Soru 13 Pro Max hala alınır mı?

mEccc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Evet soru başlıktaki gibi arkadaşlar, üzer mi yoksa kullanılır mı?

Son düzenleyen moderatör:

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Evet soru başlıktaki gibi arkadaşlar üzer mi yoksa kullanılır mı
Tabiki alınır 13 Pro Max halen güncel bir cihaz 11 almaktansa 13 Pro Max alırdım özellikle Silver ve Köknar Yeşili rengine hastayım
edit: 14 Pro kullanıcısıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınır. iPhone 11 Pro ve üstü cihazlar günümüz için bile son derece güçlü ve fazlasıyla iş gören cihazlar.
İPhone'larda Pro model alınması taraftarıyım paslanmaz çelik kasa biraz ağır kabul ediyorum ama en güncel yenilikler de Pro modellerde en basitinden dinamik ada ve 120hz tazeleme sadece 14 Pro modellerinde var

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,004
Ne kadara alacaksınız? Eğer Apple ekosistemi kurmayı planlamıyorsanız, S23 Ultra modeli daha mantıklı.

minastirith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben de 13 Pro almak istiyordum ama Türk Telekom, Turkcell gibi yerler satmıyor. Geçen sene zaten üretimi durmuş ve kara borsaya düştüğünü söylediler ben de o yüzden düz 14 aldım.

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
8,023
ben de 13 pro almak istiyordum ama türk telekom turkcell gibi yerler satmıyor geçen sene zaten üretimi durmuş ve kara borsaya düştüğünü söylediler ben de o yüzden düz 14 aldım
Pro serileri 1 sene resmi kanallardan satışta durur yeni model çıkınca kalkar satıştan. Ancak internette satıcılar satıyordu oradan tercih edebilirdiniz. iPhone 13'den sonra düz iPhone modelleri bence alınmamalı. Makas çok aldı Pro'ların çok gerisindeler. Hatta bir eski nesil Pro , güncel nesil düz modelden daha tercih edilebilir model artık.

minastirith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet öyle ama ben internetten güvenemediğim için almadım hem de garanti vs durumları açısından bana daha avantajlı geldi param olsa zaten 13 pro değil direkt 14 pro alırdım :/