Öneri 15-16K aralığında hangi telefonları önerirsiniz?

darkelos

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Piyasadan çok uzağım yaklaşık 5 senedir Xiaomi Mi A2 modelini kullanıyorum. Sadece şarj konusunda sıkıntı çıkarmasın yeter en önemli şey o. Onun dışında kamerası çok çok önemli değil ama düzenli telefon değiştiren biri değilim almışken parasına göre en iyi modeli almak istiyorum kamerası çok kötü diye ağlamak istemiyorum. Telefonu 5 senedir kullandığım için biraz bıktım artık zaten çok beklentim yok iPhone X/XS Max de düşünüyordum ama hiç bilgim yok, neler önerirsiniz?

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Piyasadan çok uzağım yaklaşık 5 senedir Xiaomi Mi A2 modelini kullanıyorum. Sadece şarj konusunda sıkıntı çıkarmasın yeter en önemli şey o. Onun dışında kamerası çok çok önemli değil ama düzenli telefon değiştiren biri değilim almışken parasına göre en iyi modeli almak istiyorum kamerası çok kötü diye ağlamak istemiyorum. Telefonu 5 senedir kullandığım için biraz bıktım artık zaten çok beklentim yok iPhone X/XS Max de düşünüyordum ama hiç bilgim yok, neler önerirsiniz?
o fiyat bandında x,xs max pahalı olur
bütçeyi biraz arttırıp s21 fe snapdragon alabilirsin
yd olarak mi 12 t pro alabilirsin 14 bandında

Son düzenleme:

darkelos

Asistan
Reaksiyon puanı
16
o fiyat bandında x,xs max pahalı olur
s21 fe snapdragon alabilirsin
yd olarak mi 12 t pro alabilirsin
bu yurtdışı muhabbeti tam nasıl oluyor dümdüz telefoncularda falan kaçak bulup imei attırabilir miyim

SallamaBirAd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sıfır alabilecekken mİ?
Sıfır alacaksan iphone 11 öneririm(Androidde illaha ki daha iyi fiyat performans ürünleri vardır ancak ben iphone kullandığım için aklıma ilk bu geldi.) Çok temiz 2.el çok daha güçlü cihazlar alabilirsiniz.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Sıfır alacaksan iphone 11 öneririm(Androidde illaha ki daha iyi fiyat performans ürünleri vardır ancak ben iphone kullandığım için aklıma ilk bu geldi.) Çok temiz 2.el çok daha güçlü cihazlar alabilirsiniz.
apple ürünlerinin hayranı olarak diyorum; iphone 11 o fiyata ALINMAZ mantığa aykırı o fiyat bandında daha memnun edecek android alınabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

apple ürünlerinin hayranı olarak diyorum; iphone 11 o fiyata ALINMAZ mantığa aykırı o fiyat bandında daha memnun edecek android alınabilir
parası bolsa 14 pro maxta alabilir

darkelos

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Zaten çok donanımsal olarak anlamıyorum yurtdışı kaçak vs. neyse de o topa girmem sanırım, sıfırına da bütçem yetmiyor ama teşekkürler

Son mesajlar