise, ulaşılamadı.
Emniyet Müdürlüğü’ndeki ifadelerinde genç kızla ilişkiye girdiklerini kabul eden şüpheliler, ’Cinsel saldırı’ ve ’Reşit olmayan kişiyle ilişkiye girmek’ suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. K.G. ise, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nce bir yurda yerleştirilerek korumaya alındı.
Polis, tecavüze uğradığı belirlenen K.G.’nin arkadaşı M.E. ile birlikte 8 kişiyi aramayı sürdürüyor.

http://www.haber3.com/genc-kiza-23-kisi-tecavuz-etti-1011966h.htm

ßjK1903

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ulan vicdansız şerefsizler. Bunları alacan bir odya kapatacan birbirlerine kırdırcan ya da alacan kescen cinsel organını bir daha böyle tecavüzler oluyor mu bakın görün.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
kızda da suç var,evden niye kaçıyon

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
tecavüz olayları için hadım gibi vs. bi takım gündem maddeleri geçmişti aylar önce ne oldu onun sonucu ?

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Şimdi kız suçlanır nie kaçtı diyede akşam yürüyüşe çıkanlara bile bunları yapıyorlar.

Ağır cezalar getircen bunlara yada BJK1903 'ün dediği gibi yapacan.

zıppırık

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[video]http://www.myspace.com/video/vid/10276347[/video]
bir de mematinin cinsel organını kestiği sahne vardıda bulamadım onu.

Şrfsiz namussuzlar.......

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bunları idam edecen gerisi boş, erkekliğimden utandım yemin ederim.

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Çok sıkmamak lazım kız çocuklarını. Tek hata tecavüz edende değil, onlara bu fırsatı verenleri de cezalandırmak lazım!

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Sen ananı babanı akrabalarını bir ş****fsiz yüzünden karşına al evden kaç sonra tecavüze uğra. İki tarafta suçlu arkadaş.

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yakalanan adamlarada hapiste tecavüz ederler hemde milyonlarca kez hiç merak etmeyin :)

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hadım edeceksin bunları. Hapis falan koymuyo çünkü böyle şerefi olmayan küçücük çocuğu bıraktım birine tecavüz eden adam sıfatı yemek.

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Bakın şimdiden söylüyorum. Yeni anayasada teccavüz edenlere hadım cezası çıkar ise insan hakları vs. diye karşı çıkan bir sürü şeytan ortaya çıkacaktır. Onlar masum korunmasını değil, suçlunun hukukunu gözetirler.

kuntakinte

Profesör
Reaksiyon puanı
8
adam akıllı bir ceza verilmediği sürece bu tür haberler bitmiycek malesef.

EhemmiyetsiZ

Asistan
Reaksiyon puanı
1
taksim meydanına bunları koyacaksın halkın önüne bi kamyon taş yığacaksın her geçen 1 taş atacak ondan sonrada cesetlerini köpeklere yedireceksin.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
O kız akıllandı ama artık çok geç, peki neden düşünemedin olacakları ?

Onda da suç var ama cahillik ve gençliğine veriyorum, peki buna yapan o şerefsizler, bunların içinde Allahtan korkan yokmuş meğersem, üzülürsem ona üzülürüm. Gençlik hiç iyi bir yere gitmiyor. Ülkemizde çok kanun ve boşluğu var, ve bu açıklar oldukça bu haberlerin sayısı gün geçtikçe daha da artacaktır.

Tecavüz edenleri, tek hücre cezası vereceksin bana göre, çünkü orada sadece vicdanı ile yüzleşecek ve o vicdanı ona ders verecektir, kafayı yiyecektir tek kaldıkça ve vicdanıyla; en mantıklısı budur.

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
idam bunlara iyilik olur hadım ediceksin ondan sonra kendi intihar eder zaten

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
taksim meydanına bunları koyacaksın halkın önüne bi kamyon taş yığacaksın her geçen 1 taş atacak ondan sonrada cesetlerini köpeklere yedireceksin.

Hocam Siz ne diyorsunun ya! aman aman öyle taşlı cezalar bilirsiniz İslam'ın recm cezasını anımsatır hemen insan hakları savunucuları,(m)edeniyet havarileri,Türkiyenin İran olmayacağını savunanlar derneği,uluslararası hayvan hakları savunucuları,"kızın rızası ile olmuşsa bir şey olmaz"konfederasyonuna üyeler...adını burda sayamayacağım birçok dernek,kurum,kişi ve oluşum tarafından kınanırsınız benden söylemesi...
Lafaramızda yukarda saydıklarım ve onların türevlerinin hiçbiriyle ilgi ve alakam olmadığından sizi can u gönülden desteklediğimi belirtmek isterim...:)

surmelim37

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Kıyamet geliyor sanırım. nekadar arttı son 2 yılda tecavüz,cinayet olayları. millette hiç vicdan denen şey kalmamış.

nicktenban

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ulan vicdansız şerefsizler. Bunları alacan bir odya kapatacan birbirlerine kırdırcan ya da alacan kescen cinsel organını bir daha böyle tecavüzler oluyor mu bakın görün.

Merak ettim kıza ne yapılmasını isterdim ?

Şimdi şöyle bir şey var,
1- kız faceden erkekle tanışıyor - tamamen kız hatalı
2-Evden kaçıyor onun yanına- tamemen kız hatalı
3- Bu kız ve bunun gibiler aşırı derecede cahil ve dini bilgileri yoksun kesim.

Sonrada erkeklere suç itham ediliyor. Ya kardeşim o işi yapan erkek zaten rezil. O tecavüzü yapsada yapmasada o zaten suçlu.

Ama bu olayda tamamen kim suçlu dersen kız suçlu. Aklınız mantığınız yok mu sizin. Hemen kapatacaksın odaya cinsel organlarını keseceksin...
Yani bu çözüm mü. Bunu yapınca daha tecavüz olmayacak mı ? Ne kadar akılsız düşünüyorsunuz.
Şu demeniz lazım, bu tarz kızların beyinciklerini namus ile iffet ile kurtarmamız lazım. Erkekleride aynı şekilde. Yok orayı kessin yok burayı kessin ne saçmalıyorsnuz. O zaman kızın kinede bir şey sokun o da acı çeksin... Saçma sapan fikirler uydurmayın.

Bunları idam edecen gerisi boş, erkekliğimden utandım yemin ederim.

Sen mi yaptın bu işi de utanıyorsun ?
Kızlar da kızlığından utanmalı sana göre değil mi. Bi kız nasıl bu kadar cahil olabilir.
Burda en büyük hata kızda. Kendi kendini attı.
Yani şunu diyenin yüzüne türkürmem bile sonra bunu bile der aha yağmur yağdı. O kadar cahil yani bu tarz konuşanlar. Şu ;

"Kız internetten tanştığı arkadaşına gidecek oturacak sohbet edecek. Ama bi cinsel ilişki oldumu erkek suçlu kardeşim olur mu öyle kesin orasını."

Böyle konuşanlar olduğu sürece hep böyle olacak. Haberleri çok duyacaksınız duyuyorsunuzda.